„Najhoršie investície smerujú do netrpezlivých investorov.“

Robert Kiyosaki

Bitcoin, hlavné aktívum trhu s kryptomenami, sa tento rok takmer zdvojnásobil. Táto skutočnosť vzbudzuje nádej pre investorov, ktorí hľadajú vysoko výnosné investície..

NAJLEPŠIE kryptomeny na investovanie

Aké sú teda najsľubnejšie kryptomenové aktíva v roku 2020??

Bitcoin (BTC)

Ako už bolo uvedené, potenciálna uzávierka v roku 2019 okolo súčasnej úrovne 7 000 dolárov za bitcoin by znamenala zvýšenie o viac ako 100%, ale to nie je predmetom titulkov a nespôsobuje to rozruch nákupu, ktorý sme videli v minulosti..

bitcoinPredpoveď BTCUSD od walletinvestor

Priemerný investor je príliš emotívny na to, aby zvládol silné vzostupy a pády bitcoinu. O majetok však stále existuje neustály záujem, ktorý je zabezpečený nasledujúcimi skutočnosťami:

 • Aktuálna cenová hladina zďaleka nie je najvyššia v histórii (20 000 USD).
 • Minimálne spustenie bitcoinových ETF a realizovateľných futures si získava pozornosť inštitucionálnych investorov. 2. decembra SEC schválila spustenie investičného fondu, ktorý bude investovať do bitcoinových futures. Investori tak budú mať prístup ku kryptomene prostredníctvom jej najdôležitejšieho zástupcu – bitcoinu.
 • Významné očakávania rastu bitcoinov po znížení o polovicu v roku 2020. Doteraz došlo v krátkej histórii bielej gule k dvom polčasom a obe viedli k zvýšeniu hodnoty kryptomeny.

bitcoin na polovicu

 • Jeden z najprofesionálnejších vývojových tímov vrátane popredných svetových kryptografov ako Adam Back.
 • Likvidita. Bitcoin má najvyššiu likviditu na trhu s kryptomenami.
 • Kolísanie cien. Napriek svojej volatilite je BTC známy ako jedna z najstabilnejších kryptomien. Na manipuláciu s cenou by niekto potreboval veľa kapitálu.
 • Limitovaná emisia 21 miliónov mincí. S rastom dopytu bude cena výrazne stúpať.

Ethereum (ETH)

Na rozdiel od bitcoinu alebo litecoinu nemá Ethereum prísne emisné obmedzenia. Nové mince vytvára blockchain, aby odmenil baníkov, ktorí ročne nalievali na trh asi 10% novo vytvorených mincí. V súčasnosti je v obehu viac ako 104 980 163 mincí.

EthereumPredpoveď ETHUSD od walletinvestor

Základné hnacie sily rastu hodnoty ETH:

 • Tím. Ethereum založil Vitalik Buterin. Napriek tomu, že je mladý, Vitalik sa osvedčil ako skutočný odborník na kryptomeny. Nadšenie a oddanosť svojej práci prilákali do tímu tisíce vývojárov z celého sveta. Ethereum Foundation je najväčšou asociáciou vývojárov a kryptografov na svete.
 • Ethereum 2.0. Tím plánuje spustiť aktualizáciu siete v roku 2020, ktorá na základe konsenzu PoW umožní ťažiarom podieľať sa na stávkovaní vďaka príchodu ťažby PoS v protokole. Zároveň sa odmena za PoW zníži z 3 ETH na 0,6. Táto aktualizácia spoločne zníži emisie na 2,5% a bude stimulovať stiahnutie éteru z voľného obehu na dlhodobé skladovanie..
 • Likvidita. Ethereum je tiež vysoko likvidné, zvyčajne je na 2. alebo 3. mieste v rámci bitcoinu. Nebudete mať problém s nákupom alebo predajom Etherea.
 • Kolísanie cien. Ethereum má lojálnu komunitu a profesionálny tím, čo znamená, že cena s väčšou pravdepodobnosťou zostane stabilná a z dlhodobého hľadiska porastie..
 • Kryptoekonomika. Uvedomte si, že ethereum napája ekosystém DApp. To znamená, že milióny vývojárov a spoločností potrebujú ETH, aby mohli vydávať svoje inteligentné zmluvy, prevádzkovať svoje vlastné decentralizované aplikácie a platiť provízie..

