dobry dzień!

Dziś kontynuujemy naszą rozmowę o giełdzie kryptowalut Binance. W poprzednim artykule przeanalizowaliśmy główne zalety tej witryny, jej błyskawiczny sukces, który pozwala jej dziś słusznie zajmować pozycję lidera..

Zadbaliśmy o to, aby ta strona zasługiwała na naszą uwagę i na pewno warto spróbować naszych sił. Dlatego przejdźmy do rejestracji i rozpoczęcia wymiany..

Binance.com: Kroki rejestracji

Aby wziąć udział w giełdzie, tradycyjnie musisz wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło na oficjalnej stronie serwisu https://www.binance.com/. Następnie musisz włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe, wprowadzić jednorazowy kod, który przyjdzie do Ciebie w aplikacji Google Authentificator. Rozważmy wszystkie kroki w kolejności.

Krok 1. Utwórz konto

Kliknij link w prawym górnym rogu Zarejestruj się / „Zarejestruj”, pojawi się to okno:

Póki co wszystko jest jak zwykle: wpisujemy rzetelnie zabezpieczony e-mail, wymyślamy skomplikowane hasło, które nie jest używane nigdzie indziej, potwierdzamy je po raz drugi i zgadzamy się na warunki korzystania z serwisu.

Pchać Zarejestrować lub “Zarejestrować”, jeśli korzystasz z rosyjskiej wersji strony. Następnie otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do aktywacji konta. Postępuj zgodnie z nim, a rejestracja zostanie zakończona.

Jeśli masz kod polecający, możesz wpisać go w polu Odniesienie ID, otrzymywać zniżki na prowizje, prezenty i inne przyjemne bonusy.

Krok 2. Zaloguj się do Binance

Aby wejść na swoje konto, musisz nie tylko podać swoją nazwę użytkownika i hasło na stronie https://www.binance.com/. Firma wielokrotnie spotykała się z faktem, że oszuści ukrywają swoje zasoby jako oficjalną stronę giełdy, dlatego przed wejściem należy upewnić się, że przechodzisz na stronę Binance.

Obok wiersza z adresem URL musi znajdować się kłódka, a adres witryny musi zaczynać się od https: // Oznacza to bezpieczne połączenie.

Po weryfikacji należy kliknąć pole z adresem strony w formularzu z loginem i hasłem.

Krok 3. Captcha Binance

Binance w genialny sposób weryfikuje, czy użytkownik nie jest robotem. Zamiast wpisywać zwykły captcha: tekst, liczby lub obrazek, musi przesunąć kawałek układanki w odpowiednie miejsce, a gdy tylko się dopasuje, pojawi się odpowiedni napis o pomyślnym zakończeniu captcha.

To wszystko z rejestracją. Teraz możesz doładować saldo dowolną kryptowalutą, najczęściej jest to BTC lub ETH i zacząć handlować.

Konfigurowanie uwierzytelniania dwuskładnikowego 2FA

Binance uważa wysoki poziom bezpieczeństwa za jedno ze swoich kluczowych zadań w pracy użytkowników na giełdzie. I nie będziemy się z nią kłócić, ponieważ wszystko, co dotyczy finansów, musi być solidnie chronione, ponieważ oszuści, hakerzy i inni napastnicy nie śpią w sieci..

Dlatego przy wielokrotnych wpisach wymiana będzie w każdy możliwy sposób nalegać na wzmocnioną metodę ochrony i oferować uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Zdecydowanie polecam również natychmiastowe włączenie 2FA, aby zapomnieć o przypomnieniach o wymianie i zachować pewność co do bezpieczeństwa swoich środków i konta.

Będziesz musiał włączyć podwójne uwierzytelnianie, nawet jeśli nie martwisz się zbytnio o bezpieczeństwo – bez niego wiele ważnych funkcji nie działa. Na przykład nie możesz przejść przez weryfikację ani wypłacić środków.

