W jakie kryptowaluty zainwestować w 2020 roku

„Najgorsze inwestycje trafiają do niecierpliwych inwestorów”.

Robert Kiyosaki

Bitcoin, główny atut rynku kryptowalut, prawie się podwoił w tym roku. Fakt ten budzi nadzieję inwestorów poszukujących wysoce dochodowych inwestycji..

TOP kryptowaluty do inwestycji

Jakie są zatem najbardziej obiecujące aktywa kryptowalutowe w 2020 roku??

Bitcoin (BTC)

Jak już wspomniano, potencjalne zamknięcie w 2019 r. Wokół obecnych poziomów 7000 USD za bitcoin oznaczałoby wzrost o ponad 100%, ale nie jest to tematem nagłówków i nie powoduje furii zakupowej, którą widzieliśmy w przeszłości..

bitcoinPrognoza BTCUSD od inwestora portfela

Przeciętny inwestor jest zbyt emocjonalny, aby wytrzymać silne wzloty i upadki Bitcoina. Niemniej jednak istnieje stałe zainteresowanie aktywem, co zabezpieczają następujące fakty:

 • Obecny poziom cen jest daleki od rekordowego poziomu (20000 USD).
 • Uruchomienie przynajmniej ETF-ów Bitcoin i dostarczalnych kontraktów terminowych przyciąga uwagę inwestorów instytucjonalnych. 2 grudnia SEC zatwierdziła uruchomienie funduszu inwestycyjnego, który będzie inwestował w kontrakty terminowe na bitcoiny. W ten sposób inwestorzy będą mogli uzyskać dostęp do kryptowaluty za pośrednictwem jej najważniejszego przedstawiciela – Bitcoina.
 • Znaczące oczekiwania co do wzrostu Bitcoina po halvingu w 2020 roku. Do tej pory w krótkiej historii bili białej miały miejsce dwie połowy i oba doprowadziły do ​​wzrostu wartości aktywów kryptograficznych..

zmniejszenie o połowę bitcoina

 • Jeden z najbardziej profesjonalnych zespołów programistycznych, w tym czołowi światowi kryptografowie, tacy jak Adam Back.
 • Płynność. Bitcoin ma najwyższą płynność na rynku kryptowalut.
 • Zmienność cen. Pomimo swojej zmienności, BTC jest znany jako jedna z najbardziej stabilnych kryptowalut. Ktoś potrzebowałby dużego kapitału, aby manipulować ceną.
 • Limitowana emisja 21 milionów monet. Wraz ze wzrostem popytu cena znacznie wzrośnie.

Ethereum (ETH)

W przeciwieństwie do Bitcoin czy Litecoin, Ethereum nie ma sztywnych ograniczeń emisji. Nowe monety są tworzone przez blockchain w celu nagradzania górników, którzy co roku wylewają na rynek około 10% nowo utworzonych monet. Obecnie w obiegu znajduje się ponad 104 980 163 monet.

EthereumPrognoza ETHUSD od portfela inwestora

Podstawowe czynniki wzrostu wartości ETH:

 • Zespół. Ethereum zostało założone przez Vitalika Buterina. Pomimo tego, że jest młody, Vitalik udowodnił, że jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie kryptowalut. Entuzjazm i poświęcenie dla ich pracy przyciągnęły do ​​zespołu tysiące programistów z całego świata. Fundacja Ethereum to największe stowarzyszenie programistów i kryptologów na świecie.
 • Ethereum 2.0. Zespół planuje uruchomić aktualizację sieciową w 2020 r., Która wraz z konsensusem PoW pozwoli górnikom na udział w obstawianiu dzięki pojawieniu się w protokole wyszukiwania PoS. W tym samym czasie nagroda za PoW spadnie z 3 ETH do 0,6. Ta aktualizacja razem zredukuje emisje do 2,5% i będzie stymulować wycofanie eteru z swobodnego obrotu do długoterminowego przechowywania..
 • Płynność. Ethereum jest również wysoce płynne, zwykle zajmuje 2. lub 3. miejsce pod Bitcoinem. Nie będziesz miał problemu z kupnem lub sprzedażą Ethereum.
 • Zmienność cen. Ethereum ma lojalną społeczność i profesjonalny zespół, co oznacza, że ​​cena z większym prawdopodobieństwem pozostanie stabilna i wzrośnie w dłuższej perspektywie..
 • Crypto Economics. Pamiętaj, że Ethereum zasila ekosystem DApp. Oznacza to, że miliony programistów i firm potrzebują ETH do wystawiania swoich inteligentnych kontraktów, uruchamiania własnych zdecentralizowanych aplikacji i płacenia prowizji..

