Najlepsze boty do handlu kryptowalutami w 2021 roku

najlepsze boty do handlu kryptowalutami

 • Ostatnia aktualizacja: 23 października 2020 r

Kryptowaluta to szybko zmieniający się rynek – dlatego informacje o botach handlowych często się zmieniają. Ceny się zmieniają, funkcje są dodawane, a oceny się zmieniają. W tej wersji naszego artykułu wprowadziliśmy trzy główne zmiany: 

 1. Niektóre boty zostały zaktualizowane i mają teraz nowe funkcje i modele cenowe. Więcej informacji znajdziesz w sekcji „Co nowego” przy każdej recenzji bota. 
 2. Do naszej listy dodano dwa nowe boty – BitUniverse i Pionex. Te dwie platformy niedawno połączyły siły, aby zapewnić swoim użytkownikom jak najlepsze wrażenia.  
 3. Dodaliśmy bardziej szczegółowy opis metodologii wybierał najlepsze boty kryptograficzne 2021 roku.

Handel kryptowalutami nie jest łatwy. Dzieje się tak, ponieważ w przeciwieństwie do rynków akcji, rynki kryptowalut nie zamykają się, a to stanowi bardzo stresujący scenariusz zarówno dla przypadkowych inwestorów, jak i doświadczonych traderów w branży..

Rynek kryptowalut jest również bardzo zmienny. Jeśli jesteś inwestorem kryptowalutowym, prawdopodobnie znasz (tonące lub przyjemne) uczucie budzenia się po ogromnych stratach lub dużych zyskach w swoim portfelu.

Aby zachować kontrolę nad handlem nawet we śnie i przeciwdziałać zmienności na rynku kryptowalut, handlowcy coraz częściej polegają na botach handlowych.

Contents

Co to jest bot do handlu kryptowalutami?

Boty do handlu kryptowalutami to programy, które mogą pomóc zautomatyzować strategię handlową i w pełni wykorzystać możliwości giełdy kryptowalut. Te boty mogą przeprowadzać transakcje handlowe nawet podczas snu! Ze względu na dodatkowe możliwości, jakie niosą ze sobą boty do handlu kryptowalutami, coraz więcej handlowców kryptowalut zwraca się ku tym botom.

Dostępnych jest wiele botów do handlu kryptowalutami – początkującym może być trudno znaleźć najlepsze miejsce do rozpoczęcia. Ten obszerny przewodnik omawia różne rodzaje botów do handlu kryptowalutami. Pod koniec dowiesz się, które boty są najlepsze, i na podstawie tych informacji wybierzesz taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Dlaczego boty do handlu kryptowalutami są przydatne?

Boty do handlu kryptowalutami usuwają strach i emocje z równania handlowego, umożliwiając inwestorom zawieranie transakcji w oparciu o wstępnie zaprojektowaną strategię.

Boty umożliwiają również prowadzenie planu handlowego 24/7. Jeśli zajmujesz się handlem kryptowalutami w niepełnym wymiarze godzin lub jeśli nie jesteś w stanie przez cały czas być na czele rynku, boty pozwalają na efektywny handel bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu na analizę rynku.

Jak wybrać najlepszego bota handlowego?

 Niezawodność 

Możesz łatwo przegapić złote okazje handlowe, jeśli twój bot wyłączy się na jakiś czas. Niezawodność jest zatem kluczem przy zakupie bota do handlu kryptowalutami.

Ale jak możesz być pewien co do niezawodności konkretnego bota? Aby mieć pewność co do niezawodności bota, musisz przeanalizować opinie jego użytkowników. Wybierz bota, który ma długą ścieżkę zadowolonych klientów, którzy świadczą o jego niezawodności i poziomie usług.

 Bezpieczeństwo 

Twój bot handlowy ma dostęp do Twojej waluty. Może to być ryzykowne, zwłaszcza jeśli używasz szkicowego bota. Chociaż nie ma pewnego sposobu na określenie, jak bezpieczny jest dany bot handlowy, możesz ograniczyć swoje ryzyko, wybierając bota, który jest powszechnie uznawany za swoje bezpieczeństwo. 

