Ja esat dzirdējis terminu “Hash Ribbons” un domājāt, kas tas ir un kā jūs varat gūt peļņu, izmantojot šo rādītāju 3Commas, šis materiāls ir domāts jums.!

Ievads

Neatkarīgi no tā, vai esat jauns tirgotājs vai uzskatāt sevi par pieredzējušu tirgotāju, iespējams, esat dzirdējis, ka jūsu iecienītākie kriptogrāfijas youtuberi vai sociālo mediju ietekmētāji ik pa laikam pieminēja Bitcoin hash lentes. Ja kādreiz esat domājis, kā šis rādītājs var būt noderīgs vai kā tas darbojas, ieskatieties šajā rakstā.!

Kas ir “Hash Ribbons”?

Lielisks jautājums, pakavēsimies pie tā vēl nedaudz..

Jūs jau varat zināt, ka, lai izveidotu bitkīnus, bitcoin kalnrači veic aprēķinus un bezgalīgi risina noteiktas matemātiskas problēmas. Nepieciešamo skaitļošanas jaudu mēra tā sauktajos jaukumos, un jaukšanas ātrums ir visu to ierīču skaitļošanas jauda, ​​kas iesaistītas bitkoīnu izveidē un tīkla drošības nodrošināšanā. Raksta tapšanas laikā Bitcoin ir satriecoši 125 eksahaši sekundē! Tas ir prātam neaptverami 125 000 000 000 000 mēģinājumi sekundē atrisināt matemātikas problēmu par 6,25 bitcoin atlīdzību!

Vienkārši sakot, Hash Ribbons atļauj vizualizēt hashrate veikt datu tehnisko analīzi, izmantojot algoritmu kombināciju, parasti apvienotu indikatorā, kuru varat pievienot savām Bitcoin diagrammām tādās platformās kā TradingView.com.

Regulāras svārstības ir izplatīta hash likmju parādība, jo jaunie kalnrači pastāvīgi pievienojas un atvienojas no Bitcoin tīkla, taču ievērojamas hash likmju svārstības bieži var būt signāls, lai noteiktu iespējamo Bitcoin cenas kustību..

Kā tirgot Hash Ribbons?

Mēs uzskatīsim, ka šobrīd ir vispopulārākais. Hash Ribbons indikators platformā TradingView.

Šis rādītājs darbojas, katras dienas beigās nolasot neapstrādātus Hash Ribbons un uzrādot to kā divas līnijas diagrammā: ātrāks 30 dienu slīdošais vidējais un lēnāks 60 dienu MA..

Vienkārši sakot, kad ātrs MA šķērso lēnu virs tā, tas norāda uz jaukšanas ātruma palielināšanos un parasti norāda uz bitkoina cenas pieaugumu. Tāpat ir tieši otrādi, ja ātrais MA šķērso lēnu, nokrītot zem pēdējā, jaukšanas ātrums samazinās un cena parasti seko tam..

Tā kā Hash Ribbons indikators darbojas vienas dienas laika posmā, tas ir vislabāk piemērots augstākiem laika periodiem, piemēram, 1D, 2D, 3D, Weekly (nedēļas) un, iespējams, Monthly (mēneša) diagrammām..

Tālāk mēs paskaidrosim, kā izveidot 3Commas botu, kuru kontrolē Hash Ribbons indikators..

Cik veiksmīgi Hash Ribbons ir bijuši agrāk?

Zemāk redzamajā diagrammā ir parādīts nedaudz vairāk nekā BTC / USD cenu darbības gads, un jūs pats varat redzēt, kāpēc Hash Ribbons rādītājs ir tik efektīvs.!

Ja jūs pērkat Bitcoins pagājušajā gadā uz vietas biržā, kad Hash Ribbons indikators parāda pirkšanas signālu, katrs darījums būtu veiksmīgs. Faktiski šo rādītāju bieži izmanto ilgtermiņa Bitcoin investori, kuri izmanto Buy indikatora signālu kā iespēju pievienot vairāk Bitcoin savam portfelim..