Binance Coin (BNB)

W przeciwieństwie do Bitcoin, który ma być używany jako środek do obliczania i przechowywania funduszy, moneta Binance jest tokenem użytkowym. Oznacza to, że jego wartość zależy od tego, jak dobry i pewny siebie będzie biznes Binance w nadchodzącym roku..

Binance Coin jest w rzeczywistości jednym z niewielu tokenów, które osiągnęły najwyższą cenę od hossy 2017..

Binance CoinPrognoza BNBUSD od portfela inwestora

Od tego czasu jego cena powoli rosła iw minionym roku kilkakrotnie aktualizowała własny rekord cenowy..

Podstawowe czynniki wzrostu BNB:

 • Zespół. Changpeng Zhao, lub jak czule nazywają go użytkownicy Binance – CZ – jest założycielem i CEO Binance Exchange. Biorąc pod uwagę sukcesy, które on i jego zespół osiągają, można śmiało powiedzieć, że mają umiejętności i zasoby, aby ta moneta odniosła sukces..
 • Płynność. Binance Coin jest obecnie jedną z najbardziej płynnych kryptowalut. Znajduje się w pierwszej 10 na Coinmarketcap, ze stale rosnącym wolumenem obrotu.
 • Zmienność. Jest dość niestabilny, ale stale rośnie. Jego cena została przemnożona x3 na początku 2019 roku, podczas bessy.
 • Crypto Economics. 200000000 BNB zostało wyemitowanych przez ICO po 0,10 $ za monetę. Binance oferuje 50% zniżki na opłaty handlowe dla użytkowników posiadających BNB w pierwszym roku handlu. Binance wykorzystuje również 20% swoich zysków z każdego kwartału na odkupywanie tokenów i spalanie ich, aż kwota BNB spadnie do 100 000 000. Kolejną innowacją, która napędza wzrost BNB, jest uruchomienie pożyczki i obstawiania. Ta funkcjonalność pozwala zamrozić część lokaty, aby otrzymać procent zysku na z góry określony okres.

Tron (TRX)

Od samego początku TRON wiązał duże nadzieje z działaniem swojej sieci treści cyfrowych. Ponadto jego zespół techniczny jest jednym z najbardziej kompletnych w kryptosferze, na czele którego stoi wielki Justin Sun, jedna z najpopularniejszych postaci w branży..

Głównym zadaniem monety Tron jest stworzenie ekosystemu treści rozrywkowych w oparciu o Blockchain, którego przechowywanie jest dystrybuowane. Każdy użytkownik może rozpowszechniać dowolne treści w sieci Tron: filmy, obrazy, muzykę itp. A co najważniejsze, treści te będą dystrybuowane i przechowywane w całej sieci w sposób zdecentralizowany i nie zależą od pojedynczego serwera.

tronPrognoza TRXUSD od portfela inwestora

Celem projektu jest to, aby autorzy treści mogli ją rozpowszechniać bez dzielenia się przychodami z siecią. Tron (TRX) to kryptowaluta, która stanie się kartą przetargową w sieci, aby konsumenci mogli płacić bezpośrednio twórcom treści.

