Część 1: „Pierwszy miesiąc działania sygnałów”

cześć wszystkim !

Czy wiesz, jakie jest najczęściej zadawane pytanie chat 3commas ? Zgodnie z moimi obserwacjami, tyle przynosi bot ?

W tym poście postaram się podać informacje, aby każdy mógł dla siebie odpowiedzieć na to pytanie. Rezerwuję od razu, że możliwe, że po jakimś czasie wszystko nie będzie już takie jak teraz. Jak to będzie? Nie wiem. Nie widzę powodu, by zgadywać „poczekaj i zobacz”. 

Okres zbierania statystyk dotyczących sygnałów dla tego postu trwa od 17 lutego 2019 do 21 marca 2019, nadal zbieram, a Ty nadal obserwujesz. 

Wszystkie boty są na równych warunkach i działają na tym samym rynku, czyli zostały uruchomione niemal jednocześnie z różnicą 1-2 dni. 

Każdemu z nich przydzielono taką samą kwotę środków w wysokości 0,0084 BTC. 

Ustawiłem% dochodu patrząc na instrukcje dla każdego z sygnałów:

Skalowanie CQS– rekomendacje 1,5%, ustalone przeze mnie 1,18%. Wg moich pomysłów transakcje powinny być zamykane wcześniej niż inne, teraz myślę, że to nie jest uzasadnione, ale to, co było z „piosenki”, jak mówią, nie można wyrzucić. Jak skonfigurować bota, znajdziesz tutaj

Sygnały CQS Premium– 3%, ale stawiam na 2,8%, przyczyna opisana powyżej. Jak skonfigurować bota można obejrzeć tutaj 

Kartele– rekomendowane w tamtym czasie 3%, miałem 2,8%. Jak założyć takiego bota napisałem tutaj 

QFL (oryginał) 7 tutaj były drobne problemy z rekomendacją od dostawcy sygnału, ponieważ nie wiedziałem i nadal nie wiem, gdzie je zdobyć. Za radą @ roman506 ustawiłem zysk na 3% i przez około 10 dni bot pracował z tym zyskiem, wykonując 10 transakcji. 13 marca po przeanalizowaniu transakcji bota zdałem sobie sprawę, że cena “rośnie” o 5% .. 12% sygnału w ciągu dnia i postanowiłem zwiększyć zysk z handlu z 3% do 4,7% i od tej daty bot działa z zyskiem 4,7% i na ten moment dokonał 15 transakcji. Jak skonfigurować takiego bota, zobacz tutaj 

Ale potem całkowicie odszedłem od zaleceń dotyczących sygnałów, a mianowicie: nie zastosowałem się i nadal lekceważę zalecane uśrednianie, gdy monety idą na minus zgodnie z sygnałami, działając w ten sposób bardzo ryzykownie, ale w pracy 100% depozyt, nie pozostawiając nic do uśrednienia. Nie używam Stop Loss. Celem takiego handlu jest zrozumienie jakości sygnałów w ich „czystej” formie. Rozumiem, że jest to niezwykle ryzykowne i nie polecam korzystania z takich ustawień, lepiej uczyć się w czyjejś zajezdni, śledź dalej moje raporty. Nie odpowiadam za Twoje decyzje. 

Oto tabela porównawcza ustawień:

Zobaczmy liczby, które otrzymałem z sygnałów na rynku, który był w tym okresie, wielu nazywa to „rosnącym”, myślę, że to nie jest takie ważne, ważne jest, jak różne sygnały działają jednocześnie na tym samym rynku. 

Całkowity zysk i średni czas na 1 ofertę na boty z depozytu za 30 dni pracy:

Porozmawiajmy o nieudanych wejściach do transakcji, które będę nazywać „inwestowaniem”. „Inwestuj” to dla mnie transakcje, które nie zostały zamknięte w ciągu 7 dni i nie ma znaczenia, jakie „+” lub „-” dla tych transakcji w tej chwili.  

Z moich obserwacji wynika, że ​​sygnały płatne nieco różnią się od darmowych, reaguję na zmiany rynkowe i redukuję ilość przychodzących sygnałów, co w teorii powinno zaoszczędzić depozyt bota. Zgodnie z tabelą możesz wyciągnąć wnioski, które z sygnałów przyciągną Cię do mniejszego „inwestowania”:

I wreszcie najciekawsze moim zdaniem procentowy zysk z depozytu w ciągu doby w stosunku do wykresu BTC / USDT giełdy Binance. 

Możesz zobaczyć pracę tego bota pod tym linkiem

Jak skonfigurować, możesz zobaczyć tutaj

Możesz zobaczyć pracę tego bota pod tym linkiem

Jak skonfigurować, możesz zobaczyć tutaj

Możesz zobaczyć pracę tego bota pod tym linkiem

Sposób konfiguracji można znaleźć tutaj

Możesz zobaczyć pracę tego bota pod tym linkiem

Jak skonfigurować, możesz zobaczyć tutaj

Zgodnie z tymi wykresami możesz zrozumieć, jak często uruchamiane są transakcje i przy którym ruchu na rynku sygnał działa lepiej. 

Nie będę pisać krótkiego podsumowania sygnałów, podzieliłem się z Wami moimi statystykami, zostawiając Was samych z wnioskami. Podejmuj własne decyzje handlowe.

Do zobaczenia !

P / S jeśli brakuje Ci jakichś liczb w raportach to napisz do mnie lub w komentarzach co dokładnie byłoby ciekawie zobaczyć i spróbuję to dodać do kolejnych raportów. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me