Binance.com udostępnia dwie metody uwierzytelniania, możesz wybrać najwygodniejszą i kliknąć Włączyć:

 • przez SMS. Ta metoda jest prostsza – wystarczy powiązać swój numer telefonu z kontem, a za każdym razem, gdy się zalogujesz, wypłacisz środki lub zmienisz ustawienia, giełda wyśle ​​Ci kod SMS-em.

Aby to zrobić, kliknij Wyślij SMS-a / „Wyślij”. Kilka minut później w wiadomości zostanie wysłany kod, który należy wpisać w kolumnie „Kod uwierzytelniający SMS” i naciśnij Zatwierdź.

Ta metoda jest mniej niezawodna, ponieważ czasami SMS-y nie docierają lub nie docierają z opóźnieniem, zdarzają się przypadki, gdy atakujący również przechwycili SMS-y, więc zalecam użycie drugiej metody;

 • poświadczenie Google. Aby to zrobić, na smartfonie instalowana jest aplikacja Google Authentificator, konto aplikacji jest połączone z kontem Binance.

Teraz za każdym razem, gdy wejdziesz, giełda zażąda kodu, który przychodzi do aplikacji i zmienia się co minutę, więc nie można go przechwycić. To wygodny i bezpieczny sposób. Rozważmy to bardziej szczegółowo.

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe włączone binance.com przez Google Authentificator

1. Pobierz aplikację Google Authentificator z PlayMarket lub Google App Store i zainstaluj ją na swoim smartfonie. Możesz go pobrać bezpośrednio ze strony internetowejhttps://www.binance.com

2. System wyświetli monit o skanowanie Kod QR, w celu automatycznego wprowadzenia klucza prywatnego do aplikacji. Jeśli z jakiegoś powodu Twój smartfon nie może odczytać kodu, możesz ręcznie wprowadzić dane do aplikacji.

Twój klucz prywatny od Google Authentificator pojawi się obok kodu QR. Posłuży jako podstawa do generowania przyszłych kodów do wejścia na giełdę..

Ważne jest, aby przechowywać ten klucz na bezpiecznym nośniku w bezpiecznym miejscu. Bez tego kodu nie będziesz mógł zalogować się na swoje konto.

Łączenie konta Binance z Google Authentificator. Aby to zrobić, musisz wpisać:

 • Klucz;
 • hasło do konta w linii Login Passvord;
 • kod jednorazowy z aplikacji.

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, pojawi się powiadomienie o pomyślnej aktywacji uwierzytelniania dwuskładnikowego.

WAŻNY! Jeśli nie możesz włączyć uwierzytelniania Google, podczas wpisywania kodu z aplikacji ciągle pojawia się błąd, że kod lub hasło jest nieprawidłowe, wykonaj następujące czynności: otwórz aplikację i przejdź do „Ustawienia”, tam wybierz element „Korekta czasu dla kodów”.

Zweryfikowano osobiście, po czym logowanie będzie działać.

Weryfikacja na Binance

Poziom 1.

Jeśli nie planujesz wypłacać więcej niż 2 bitcoinów dziennie, nie musisz przechodzić obowiązkowej weryfikacji, ponieważ na giełdzie nie ma fiat. To jest główny poziom weryfikacji, co oznacza, że ​​przeszedłeś weryfikację załączonej wiadomości, wystarczy, aby większość użytkowników działała..

Poziom 2.

Aby wypłacić do 100 BTC dziennie, potrzebujesz weryfikacji tożsamości i głębszej weryfikacji konta. Aby to zrobić, musisz przesłać dane paszportowe na giełdę i zdjęcie z nim w rękach. Następnie sprawdzenie dokumentów zajmie trochę czasu.

Poziom 3.

Aby usunąć wyższe ograniczenia wypłat – ponad 100 BTC dziennie), będziesz musiał skontaktować się bezpośrednio z obsługą giełdy.

Każdy poziom jest dostępny tylko po pomyślnym przejściu poprzedniego i włączeniu 2FA.

Jak sfinansować Binance?