Izmantojot Bitstamp diagrammu BTC / USD, varat atgriezties 2011. gada augustā un redzēt Hash Ribbons indikatora pretpārbaudes rezultātus..

Zemāk redzamajā diagrammā tiek izmantots nedēļas laika grafiks un logaritmiskā mērogošana, lai visus datus ievietotu vienā ekrānuzņēmumā:

Diagrammā redzamās bultiņas parāda aptuveno signāla datumu un konservatīvu aprēķinu nedēļas aizvēršanai (ievadīšanai) un izejai nākamajā vietējā virsotnē pirms sarkanās svečtura. Ja 2016. gada augusta buļļa skrējiena laikā jūs sekotu tendencei, pārdošana visaugstākajā līmenī dotu jums neticami 2450%!

Stop … Kas par pēdējo pirkšanas signālu?

Labi pamanīts! Ir vērts atzīmēt, ka neviens rādītājs nevar piedāvāt 100% panākumus, un profesionāli tirgotāji pirmie norādīs, ka jums nekad nevajadzētu paļauties uz vienu rādītāju kā pamatu visiem jūsu tirdzniecības lēmumiem..

Ir pāragri sākt pašreizējo Bitcoin lēciena ciklu, un, lai arī var šķist, ka aktīvu cena ir kritusies kopš pēdējā Hash Ribbons Buy signāla, ir pienācis laiks pievērst uzmanību un sākt skatīties 4 stundu un 1 dienas laiku rāmjus, gaidot cenu atlabšanu, un izveido tirdzniecības plānu, lai ieietu garajā pozīcijā.

Alternatīvi, jūs varat izmantot 3Commas DCA robotu priekšrocības un izmantot Hash Ribbons, lai teiktu robotam sākt tirdzniecību, kad tiek aktivizēts signāls Pirkt, kā arī izmantot drošības rīkojumus, lai vidēji ievadītu pozīcijas.!

Hash Ribbons indikatora saistīšana ar DCA Bot 3Commas 

Dodieties uz izvēlni DCA Bot (1) un nospiediet pogu Izveidojiet robotu (2).

Sadaļā Galvenie iestatījumi (3) ievadiet robota nosaukumu, atlasiet biržu, kurā vēlaties tirgoties, kā arī BTC / USD vai BTC / USDT pāri (atkarībā no tā, kuru jūsu birža vai reģions atbalsta kā tirdzniecības pāri). Mēs izvēlēsimies izveidot vienkāršu botu, jo mēs esam ieinteresēti tirgot tikai vienu pāri.

Paneļā Stratēģija (4) mēs izvēlēsimies GARI un valūta Citāts (peļņas fiksēšanai USD / USDT). Pozīcijas atvēršanai mēs izmantosim limita rīkojumu, jo tas var ietaupīt uz maksu lielākajā daļā biržu..

Nosakīsim bāzes un drošības rīkojumu lielumu 100 ASV dolāru apmērā, taču jūs to varat pielāgot atbilstoši savam riska tolerances līmenim un tirdzniecībai pieejamajiem līdzekļiem:

Sadaļā Nosacījumi darījuma uzsākšanai (5) izvēlieties “TradingView Personal Signal”, iestatiet Mērķa ienesīgums (%) (6) konservatīvā līmenī – 10%, ja vēlaties, varat aktivizēt peļņas gūšanu.

Mēs atspējosim Pārtraukt zaudējumu (7).

Mēs instalēsim Drošības pasūtījumi (8) ieprogrammējot ne vairāk kā 3 drošības pasūtījumus un 3 vienlaikus aktīvus drošības pasūtījumus. Mēs arī noteiksim cenu dispersiju katram drošības pasūtījumam 5% apmērā.

