Konfiguracja bota za pomocą sygnałów Muunship dla 3Commas

cześć wszystkim!

W przypadku botów 3Commas z Marketplace istnieje zestaw sygnałów od jednego dostawcy – Muunship, które są podzielone na 4 rodzaje sygnałów:

 •  Siatka dynamiczna Muunship
 •  Muunship Scalper Bot
 •  Kubek i uchwyt Muunship
 •  Sygnały Muunship QFL Bot

Sygnały te mają tylko polecenie rozpoczęcia handlu, a handel jest zamykany po osiągnięciu ustalonego zysku. Jeśli nagle cena zaczęła spadać, decyzja o dalszym uśrednianiu lub naprawieniu straty należy do Ciebie..

Zawartość:

 1. Rejestracja i podłączenie giełdy w 3Commas.
 2. Dostępne pary i wymiany na sygnały Muunship
 3. Zalecane strategie dotyczące sygnałów Muunship.
 4. Konfiguracja bota 3Commas za pomocą sygnałów Muunship.

1. Rejestracja i podłączenie do giełdy 3Przecinki

Usługa jest dostępna za pośrednictwem linku, jest to link polecający, daje 10% rabatu przy płatności. Po rejestracji będziesz mieć dostęp do 7 dni bezpłatnej usługi w taryfie „Professional” ze wszystkimi funkcjami, a jeśli Twój depozyt jest niższy niż 750 USD, usługa pozostanie bezpłatna nawet po zakończeniu okresu próbnego . Jeśli masz na saldzie więcej niż 750 USD, musisz wybrać jedną z subskrypcji. Pracować na sygnałach Muunship będziemy pracować z botami kompozytowymi.

Po zarejestrowaniu się w serwisie 3Commas musisz połączyć się z giełdą Binance przez API, przeczytaj jak to zrobić tutaj.

Sposób tworzenia klucza API dla Binance jest napisany tutaj.

2. Dostępne pary i wymiany

Muunship dotyczy wszystkich giełd dostępnych dla botów 3Commas i transakcji na popularnych parach:

3. Zalecane strategie dotyczące sygnałów Muunship

Poniżej opiszę zalecane strategie konfiguracji bota 3Commas, ale jak zawsze pamiętaj, że rekomendacje są nie zasady a całe ryzyko ponosisz sam i na swoim depozycie – piszę tę zasadę w każdym poście, nie zaniedbuj jej.

Muunship – oprócz sygnałów istnieje, moim zdaniem, bardzo wygodna platforma do handlu „rękami”. Możesz go przeglądać i oceniać, przechodząc do witryny. Rejestracja jest prosta, a dostępny jest kurs wideo dotyczący konfiguracji, ale jak dotąd tylko w języku angielskim.

Stronie internetowej: https://muunship.com

Ale wróćmy do sygnałów.

Siatka dynamiczna Muunship – dynamiczna strategia handlu sieciowego. W Internecie jest wiele artykułów na ten temat, głównie dotyczących rynku Forex. Upraszczając w kilku słowach: kiedy cena się porusza, pojawiają się wszelkiego rodzaju wzorce kupna, w tym momencie pojawia się sygnał i zostaje otwarta transakcja. Dostawca sygnału nie ujawnia szczegółów, ale zaglądając do bota zobaczysz, że działa i jak na razie nieźle. Używam słowa „pa”, ponieważ wszystko może się zmienić i trzeba dostosować się do „rynku”.

Puchar i rączka Muunship – strategia „kubek i uchwyt”. To jest figura analizy technicznej, jest też na jej temat wiele artykułów w Internecie, które możesz sam przeczytać. Sprawa jest prosta: kształt na wykresie bardzo przypomina filiżankę. Główną cechą tego wzoru jest to, że pojawia się on wyłącznie w trendzie wzrostowym i ostrzega przed jego kontynuacją..