Binance Coin (BNB)

Na rozdiel od bitcoinu, ktorý sa má používať ako prostriedok na výpočet a ukladanie finančných prostriedkov, je minca Binance úžitkovým tokenom. To znamená, že jeho hodnota závisí od toho, aké dobré a sebavedomé bude podnikanie spoločnosti Binance v budúcom roku..

Binance Coin je v skutočnosti jedným z mála tokenov, ktoré dosiahli najvyššiu cenu od býčieho trhu v roku 2017..

Binance CoinPredpoveď BNBUSD od walletinvestor

Odvtedy jeho cena pomaly rástla a v uplynulom roku niekoľkokrát aktualizovala svoj vlastný cenový rekord..

Základné hnacie sily rastu hodnoty BNB:

 • Tím. Changpeng Zhao, alebo ako ho s láskou volajú používatelia Binance – CZ – je zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Binance Exchange. Ak vezmeme do úvahy úspechy, ktoré on a jeho tím dosahuje, dá sa povedať, že majú zručnosti a zdroje, vďaka ktorým bude táto minca úspešná..
 • Likvidita. Binance Coin je v súčasnosti jednou z najlikvidnejších kryptomien. Je v top 10 na Coinmarketcap s neustále rastúcim objemom obchodov.
 • Prchavosť. Je dosť nestály, ale neustále rastie. Jeho cena sa na začiatku roka 2019, počas medvedieho trhu, vynásobila x3.
 • Kryptoekonomika. Prostredníctvom ICO bolo vydaných 200 000 000 BNB za 0,10 USD za mincu. Spoločnosť Binance ponúka 50% zľavu z poplatkov za obchodovanie pre používateľov, ktorí vlastnia BNB v prvom roku obchodovania. Binance tiež používa 20% zo svojich ziskov za každý štvrťrok na spätné odkúpenie tokenov a ich spaľovanie, kým suma BNB neklesne na 100 000 000. Ďalšou inováciou, ktorá vedie k rastu BNB, je spustenie požičiavania a vkladu. Táto funkcionalita vám umožňuje zmraziť časť vkladu a získať tak percento zisku zo stanoveného obdobia.

Tron (TRX)

Od svojho založenia vkladal TRON veľké nádeje do prevádzky svojej siete digitálneho obsahu. Jeho technologický tím je navyše jednou z najkompletnejších v kryptosfére na čele so skvelým Justinom Sunom, jednou z najpopulárnejších postáv v priemysle..

Hlavnou úlohou mince Tron je vytvorenie ekosystému zábavného obsahu založeného na Blockchaine, ktorého úložisko je distribuované. Ktokoľvek môže distribuovať akýkoľvek obsah v sieti Tron: videá, obrázky, hudbu atď. A čo je najdôležitejšie, tento obsah bude distribuovaný a uložený v celej sieti decentralizovaným spôsobom a nezávisí od jedného servera..

TronPredpoveď TRXUSD od walletinvestor

Cieľom projektu je dosiahnuť, aby ho autori obsahu mohli distribuovať bez zdieľania výnosov so sieťou. Tron (TRX) je kryptomena, ktorá sa stane vyjednávacím čipom v sieti pre spotrebiteľov, aby mohli platiť priamo tvorcom obsahu.

Základné hnacie sily rastu TRX:

