Skonfiguruj bota zgodnie z sygnałami MaybeeTradingVIP

cześć!

Dzisiaj omówimy ustawienia bota na podstawie sygnału z Marketplace. To prawdopodobnie jeden z najbardziej niezwykłych sygnałów. Tworzy go nie kombinacja oscylatorów, ale sam trader. Może stać się alternatywą dla „śledzenia tradera”, co jest pożądane przez wielu użytkowników czatu.

Dowiedzmy się więc, jak i gdzie możesz handlować na tym sygnale i omówmy zalecane dla niego ustawienia bota.

Zawartość:

1. Rejestracja i wymiana połączenia na 3Commas.

2. Dostępne pary i wymiana.

3. Zalecane strategie MaybeeTradingVIP sygnały.

4. Ustawienia bota z MaybeeTradingVIP sygnały.

1. Rejestracja i wymiana połączenia na 3Commas

Usługa jest dostępna pod adresem 3Commas.io. To jest link polecający z 10% rabatem.

Po rejestracji będziesz mieć okres próbny, co oznacza bezpłatny dostęp do planu PRO ze wszystkimi funkcjami. Jeśli Twój depozyt wynosi mniej niż 750 USD, usługa pozostanie bezpłatna po okresie próbnym. Jeśli masz więcej niż 750 USD, musisz wybrać jeden z planów. Radzę plan PRO jako najwygodniejszy do dostosowania. Zawiera „bota kompozytowego” i ustawienia są specjalnie dla niego.


Po rejestracji na 3Commas musisz połączyć się z giełdą Binance przez API. Dowiedz się więcej na ten temat tutaj: https://help.3commas.io/en/articles/3108971

Sposób tworzenia klucza API dla Binance jest napisany tutaj.

https://help.3commas.io/en/articles/3109051

2.Dostępne pary i wymiana

Poniższa tabela pokazuje, dla których wymian i par ten sygnał jest odpowiedni.

Jako przykład używamy handlu BTC.

Na końcu wpisu udostępnię link do skonfigurowanego i aktywnego bota dla par USDT.

3. Zalecane strategie dla sygnałów VIP MaybeeTrading

Jak już wspomniano MaybeeTradingVIP sygnał jest wynikiem pracy tradera, ale nie algorytmów opartych na oscylatorach Trading View, takich jak RSI, BB itp. (które nie uwzględniają zachowania całego rynku jako całości, a jedynie zachowanie konkretnej monety poprzez oscylatory itp.).

Wszystko, co zamierzam opisać jako strategię, w rzeczywistości nie jest samą strategią. Ponieważ prawdziwą strategią jest umysł i umiejętności prawdziwego tradera. Opiera się na analizie technicznej konkretnej monety i wizji zachowania BTC (czyli zachowania na rynku) w krótkim okresie. Sygnały przychodzą zarówno: „aby otworzyć”, jak i „zamknąć” transakcję. Sygnał do ustawienia StopLoss jest podawany dla każdej oddzielnej transakcji (UWAGA !!). To jedyny sygnał, w którym coś takiego widziałem, ponieważ najczęściej zaleca się ustawienie w bocie stałego StopLoss% dla wszystkich par, co nie jest do końca poprawne (moim zdaniem). Sygnał StopLoss można również zauważyć w kanale telegramu https://t.me/MaybeeTrading.

Jeszcze raz główna idea: Sygnały te są w rzeczywistości długo oczekiwaną funkcją „Follow the trader” lub w pewnym stopniu „zarządzaniem zaufaniem”, które można wyłączyć lub dostosować w dowolnym momencie. W porównaniu z sygnałami opartymi na handlu algo, które uwzględniają tylko zachowanie oscylatorów (RSI, BB itp.) Na obrocie monetą i nie uwzględniają zachowania całego rynku jako całości, co prowadzi do smutnych wyników, te sygnały są wytworem aktywności umysłowej profesjonalnego tradera, który patrzy na cały rynek w ogóle i podaje punkty wejścia, punkty wyjścia i liczy ryzyko obniżenia ceny. StopLoss nie ustala stałego% ceny wejścia, ale używa „pływającego” Stop dla określonej pary, biorąc pod uwagę poziomy wsparcia itp..

Teraz opiszę ustawienia bota 3Commas istotne dla tej daty postu (sierpień 2019), ale zawsze pamiętaj, że rekomendacje nie są regułami i sam ponosisz całe ryzyko.

ZALECENIA: Użyj około 2% … 5% swojego depozytu na pierwsze zamówienie w transakcji.

WAŻNY: Przychodzące polecenia sprzedaży, niezależnie od tego, czy ustawisz opcję Take Profit, czy nie, mogą zamknąć transakcję na sygnał i może się to zdarzyć w dowolnym momencie w trybie „plus” lub „minus”, chroniąc depozyt przed głębszym cofnięciem.

Ustawienia. Tabela 2:

Przydatne linki:

https://t.me/joinchat/Huvfww4BiZK1vnNMaybeeTradingVIP czat sygnałowy

https://t.me/MaybeeTrading – kanał z MaybeeTradingVIP sygnały

@ Maybee3344 – dostawca sygnału telegramu

4. Ustawienia botów zgodnie z sygnałami MaybeeTradingVIP na 3Сommas.

Aktywacja sygnału. Aktywuj sygnały w sekcji Marketplace:

Jeśli wszystko poszło dobrze, zobaczysz:

Konfigurowanie bota. Skonfiguruję na przykładzie handlu BTC _ ***

Tworzenie bota:

Skonfigurujemy blokami:

• Ustawienia główne

• Pary

Powinno wyglądać tak:

UWAGA: jeśli chcesz usunąć niektóre pary z listy, po prostu kliknij X w prawo do pary. Nie zapomnij dodać nowych par po wystawieniu ich na giełdzie BINANCE.

• Strategia

• Wybierz MaybeeTradingVIP jako warunek rozpoczęcia transakcji (jeśli nie masz go na liście, to nie kupiłeś go i powinieneś wrócić do punktu 1 „Aktywacja sygnału”

• Mieć zysk

• Stop Loss – dla tego typu sygnałów włącz Stop Loss i ustaw 99% tak, aby Twój bot mógł odbierać sygnały i umieścił Stop tam, gdzie trader zamierza go umieścić. Czasami Stop Loss można ustawić bardzo daleko i … może działać:

• Nakazy bezpieczeństwa – jak wcześniej napisano, „uśrednianie” nie jest stosowane:

• Zaawansowane ustawienia

Gotowy. Bot jest skonfigurowany.

Kliknij

Otrzymujemy przypomnienie, że musimy uruchomić bota.

To wszystko do konfiguracji.

https://3commas.io/bots/616062/shared_show?secret=1737ab41bb

Link do skonfigurowanego bota BTC. Możesz go skopiować, dostosować lub wyświetlić jego statystyki.

https://3commas.io/bots/616064/shared_show?secret=935aa33426

Link do tego samego bota, ale do handlu USDT

Link do bloga z artykułami na temat ustawień innych sygnałów i statystykami w czasie rzeczywistym na temat rzeczywistych depozytów dla różnych sygnałów. Tutaj możesz się o nich dowiedzieć i zdecydować, czy chcesz używać sygnału dla bota.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map