Binance to giełda kryptowalut, więc nie znajdziesz tutaj dolarów, rubli ani euro. Nie będziesz mógł również uzupełnić pieniędzy elektronicznych: Webmoney, Yandex.Money, Qiwi itp. Tylko waluty cyfrowe.

Możesz kupić kryptowalutę za pomocą karty MasterCard / VISA. Ale w tym przypadku kurs będzie się dość znacząco różnić od oficjalnego, dlatego lepiej skorzystać z zaufanych giełd internetowych i wcześniej kupić kryptowalutę.

doevens można bez problemu uzupełnić następującymi walutami:

 • Binance Coin (BNB dooin) – wewnętrzna waluta perspektywy wymiany;
 • Bitcon (BTC) jest nadal wiodącą kryptowalutą;
 • Ethereum (ETH) – druga najpopularniejsza kryptowaluta po Bitcoinie;
 • Pęta (USDT) – waluta firmy Tether Limited, według nich, zabezpieczona dolarami amerykańskimi na ich kontach;
 • wiele innych.

Doładuj konto na giełdzie Binance bardzo prosta:

 • przejdź do sekcji Fundusze – wpłatas;
 • wybierz monetę w walucie, w której chcesz uzupełnić depozyt;
 • wprowadź szczegóły portfela do uzupełnienia.

Rejestracja nie odbywa się natychmiast. Możesz kontrolować proces i sprawdzić odbiór środków w sekcji Fundusze – Historia transakcji.

Po pomyślnym uzupełnieniu salda możesz rozpocząć handel lub inwestować w określone projekty. Giełda Binance oferuje ogromną listę kryptowalut: prawie kompletny zestaw najbardziej obiecujących monet i wiele nowych, które zakończyły ICO.

Wypłać środki na Binance

Aby wypłacić kryptowalutę do swojego portfela, musisz wybrać w menu Fundusze ustęp Wycofanie. Następnie wybierz monetę, kwotę wypłaty i naciśnij Zatwierdź.

WAŻNY! Wypłaty są możliwe tylko wtedy, gdy masz włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Opłaty Binance

W poprzednim artykule mówiliśmy już o tym, że jednym z czynników, który wpłynął na szybki wzrost popularności giełdy Binance jest najniższa prowizja w porównaniu ze wszystkimi giełdami kryptowalut. Zwykle istnieją trzy rodzaje giełd kryptowalut:

 • do wpłacania środków;
 • do wypłaty;
 • za transakcję.

Od 5 lutego 2019 roku prowizja nadal wynosi 1% wartości transakcji. Nie ma prowizji za doładowanie konta, istnieje też bardzo demokratyczne podejście do wypłaty środków ze strony: Ripple – 0,25%, Bitcoin – 0,001%, Ethereum – 0,01% itd..

Opłaty na Binance są rzeczywiście znacznie niższe niż u konkurencji. Ponadto może obejmować 25% zniżki na płatności Binance Coin i spaść do 0,75%. To jedna z najniższych opłat transakcyjnych wśród popularnych giełd kryptowalut..

Lista Binance

Binance posiada bardzo szeroką listę par kryptowalut, giełda jest otwarta na współpracę z nowymi monetami i regularnie powiększa swoją listę. Strona prezentuje: Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Bitcoin Gold, NEO, Monero, LiteCoin i wiele innych.

Z jednej strony na listę trafiają tylko godne monety, z drugiej strony firma chętnie wymienia również obiecujące nowe kryptowaluty po ICO. Obecnie na giełdzie znajduje się ponad 240 monet do obrotu na ponad 370 parach walutowych.

Trudno jest być notowanym na Binance, ponieważ jest to obecnie najbardziej pożądane miejsce na liście nowych monet. Niektóre źródła podają, że moneta może być notowana na giełdzie za 2 miliony dolarów, ale nie jest to główny i nie jedyny warunek. Następnie będzie musiała przejść ścisłą selekcję według szeregu kryteriów..