 Rentowność 

Używanie bota handlowego jest bezcelowe, jeśli nie zapewnia największych możliwych zwrotów. Dlatego powinieneś odrobić pracę domową na temat rentowności bota, zanim zainwestujesz w niego swój czas i pieniądze.

 Przezroczystość 

To właśnie przejrzystość wyróżnia kryptowaluty na tle tradycyjnych walut – cała ich sieć jest całkowicie przejrzysta, co nie pozostawia miejsca na nieuczciwą grę. Najlepsze boty handlowe przestrzegają podobnych standardów.

Wybierz boty stworzone przez renomowanych programistów. Przejrzystość nie tylko pomaga Ci zadowalać się godnym zaufania botem, ale także umożliwia uzyskanie pomocy w przypadku problemów, które należy naprawić.

 Łatwość użycia 

Głównym celem botów do handlu kryptowalutami jest ułatwienie każdemu handlu kryptowalutami. Dlatego powinieneś wybrać boty z intuicyjnym interfejsem. Powinieneś być w stanie kontrolować swojego bota za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Plusy i minusy korzystania z botów handlowych

PROS

 • Wydajność

Boty handlowe mogą analizować warunki rynkowe w wielu kryptowalutach jednocześnie i wykonywać transakcje zawsze, gdy jest miejsce na zysk.

Z drugiej strony ludzie nie są dobrzy w tego rodzaju wielozadaniowości. Możesz analizować warunki rynkowe kryptowalut tylko przechodząc przez nie pojedynczo. A kiedy przechodzisz z jednej kryptowaluty na drugą, możesz przegapić wiele dochodowych transakcji. Ta zdolność do wielozadaniowości sprawia, że ​​boty są bardziej wydajne niż ludzie.

 • Bez uczuć

Rynki kryptowalut są bardzo niestabilne. Ponadto wielcy gracze często manipulują walutami. Emocjonalny zgiełk, który następuje po tych ogromnych wahaniach cen, może sprawić, że będziesz nieobliczalny, co z kolei może prowadzić do składania godnych pożałowania zamówień.

Z drugiej strony boty handlowe są inne. Nie mają ludzkich emocji i nie są przywiązani do pieniędzy. Dlatego manipulacje rynkami i ogromne wahania cen nie wpływają na ich funkcjonowanie.

 •  Zwiększona prędkość

Często wykonanie transakcji zajmuje nam dużo czasu. Niestety, na niestabilnym rynku kryptowalut, takie opóźnienia mogą być kosztowne, ponieważ dobra transakcja może stracić na wartości, jeśli wykonanie jej zajmie zbyt dużo czasu..

Z drugiej strony boty handlowe składają zamówienia natychmiastowo. Ta zwiększona prędkość sprawia, że ​​są znacznie bardziej skuteczne niż ludzie.

 • Okres działania

Nie zawsze możesz stać przed komputerem i monitorować swoje inwestycje. Potrzebujesz snu i innych obowiązków, które zawsze wymagają Twojej uwagi. Ale kiedy śpisz, rynek kryptowalut idzie naprzód

 Kosztem alternatywnym pozostania na szczycie rynku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu jest to, że tracisz wiele okazji do osiągnięcia większych zysków. Jednak w przeciwieństwie do ludzi bot handlowy może działać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu nigdy nie przegapi okazji.

CONS

 •  Nie nadaje się dla niedoświadczonych handlowców

Boty kryptowalutowe mogą wzmocnić Twój handel. Ale to wymaga pewnej wiedzy o tym, co dzieje się za kulisami. Chociaż niektóre boty mają świetne gotowe konfiguracje handlowe, często nie przynoszą maksymalnych zwrotów.

Zmiana ustawień konfiguracji bota bez znajomości technicznych aspektów handlu może prowadzić do ogromnych strat. Dlatego boty nie są zbyt przydatne dla niedoświadczonych handlowców.

 • Wymaga monitorowania

Boty do handlu kryptowalutami nie są zbyt skuteczne w okresach dużej zmienności. Dzieje się tak, ponieważ są pozbawieni emocji i nie przywiązani do pieniędzy, a więc mogą handlować kolejnymi stratami, które mogą prowadzić do ogromnej ogólnej straty..

