W 2018 roku Chris Larson stał się najbogatszą osobą w kryptowalutach o wartości netto 8 miliardów dolarów. Od tego czasu dziesiątki młodych inwestorów zbudowało swoją fortunę dzięki kryptowalutom.

Jak widać po milionach bitcoinów i górnikach, rynek kwitnie. Pomimo całego sukcesu kryptowaluty mają reputację niestabilnych. Nie bardziej niż najpopularniejsza kryptowaluta z nich wszystkich Bitcoin.

Zrozumienie obecnego rynku może wydawać się magią. Istnieje mnóstwo skomplikowanych formuł i góry danych do zinterpretowania.

Mając te wszystkie informacje, możesz zadawać sobie pytanie, jak wejść na rynek? Jak uniknąć poprzednich cykli boomów i spadków, które miały miejsce w przypadku kryptowalut? Czego należy się spodziewać po Bitcoinie w 2019 roku?

Jeśli masz takie pytania, nie szukaj dalej. Stworzyliśmy listę prognoz cen bitcoinów na 2019 rok, aby pomóc Ci zmaksymalizować Twoje inwestycje.

Jak tworzymy nasze prognozy?

Ponieważ prognozy cenowe mogą być trudne do zrozumienia, chcemy zdemistyfikować nasz proces określania ceny Bitcoin w 2019 roku.

Do naszych prognoz cenowych używamy kombinacji kryptowalut i analityków, a także źródeł informacji o kryptowalutach i hakerach. Do analityków wybieramy osoby, które miały doświadczenie w pracy z inwestycjami na Wall Street oraz te, które badały kryptowaluty.

Dokładnie przeszukaliśmy publikacje dotyczące kryptowalut i ogólne źródła wiadomości pod kątem aktualizacji technologii kryptograficznej, w tym nowych pojazdów handlowych, aby zobaczyć, jak wpłyną one na rynek.

Przeanalizowaliśmy również, jak różne trendy w wykorzystaniu Bitcoin wpłyną na rynek. Zadaliśmy pytania typu „w jaki sposób ludzie używający Bitcoin jako narzędzia inwestycyjnego zamiast waluty wpłyną na rynek?”

Porównaliśmy również analizy w czasie, aby zobaczyć, jak przydatne są prognozy. Przyjrzeliśmy się analizom z 2018 r., Aby zobaczyć, jak dokładne były.

Następnie porównaliśmy je z rokiem 2019, aby zobaczyć ogólny trend na rynku Bitcoin.

Prognoza cen bitcoinów na rok 2019

Gdy Bitcoin obchodzi swoje 10.urodziny w 2019 roku, jego cena zaczyna się stabilizować i według niektórych jego wartość powinna nieznacznie wzrosnąć. Większość prognoz Bitcoin lub BTC na rok 2019 zakłada, że ​​cena wzrośnie.

Przewidujemy, że zwiększone zainteresowanie kryptowalutami doprowadzi do napływu nowych inwestorów Bitcoin. Dzieje się tak z powodu FOMO lub strachu przed przegapieniem. Wiele osób chce poznać najnowsze trendy i obawia się, że nieuczestniczenie może stracić okazję.

Wraz z wprowadzeniem nowych, tanich witryn do handlu kryptowalutami, wielu mniej doświadczonych użytkowników zacznie postrzegać Bitcoin jako bezpieczną opcję inwestycyjną. Dzięki temu nowemu handlowi opcje będą miały większy popyt, zwiększając cenę Bitcoina jako inwestycji.

Bitcoin najprawdopodobniej nie stanie się standardowym środkiem wymiany. Oznacza to, że Bitcoin będzie najprawdopodobniej używany tylko jako narzędzie inwestycyjne, a nie jako metoda zakupu obiektów. W 2019 roku liczba bankomatów Bitcoin zacznie spadać.

