Jak korzystać ze wszystkich funkcji Smart Trade, aby wykonać transakcję skalpu

Wprowadzenie

Bitcoin jest obecnie bardzo zwyżkowy ze względu na niedawne przełamanie jego wszech czasów.

Możemy wykorzystać ten zwyżkowy moment i dążyć do przeprowadzenia „długiej” transakcji skalpu w okresie konsolidacji na niskim przedziale czasowym, 15-minutowym wykresie.

Na poniższym wykresie zobaczysz pomysł na transakcję ze stosunkiem ryzyka do nagrody wynoszącym około 2 do 1, co oznacza, że ​​jasno określamy nasze ryzyko straty 1 USD dla potencjalnej nagrody w wysokości 2 USD.

W tym poście na blogu dowiesz się, jak wykorzystać pomysł handlowy, korzystając z większości funkcji Smart Trade, jakie oferuje 3Commas!

Plan handlu

Zielona przerywana linia na wykresie przy około 23200 USD oznacza najwyższy punkt lokalnego zakresu konsolidacji, od którego odbija się cena. Czerwona przerywana linia przedstawia nasz stop loss na poziomie około 21800 USD na dole najniższego knota świecy od momentu wejścia do strefy konsolidacji.

Nasz możliwy wpis jest oznaczony żółtą przerywaną linią na około 22280 USD, co dowiodło tymczasowego wsparcia krótkoterminowego, w przypadku gdy cena spadła i odbiła się od.

Ponadto wskaźnik RSI zaczyna pokazywać, że Bitcoin zbliża się do wyprzedaży i najprawdopodobniej z powodu krótkoterminowego odbicia.

Idealnie byłoby, gdyby ten rodzaj handlu został utworzony na giełdzie Futures, aby skorzystać z dźwigni finansowej, jednak utworzenie go na giełdzie Spot będzie również działać.

Konfiguracja Smart Trade

Kliknij Inteligentny handel (1) opcję menu i wybierz Wymieniać się konto ze swoimi środkami, wybierz USD lub USDT dla swojego Rynek waluta, a następnie BTC / USD lub BTC / USDT dla Twojego Para handlowa (2):

Teraz wybierz Inteligentny handel (3) rodzaj transakcji, pozwala to kupić monetę, której nie posiadasz, po niskiej cenie, aby sprzedać ją z zyskiem po wyższej cenie, zwaną „długą” transakcją:

Tutaj zobaczysz elementy sterujące, które pozwolą Ci stworzyć transakcję zgodnie ze specyfikacjami przedstawionymi w naszym Planie handlu. Ustaw swój Wejście (cztery), Mieć zysk (5) i Stop Loss (6) kryteria w tej części strony:

Tworzenie naszego Wejście zamówienie, wprowadź Cena £ (7) ustaliliśmy wcześniej w naszym planie handlu, 22 280 USD.

Włącz Kup na koniec funkcji i ustawić wartość na 0,05%, ponieważ cena może gwałtownie spaść i cofnąć się, możemy to wykorzystać przy kupowaniu końcowym, ponieważ może to zapewnić naszej transakcji znacznie lepszą cenę wejścia! 

Wejdz do Całkowity (8) kwota środków do wykorzystania w tej transakcji, w tym przykładzie używamy 100 $:

Na Mieć zysk sterowania, kliknij Podziel cele przycisk:

Wprowadź 4% do Take Profit target (9) i ustaw Tom do 75%, oznacza to, że zamkniemy 75% naszej pozycji wejściowej, gdy cena wzrośnie o 4%.

Kliknij Dodaj cel TP (10), aby zablokować to ustawienie i wprowadzić kolejny cel Take Profit w wysokości 6% i wykorzystać pozostałe 25% wielkości pozycji w Tom Control i kliknij Dodaj cel TP ponownie przycisk, aby zakończyć wprowadzanie naszych docelowych zysków (11):

Ostatnim krokiem w ustawieniach Take Profit jest włączenie Trailing Take Profit (12), włącz tę opcję i ustaw ją na -0,05%, to będzie podążać za ceną powyżej naszej docelowej, chodzi o to, aby spróbować złapać trochę dodatkowego zysku, jeśli cena przekroczy nasz pierwotny cel:

Na koniec ustawimy nasze Stop Loss (13) do -2,16% zgodnie z naszym planem handlu, a także włącz Trailing Stop Loss (14) funkcja, która pozostanie -2,16% od aktualnej ceny wykresu, gdy porusza się ona w górę i poza naszą cenę wejściową transakcji:

Możesz teraz kliknąć Utwórz handel i przejrzyj ustawienia w wyświetlonym oknie potwierdzenia:

Jeśli jesteś zadowolony, że ustawienia są poprawne, kliknij Potwierdzać, w przeciwnym razie zamknij pudełko za pomocą X przycisk w prawym górnym rogu.

Gratulacje, Twoja transakcja została utworzona i możesz monitorować postęp w handlu (15), a także kliknij, aby wyświetlić wykres ze wskazanymi poziomami Take Profit i Stop Loss (16):

Teraz pozostaje tylko poczekać, aż Twoja transakcja się rozegra, wiedząc, że każda ewentualność jest uwzględniona, a Twój plan handlowy jest w pełni zautomatyzowany. Można wyjść na spacer, położyć się spać, obejrzeć film i odzyskać czas!

Ostrzeżenie: obrót swoimi funduszami jest z natury ryzykowny i chociaż zyski mogą być świetne, podobnie jak potencjalne straty, które możesz ponieść. Jeśli cena kryptowaluty, którą handlujesz, drastycznie spadnie, możesz ponieść stratę, jeśli sprzedasz po niższej cenie, niż kupiłeś walutę. 3Commas posty na blogu mają charakter edukacyjny i nie powinny być traktowane jako „porady finansowe”.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me