Oceny dokonuje specjalna komisja. Prowadzi zamknięte spotkanie, na którym szczegółowo bada wnioskodawcę. Nie można wpłynąć na jej decyzję, ponieważ nikt nie zna ani składu komisji, ani czynników selekcji.

Twórcom nowych monet nie wolno ogłaszać ani w żaden sposób komunikować, że planują lub chcą być notowane na Binance. W przeciwnym razie droga do wymiany będzie zamknięta dla takiej monety raz na zawsze. Jeśli decyzja komisji zostanie podjęta na korzyść monety, jej twórca będzie mógł dowiedzieć się o niej z oficjalnych źródeł giełdy wraz z głównymi użytkownikami..

Tym samym firma po raz kolejny potwierdza swoją rzetelność i nienaganną reputację..

Dlaczego warto łączyć Binance z usługami kryptowalutowymi stron trzecich?

Jak powiedzieliśmy w poprzednim artykule, giełda kryptowalut to platforma, która łączy tradera z rynkiem kryptowalut. Na nim może handlować i dokonywać transakcji. W istocie daje mu to dostęp do rynku. Oczywiście na giełdzie, zwłaszcza takiej jak Binance, znajduje się wiele narzędzi do analizy technicznej, dostęp do informacji ważnych dla tradera kryptowalut, a także szereg innych funkcji, które już częściowo omówiliśmy (na przykład podstawowy i zaawansowany interfejs) i omówię w następnym artykule. … Ale często traderowi to nie wystarcza..

Zwłaszcza jeśli dopiero zaczyna handlować i nie jest jeszcze w stanie samodzielnie pisać kodów wskaźników, ale woli założyć Expert Advisors, używać botów, które będą handlować przy użyciu określonych wskaźników, ustawiać alerty itp. Oznacza to, że zarówno początkujący, jak i doświadczony trader starają się wybrać dla siebie niezawodną usługę, która maksymalnie upraszcza i automatyzuje jego pracę. Jedną z takich usług jest platforma 3commas.

Po zarejestrowaniu się na 3commas lub innej platformie możesz podłączyć do niego Binance i inne giełdy, aby korzystać z ich informacji o kwotowaniach i dokonywać transakcji.

Jak podłączyć Binance do 3commas?

Po zarejestrowaniu się na 3commas na swoim koncie osobistym, należy kliknąć przycisk „Dodaj giełdę”, a następnie „Połącz się z giełdą”.

Tutaj wpisujemy żądaną nazwę giełdy i wybieramy ją z listy. Następnie musisz wprowadzić parę kluczy: klucz API i klucz API. Aby je otrzymać, musisz mieć włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) na Binance, o czym mówiliśmy powyżej. potem potrzebujesz:

1. Zaloguj się na swoje konto na https://www.binance.com/

2. Kliknij zakładkę Konto.

3. Przejdź do sekcji Ustawienie API.

4. Wprowadź żądaną i opisową nazwę klawisza i naciśnij Utwórz nowy klucz.

5. Wpisz kod z Google Authentificator.

6. Następne okno wyświetli parę gotowych do użycia API i kluczy tajnych:

Jeśli zamierzasz używać tej usługi do handlu, kończy to tworzenie klucza API. A jeśli potrzebujesz usługi do otrzymywania informacji graficznych, musisz kliknąć przycisk Edytuj iodznacz pole Włącz handel, następnie wciśnij Zapisać i ponownie wprowadź kod 2FA z aplikacji Google Authentificator.

Jeśli z jakiegoś powodu musisz usunąć klucz – kliknij Kasować i potwierdź akcję.

Teraz mamy wszystko gotowe do pracy: zarejestrowaliśmy konto, ustawiliśmy jego zabezpieczenia, podłączyliśmy interesującą nas usługę kryptowalutową w celu zautomatyzowania handlu lub uproszczenia naszej pracy. Zacznijmy handlować! W następnym artykule na Binance przyjrzymy się, jak handlować na giełdzie kryptowalut nr 1. Do zobaczenia wkrótce!

Powodzenia i dobrych zysków!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me