Ciekawą prognozą dotyczącą Bitcoina jest liczba młodych ludzi, którzy wykorzystają go jako formę transakcji. Przewiduje się, że będzie on szerzej akceptowany w nowszych sklepach internetowych.

Pomimo tych faktów nadal przewiduje się, że starsze pokolenia nadal będą wahać się przed użyciem Bitcoina.

Co mają do powiedzenia analitycy Bitcoin?

Jednym z najlepszych sposobów zrozumienia rynku jest zwrócenie się do ekspertów.

Mike Novogratz, bankier, który wcześniej pracował na Wall Street, dokonał wielu prognoz dotyczących przyszłości Bitcoin. Przewidział wartość bitcoin przekroczy 6800 $. Przy obecnej cenie Bitcoina wynoszącej około 6000 USD wydaje się to konserwatywną prognozą.

Przewidział również napływ inwestorów instytucjonalnych. Są to grupy inwestorów, którzy gromadzą pieniądze na papierach wartościowych, takich jak kryptowaluty. Prognoza ta opiera się na fakcie, że w 2018 roku na rynku pojawiło się szereg usług inwestowania w aktywa cyfrowe, w tym 3Commas.

Podczas gdy niektórzy przewidzieli wzrost ogólnej wartości Bitcoinów Analiza kryptowalut Wally Woo nie zgadza się. Przewidział gwałtowny spadek wartości bitcoinów do połowy 2019 roku. Opiera te prognozy na wartości transakcji Bitcoin, która spadła poniżej poziomu wsparcia.

Niektórzy przewidzieli, że krach Bitcoin się skończył. Przewidują, że cena bitcoina wyniesie około 25 000 USD.

Luke Lombe Who jest szefem blockchain w PlayChip Global przewiduje, że cena Bitcoina wzrośnie dwukrotnie, gdzie wynosi obecnie około 12600 USD. Inni analitycy są bardziej pełni nadziei. Zarówno Hans Battle, dyrektor finansowy Incremint, jak i Kyle Fournier, kryptoanalityk, uważają, że cena w 2019 r. Wyniesie około 10000 USD.

Niektórzy eksperci od kryptowalut bardziej wierzą w odporność Bitcoina. Collins Brown, współzałożyciel serwisu MarketProtocol, przewiduje, że na początku roku cena wyniesie około 14 000 USD. Danny Scott, dyrektor generalny CoinCorner, przewiduje podobny poziom na poziomie około 15 000 USD.

Ogólny trend rynkowy

Ogólny trend rynkowy kryptowalut zmierza w kierunku większej liczby inwestycji, a mniej zakupów.

Trend skłania się bardziej w kierunku umieszczania pieniędzy na platformach niż w pojedynczych monetach. Wpłacanie pieniędzy na poszczególne platformy okazało się skutecznym sposobem na zarabianie pieniędzy. Ponieważ platformy wypuszczają więcej nowych funkcji, ich popularność będzie prawdopodobnie rosła, nawet gdy ceny monet ulegną stagnacji.

Rynek staje się również bardziej dostępny dla osób mniej obeznanych z technologią. Gdy media zaczną koncentrować się na Bitcoinie jako opcji inwestycyjnej, pojawią się nowe strony, które pomogą nowym inwestorom wejść na rynek.

Prognozy BTC na 2019 r. Obejmują odrzucenie przez SEC większej liczby funduszy EFT lub funduszy giełdowych dla Bitcoin. W 2018 roku kilka przelewów EFT zostało odrzuconych, aby zapobiec oszustwom i nadużyciom. w rzeczywistości, Kim jest Reggie Brown Ojciec chrzestny EFT stwierdził, że nie ma nadziei na zatwierdzenie przez SEC Bitcoin EFT.

Istnieją również spekulacje, że SEC rozprawi się z oszustwami Bitcoin, takimi jak oszukańcze ICO (początkowe oferty monet). Obecnie rynek pozostaje w większości nieuregulowany, co prowadzi do manipulacji rynkiem.