 • Tím. Vývojový tím spoločnosti Tron je jedným z najaktívnejších v krypto priestore. Justin je stálym členom každej významnejšej konferencie a podujatia, ktoré sa venujú kryptomene. Jeho twitter je aktualizovaný a každý deň poteší investorov s ambicióznymi plánmi. Justin nevynechá jedinú príležitosť propagovať a venovať ďalšiu reklamu svojmu duchovnému dieťaťu – kryptomene Tron.
 • Likvidita. Kryptomena TRX je aktívna pri nákupe na najpopulárnejších burzách ako Binance, Huobi, OKEx a HitBTC. V novembri sa navyše objavili správy, že Justin plánuje získať slávnu kryptomenovú burzu Polonex a integrovať ju do celkového ekosystému TRON.
 • Prchavosť. Spoločnosť TRON je známa svojou vysokou volatilitou. TRX je teraz blízko svojich historických minim. Vďaka energickému a výstrednému Justinovi je veľká šanca, že uvidíme viac ako jeden nárast a pokles mince. Má zmysel kupovať TRON do portfólia minimálne za účelom predaja pri ďalšom impulznom raste v budúcnosti..
 • Kryptoekonomika. Príbeh Trónu sa ešte len začína. Nie je to veľa času od spustenia vlastnej siete (etapa známa ako „Odyssey“), v oblasti vývoja a implementácie je ešte stále čo robiť. V budúcnosti bude mať Tron ešte 4 fázy, ktoré sú z dlhodobého hľadiska schematizované. Jeho vývoj bude siahať do fázy stabilizácie a masového nasadenia známej ako Eternity, ktorej dokončenie je naplánované na rok 2037. V roku 2020 sa začne etapa, v ktorej sa TRON môže stať ekosystémom schopným spustiť ICO.

Stellar Lumens (XLM)

Stellar Lumens (XLM) je navrhnutý tak, aby reagoval na výzvu zlepšenia globálnej finančnej infraštruktúry. Snaží sa, aby všetky platby boli rýchle, ľahké a lacné. Cieľom vývojárov bolo vytvoriť decentralizovanú platformu súhlasu, ktorá by bežným ľuďom aj veľkým spoločnostiam poskytla možnosť uskutočňovať transakcie bez akýchkoľvek sprostredkovateľských väzieb..

HviezdnaPredpoveď XLMUSD od walletinvestor

Jed McCaleb, uznávaný tvorca siete Ripple, ktorý spoločnosť opustil kvôli konfliktu s vedením, sa stal zakladateľom siete Stellar. Nová minca vznikla v dôsledku tvrdej vidlice Ripple, o rok neskôr však prešla na vlastný protokol s otvoreným zdrojom. XLM je teda vylepšenou verziou starého protokolu.

Základné rastové faktory pre XLM:

 • Tím. Tím Stellar ohlásil partnerstvá s agentúrami pre prevody peňazí Tempo a ZED, ICO Smartlands a Mobius, ako aj s najmenej 30 významnými projektmi a bankami vrátane spoločností Stronghold, Novatti, Hyperledger, Mobius, Hashcash a SatoshiPay.
 • Prchavosť. XLM je na trhu dosť volatilný a teraz je blízko svojich minim. Nákup mince je vhodný aspoň na špekulatívne účely pri predaji na nasledujúcej pumpe.
 • Kryptoekonomika. Stellar má všetky výhody zvlnenia, ale nemá nevýhody, z ktorých prvá je centralizácia mince. Vynikajúca priechodnosť blockchainu, zameranie na maloobchod a malé firmy, decentralizácia, žiadne ďalšie emisie a iba 5% všetkých vydaných mincí spravovaných Stellar Foundation. To všetko hovorí o dobrom rastovom potenciáli v prípade nového altzisona.

Záver

Nie všetkým projektom sa kryptomenovú zimu podarilo prežiť a veľa špičkových mincí išlo „pod sokel“. Príkladom takýchto zlyhaní sú NEM, Bytecoin, STEEM, Stratis. Zoznam je v skutočnosti možné vymenovať veľmi dlho.

Napriek tomu, že na trhu s kryptomenami je asi 5 000 rôznych coinov. Je naozaj ťažké vybrať si tých dôstojných..

Pre dlhodobé investície sú v prvom rade dôležité vyhliadky na rozvoj so skutočnou cestovnou mapou, tím profesionálneho rozvoja, veľká a aktívna komunita.

Všetky vyššie diskutované projekty majú tieto vlastnosti. Zároveň sú BTC, ETH, BNB, TRX, XLM stále na TOP zozname z hľadiska objemov obchodovania, čo poskytuje likviditu a umožňuje veľkým investorom nakupovať.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me