Mēs palielināsim drošības pasūtījumu apjomu līdz 2 un drošības pasūtījumu pakāpju reizinātāju iestatīsim uz 1.

Jūs varat pievērst uzmanību Asistents (9), kas šajā gadījumā jums pateiks, ka šim darījumam mēs izmantojam maksimāli aptuveni 800 ASV dolāru. Tajā pašā laikā mūsu iestatījumi drošuma pasūtījumam “Dolāra vērtības vidējā līmeņa noteikšana” ļaus mums gūt labumu, ja BTC cena samazināsies par 15%, un gūt labumu no jebkura grafika izņemšanas pēc darījuma atvēršanas..

Tagad Tu vari Saglabāt (10) bot.

Kad redzat jautājumu “vai vēlaties palaist jaunu robotu”, noklikšķiniet uz pogas Sākt, un jūs atgriezīsities lapā Informācija. Ritiniet uz leju šajā lapā un nokopējiet “tirdzniecības sākuma signāla ziņojumu”, vienkārši noklikšķinot ar peles kreiso taustiņu uz zilā teksta:

Tagad atveriet TradingView.com jaunā pārlūka cilnē un piesakieties.

Atveriet BTCUSD vai BTCUSDT diagrammu 1D laika grafikā. Izmantotajā biržā (1) noklikšķiniet uz pogas “Indikators” (2), ievadiet “Hash lente“Un atlasiet rādītāju, ko nodrošina” capriole_charles “(3):

Noklikšķiniet uz trauksmes ikonas, lai izveidotu jaunu paziņojums (četri).

Par iestatījumiem Nosacījumi atlasiet indikatoru “Hash Ribbons” un trigeri “Alert – Buy”, pēc tam atlasiet “Vienu reizi bārā (aizvēršanai)“(pieci).

Daži TradingView abonēšanas līmeņi ierobežo jūsu iespējas uz fiksētu derīguma termiņš brīdinājuma derīguma termiņš, lūdzu, pievērsiet tam uzmanību, jo brīdinājums jāatiestata apmēram katru mēnesi (6).

Sadaļā Darbības (7) atlasiet tīmekļa saites URL un ievadiet: https://3commas.io/trade_signal/trading_view. 

Piezīme. Webhook URL nav tīmekļa vietne, tāpēc, lai mēģinātu to apmeklēt, lūdzu, neklikšķiniet uz saites!

Visbeidzot, laukā “Ziņojums“(7) ielīmējiet iepriekš nokopēto ziņojumu no robota no mūsu lapas”Informācija par bot“Un nospiediet pogu”Izveidojiet a“(8):

Smalki!

Jūs esat izveidojis savu robotu un saistījis to ar Hash Ribbons indikatoru. Viss, kas jums jādara, ir pagaidīt, līdz tiek aktivizēts nākamais signāls, un jūsu robots automātiski izveidos darījumu jūsu izvēlētajā biržā! Varat ļaut robotam pārvaldīt tirdzniecību, līdz tā tiek slēgta ar 10% peļņu, vai arī pēc darījuma atvēršanas pārvērtēt, ja vēlaties izmantot opciju Konvertēt uz SmartTrade un izmantot to kā ilgtermiņa darījumu, kura mērķis ir gūt vēl lielāku peļņu, ar izcilu ieejas cenu, ko sasniedzis jūsu uzticamais 3Commas robots!

Piezīme: tirdzniecība ar kriptovalūtām pēc būtības ir riskanta, un, lai arī ienesīgums var būt diezgan augsts, ir svarīgi paturēt prātā riskus. Ja jūsu tirgotā aktīva cena strauji pazeminās, jūs varat zaudēt daļu no ieguldījuma, spiežot aktīvu pārdot par zemāku cenu. 3Commas emuāra ziņas ir rakstītas izglītības nolūkos, un tās nevajadzētu interpretēt kā “finanšu konsultācijas”.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me