Porównanie do 2018 r

Chcemy umieścić nasze prognozy cen Bitcoin w 2019 w kontekście, więc zamierzamy przejść przez obecny rynek 2018.

Prognozy dotyczące Bitcoina lub BTC na 2018 r. Były zawyżone. Dzieje się tak, ponieważ rok 2018 nadszedł tuż po piętach rekordowo wysokich cen bitcoinów, powodując wyjątkowo wysokie prognozy cenowe BTC.

Jedną z najpopularniejszych prognoz była cena BTC sięgająca 160000 USD. W czasie, gdy przewidywano cenę, cena bitcoina rosła i spadała 30x w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

W ciągu roku cena spadła i nadal spadała, co doprowadziło niektórych analityków do pesymistycznych poglądów na temat ceny Bitcoina. W 2018 roku najwyższa cena Bitcoin kosztował 10300 USD nie spełnia wielu wcześniejszych prognoz.

W 2018 roku Bitcoin stał się bardziej dojrzały jako opcja inwestycyjna. Wynika to częściowo z kontraktów terminowych na Bitcoin. Kontrakty terminowe na Bitcoin pozwalają ludziom stawiać zakłady przeciwko Bitcoin i rozwiązywać kontrakty za pieniądze. Ten produkt umożliwia również obstawianie zakładów na wartość Bitcoin bez faktycznego posiadania żadnej kryptowaluty.

17 grudnia 2017 r. Pojawiły się kontrakty futures na Bitcoin, co doprowadziło do bezpieczniejszych i bardziej przejrzystych inwestycji. Chociaż skierowany głównie do górników Bitcoin, którzy muszą radzić sobie z niepewnością w przyszłości. Doprowadziło to do tego, że bardziej konserwatywni inwestorzy uważają Bitcoin za poważną opcję zarabiania pieniędzy.

W 2018 roku sprzedaż bitcoinów spadła, ponieważ wiele emocji z początku 2017 roku ucichło. To pozostawiło znaczną część rynku w rękach poważnych inwestorów.

Bitcoin vs inne kryptowaluty

Bitcoin jest liderem na rynku kryptowalut i odnotował największy wzrost na rynku kryptowalut. Niemożliwe jest całkowite zrozumienie wpływu prognoz Bitcoin bez dokładnego przyjrzenia się, jak rynek zmieni się w przypadku innych podobnych kryptowalut.

Pierwsza kompresja monet to Ethrrerum. Druga najpopularniejsza kryptowaluta na rynku.

Obecnie ma wartość spadł o 76% w tym roku samodzielnie w porównaniu do 70% spadek z Bitcoin.

W 2019 roku prawie wszyscy analitycy przewidują, że jego wartość wzrośnie. Najniższa prognoza to 360 USD, a najwyższa około 550 USD. Ethereum zapewni 100% zwrot z inwestycji. W porównaniu do Bitcoina, co do którego większość analityków zgadza się, pozostanie w stagnacji lub tylko nieznacznie wzrośnie.

Ripple to moneta o znacznie niższej wartości bieżącej. Obecnie jest wart 20 USD, a jego wartość ma spaść do około 0,01 USD. Chociaż ta prognoza została zakwestionowana, ponieważ Ripple jest uważany za najbardziej zaawansowany Crypto. W porównaniu z Bitcoinem jego przyszłość nie wygląda dobrze.

Obecnie Ripple toczy szereg procesów sądowych, przez co wiele osób zastanawia się, czy może wyzdrowieć po spadku w 2018 roku.

Podobnie jak Bitcoin, nowa technologia wpłynęła na jego ogólną cenę. Podczas gdy Bitcoin wydał Bitcoin Futures, Ripple ujawnił xRapid. Ta technologia ułatwia dokonywanie transakcji globalnych, zwiększając prawdopodobieństwo, że Ripple stanie się bardziej popularny w przypadku transakcji niż inwestycji.