Myślę, że zrozumiałeś znaczenie i pierwotny charakter sygnałów, które dotarły do ​​handlu kryptowalutami z giełd..

Kanały telegramów:

https://t.me/muunship – kanał informacyjny.

https://t.me/dynamicgridbot – kanał raportów o transakcjach, teraz wysyłam tam informacje o moich transakcjach.

Mieć Muunship co prawda nie ma telegramów czatu, na których użytkownicy mogliby się komunikować i omawiać strategie, ale jestem pewien, że wkrótce się to pojawi, a informacja o tym zostanie umieszczona na kanałach, które wskazałem powyżej.

Teraz podam ustawienia w postaci tabeli nr 2:

 1. Konfiguracja bota 3Przecinki według sygnałów Muunship.

Jeśli zdecydujesz się korzystać z płatnych sygnałów Muunship, następnie najpierw określ, którego i / lub którego z czterech będziesz używać i przejdź do kroku 1.

W tym artykule skonfigurujemy bota na podstawie sygnałów Siatka dynamiczna Muunship dla par do BTC. Jako „bonus” na sam koniec, jak zwykle, dołączę linki do działających botów zarówno do BTC, jak i ETH, dzięki którym możesz oglądać statystyki wydajności lub po prostu je skopiować, dostosowując je do depozytu i strategii.

 1. Kupowanie sygnału:

Jeśli wszystko poszło dobrze, zobaczysz:

 1. Konfiguracja bota

Skonfigurujemy za pomocą tabeli 2 dla typów sygnałów Siatka dynamiczna, lub możesz skorzystać ze swojej strategii:

Tworzymy bota:

Dostosujemy za pomocą bloków:

 • Blok „Parametry podstawowe”

 • Blokowanie par (ustawię handel dla BTC)

To powinno wyglądać tak:

Uwaga: jeśli chcesz usunąć niektóre pary z handlu, po prostu kliknij krzyżyk po prawej stronie określonej pary.

 • Zablokuj „Strategię”

Uwaga: nie umieszczaj minimalnej kwoty 0,0001 BTC w “Wolumenie zamówienia startowego”, ponieważ istnieje możliwość, ze względu na zaokrąglanie giełd, przy zakupie Twoje zamówienie może nie działać po wysłaniu wiadomości

Więc użyj 0,00015 lub więcej.

 • Blokuj „Warunek rozpoczęcia transakcji” – po prostu wybierz żądany sygnał. W naszym przykładzie Siatka dynamiczna Muunship. Jeśli nie masz tego sygnału na liście, to jeszcze ich nie wydałeś. Musisz wrócić do punktu 1 „Kupowanie sygnału”:

 • Take profit block

 • Blokada nakazów bezpieczeństwa

 • Blokuj „Stop Loss” w sygnałach Muunship nie zaleca się używania

 • Zablokuj „Dodatkowe ustawienia”

To wszystko, bot jest skonfigurowany. Pchać

Otrzymujemy przypomnienie o uruchomieniu bota.

Następnie nie zapomnij kliknąć „Uruchom”

To kończy konfigurację bota za pomocą sygnału Siatka dynamiczna Muunship skończone.

Link do niestandardowego bota (https://3commas.io/ru/bots/565410/shared_show?secret=e2dd234f37)

Obiecany „bonus”: link do skonfigurowanego bota dla par ETH (https://3commas.io/ru/bots/566306/shared_show?secret=9e4d898244)

Klikając w odnośniki możesz od razu skopiować bota, „dopasować” do swoich parametrów lub po prostu zapoznać się ze statystykami jego pracy.

Uwaga: po chwili mogę zmienić ustawienia, więc nie zdziw się, jeśli nie pasują do opisanych powyżej..

Wrzucam również link do bloga, na którym znajdują się artykuły na temat ustawień innych sygnałów oraz statystyki w czasie rzeczywistym dotyczące prawdziwego depozytu dla różnych sygnałów.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map