Podstawowe czynniki wzrostu TRX:

 • Zespół. Zespół programistów Tron jest jednym z najbardziej aktywnych w przestrzeni kryptowalut. Justin regularnie uczestniczy w każdej większej konferencji i wydarzeniu poświęconym kryptowalutom. Jego Twitter jest aktualizowany i każdego dnia cieszy inwestorów ambitnymi planami. Justin nie przegapi ani jednej okazji, aby promować i dawać dodatkowe reklamy swojemu dziecku – kryptowalutom Tron.
 • Płynność. Kryptowaluta TRX jest aktywna do zakupu na najpopularniejszych giełdach, takich jak Binance, Huobi, OKEx i HitBTC. Ponadto w listopadzie pojawiła się wiadomość, że Justin planuje nabycie słynnej giełdy kryptowalut Polonex i zintegrowanie jej z całym ekosystemem TRON.
 • Zmienność. TRON słynie z dużej zmienności. TRX jest teraz blisko swoich historycznych minimów. Dzięki energicznemu i ekscentrycznemu Justinowi są duże szanse, że zobaczymy więcej niż jeden wzlot i upadek monety. Kupowanie TRON do portfela ma sens przynajmniej po to, aby sprzedawać w przyszłości przy kolejnym impulsowym wzroście..
 • Crypto Economics. Historia tronu dopiero się zaczyna. Nie minęło dużo czasu od uruchomienia własnej sieci (etap znany jako „Odyssey”), wciąż jest wiele do zrobienia w zakresie rozwoju i wdrożenia. W przyszłości Tron nadal będzie miał 4 fazy, które są schematyczne w dłuższej perspektywie. Jego rozwój obejmie fazę stabilizacji i masowej adopcji znaną jako Eternity, która ma się zakończyć w 2037 roku. W 2020 roku rozpocznie się etap, w którym TRON może stać się ekosystemem zdolnym do uruchomienia ICO.

Gwiezdne lumenów (XLM)

Stellar Lumens (XLM) poświęcony jest rozwiązaniu problemu poprawy globalnej infrastruktury finansowej. Stara się, aby wszystkie płatności były szybkie, łatwe i niedrogie. Celem deweloperów było stworzenie zdecentralizowanej platformy zgód, która zapewni zarówno zwykłym ludziom, jak i dużym firmom możliwość przeprowadzania transakcji bez żadnych pośredników..

GwiezdnyPrognoza XLMUSD od portfela inwestora

Założycielem sieci Stellar został Jed McCaleb, znany twórca sieci Ripple, który opuścił firmę z powodu konfliktu z kierownictwem. Nowa moneta pochodzi z twardego forka Ripple, ale rok później przeszła na własny protokół open source. Zatem XLM jest ulepszoną wersją starego protokołu.

Podstawowe czynniki wzrostu dla XLM:

 • Zespół. Zespół Stellar ogłosił partnerstwo z agencjami przekazów pieniężnych Tempo i ZED, ICOs Smartlands i Mobius, a także co najmniej 30 dużymi projektami i bankami, w tym Stronghold, Novatti, Hyperledger, Mobius, Hashcash i SatoshiPay.
 • Zmienność. XLM jest dość zmienny na rynku i jest teraz bliski swoich minimów. Kupno monety jest wskazane przynajmniej w celach spekulacyjnych przy sprzedaży na następnej pompie.
 • Crypto Economics. Stellar ma wszystkie zalety Ripple, ale pozbawiony jest wad, z których pierwszą jest centralizacja monety. Doskonała przepustowość blockchain, orientacja na handel detaliczny i małe firmy, decentralizacja, brak dodatkowych emisji i tylko 5% wszystkich wyemitowanych monet zarządzanych przez Stellar Foundation. Wszystko to przemawia za dobrym potencjałem wzrostu w przypadku nowego altzisona.

Wniosek

Nie wszystkim projektom udało się przetrwać zimę kryptowalut, a wiele topowych monet trafiło „pod cokół”. Przykładem takich awarii jest NEM, Bytecoin, STEEM, Stratis. W rzeczywistości listę można wyliczyć bardzo długo..

Pomimo tego, że na rynku kryptowalut znajduje się około 5000 różnych monet. Naprawdę trudno jest wybrać godnych.

W przypadku inwestycji długoterminowych ważne są przede wszystkim perspektywy rozwoju z realną mapą drogową, profesjonalny zespół rozwoju, liczna i aktywna społeczność.

Wszystkie omówione powyżej projekty mają te cechy. Jednocześnie BTC, ETH, BNB, TRX, XLM nadal znajdują się na liście TOP pod względem wolumenu obrotów, co zapewnia płynność i umożliwia dużym inwestorom zakup.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map