Bitcoin a inne prognozy inwestycyjne

Cena złota i innych metali szlachetnych wyniesie około 1200 USD i 1300 USD. Jest to mniejszy wzrost niż Bitcoin, ale ma znacznie dłuższą historię niż kryptowaluta.

Obligacje są zazwyczaj dużo bardziej stabilną inwestycją niż jakakolwiek inna opcja.

W porównaniu z Bitcoinem ta inwestycja obiecuje zwrot z inwestycji i bezpieczeństwo, których kryptowaluta zwykle nie zapewnia. Wraz ze wzrostem oprocentowania obligacji wraz z poprawą gospodarki, okazują się one ostrą konkurencją dla Bitcoina.

Ale Bitcoin pomimo swojego ryzyka ma możliwość ogromnego wzrostu.

Rynek akcji ma być niestabilny w 2019 roku. Chociaż stopy procentowe rosną, ryzyko związane z nagrodą jest ogromne. Mimo to akcje są nadal postrzegane jako główne narzędzie inwestycyjne.

Istnieją inne zalety, które akcje mają w porównaniu z bitcoinem. Akcje często pozwalają akcjonariuszom na zarabianie pieniędzy, ale mają też rytuały głosowania nad spółką, co czyni je bardziej popularną inwestycją. Chociaż Bitcoin obecnie pozwala inwestorom wejść wcześnie, zanim marker stanie się przepełniony.

Unikaj zmienności na rynku bitcoinów

Ogólna prognoza cen Bitcoinów w 2019 ma wzrosnąć. Ale ogólnie kryptowaluta okazała się wyjątkowo niestabilną inwestycją. Istnieją sposoby, aby przechytrzyć rynek i uniknąć tej niestabilności.

Jednym z najlepszych sposobów uniknięcia tej niepewności jest konwersja bitcoinów na walutę fiducjarną, a następnie przechowywanie ich w portfelu wymiany.

Bitcoin również mierzy się z poważną konkurencją jako metoda waluty ze Stablecoinem. Ta moneta ma stanowić mniej zmienną alternatywę dla Bitcoina. Monety te mogą być zabezpieczone zarówno walutą papierową, jak i innymi towarami będącymi przedmiotem obrotu.

Prawdopodobnie wpłynie to na Bitcoin, obniżając jego cenę rynkową i dewaluując monetę.

Jednym z najlepszych sposobów uniknięcia zmienności jest zbilansowanie portfela innymi inwestycjami. Ponieważ Bitcoiny przeszły przez cykl koniunkturalny w ostatnim roku, rośnie potrzeba posiadania zdywersyfikowanego portfela w celu ochrony bogactwa.

Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem na rynku Bitcoin w 2019 roku, możesz skorzystać ze stop lossów i zleceń przyjmowania zysków.

Stop loss to zlecenia, które sprzedajesz, gdy inwestycja osiągnie zbyt niską cenę. Zlecenia zysku to umowy sprzedaży inwestycji po osiągnięciu określonego zysku. Chociaż obie te opcje doskonale nadają się do zmniejszania zmienności, obie mają problemy, ponieważ nie pozwalają na osiągnięcie dojrzałości inwestycji.

Zacznij inwestować w kryptowalutę już dziś

Prognozy cen bitcoinów na 2019 r. Najprawdopodobniej wzrosną, a następnie pozostaną stabilne. Jest to sprzeczne z niekończącym się wzrostem, który miał miejsce w latach 2015-2017. Jednak rynek jest wciąż młody i dobrze się rozwija z czasem.

Jeśli marzysz o budowaniu bogactwa poprzez kryptowalutę, wszystko zaczyna się od podstawowej inwestycji. Znalezienie odpowiedniego miejsca do inwestowania może wymagać wielu badań i pieniędzy.

Jeśli chcesz zostać inwestorem Bitcoin, skontaktuj się z nami już dziś!Prognoza cen bitcoinów na rok 2019

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me