 • Obecne obawy dotyczące bezpieczeństwa

Boty kryptograficzne wykonują transakcje poprzez integrację z interfejsami programowania aplikacji (API). Oznacza to, że obie maszyny współpracują ze sobą bez ręcznej interwencji.

Scentralizowany charakter giełd i botów handlowych stwarza jednak pewne ryzyko, podczas gdy hakerzy unikają systemów blockchain dzięki ich prawie nieprzeniknionemu bezpieczeństwu, atakują systemy z centralnymi serwerami (takimi jak boty i giełdy). Maszyny, które działają niezależnie, jak boty, są szczególnie łatwiejsze do zhakowania.

Oto, co musisz zrobić, aby chronić się przed włamaniami:

 • Trzymaj klucze API w tajemnicy
 • Wyłącz automatyczne wypłaty
 • Wykonuj swoją pracę domową – boty to złożone narzędzia, musisz przeczytać o środkach ochrony, preferencjach i strategiach handlowych.

Zautomatyzowane boty do handlu kryptowalutami warte uwagi

Wielu traderów stoi przed trudnym zadaniem wyboru oprogramowania do analizy danych z rynku kryptowalut. Liczba opcji rośnie, dlatego chcieliśmy uprościć Ci to zadanie. Poniżej znajduje się kontynuacja naszej listy botów handlowych wraz z opisem ich głównych funkcji, cen, zalet i wad.

Metodologia, której użyliśmy do znalezienia najlepszej zautomatyzowanej platformy kryptowalutowej

Kiedy byliśmy w fazie badawczej tego artykułu, przyjrzeliśmy się ogromnej liczbie botów do handlu kryptowalutami. Aby zachować obiektywność danych, stworzyliśmy rygorystyczny zestaw standardów. Bot mógł znaleźć się na tej liście tylko wtedy, gdy odpowiednio spełnił kilka kryteriów: reputację zespołu, wsparcie i przewodniki, ogólne funkcje bota, cenę i recenzje. 

1. Reputacja zespołu

Zespoły programistów botów musiały mieć dobrą opinię w społeczności handlowej. Oceniając zespół każdego bota, szukaliśmy następujących informacji: 

 • Stopnie i inne kwalifikacje każdego członka zespołu
 • Firmy, dla których pracowali członkowie zespołu
 • Źródło finansowania startupu
 • Kraj wcielenia
 • Przejrzystość zespołu

2. Wsparcie & Przewodniki

Jedną z ważnych kwestii było to, ile wsparcia zespół zapewnił użytkownikom bota. Czy były dostępne kanały, w których można zwrócić się o pomoc? Czy pomogliby z błędami w ciągu zaledwie kilku dni, czy zajęłoby to tygodnie? Kiedy wdrażasz bota do handlu kryptowalutami jako kluczową część swojej strategii handlowej, ważne jest, abyś mógł szybko uzyskać pomoc. Ustaliliśmy, czy zespół był wystarczająco wspierający, sprawdzając następujące elementy: 

 • Czy istnieje aktywna społeczność Discord lub Telegram, w której zespół jest rzeczywiście aktywny?
 • Czy jest dostępnych wiele kanałów umożliwiających skontaktowanie się z zespołem??
 • Czy zespół wsparcia szybko reaguje?
 • Czy zespół regularnie publikuje aktualizacje na forach dyskusyjnych?

3. Ogólne funkcje botów

Chociaż nie jest konieczne używanie bota do handlu kryptowalutami, który jest całkowicie przeładowany dodatkami, jest kilka kluczowych funkcji, które chcielibyśmy zobaczyć: 

 • Testowanie historyczne
 • Wdrożenie strategii
 • Wykonanie
 • Harmonogram zadań
 • Algorytmy AI

4. Trading Bot AI

Ostatnim punktem na liście funkcji były algorytmy AI. Dlaczego jest to korzystne i czy różni się od bota? Tak, absolutnie. Strategie AI są bardziej dynamiczne niż strategie, których używa tradycyjny bot kryptograficzny. 

Dzięki głębokiemu uczeniu maszynowemu bot sztucznej inteligencji może faktycznie analizować i rozumieć dane – dzięki temu może dostosowywać własne algorytmy w celu dostosowania się do nowych danych. Chociaż nie jest to w 100% konieczne, aby Twój kryptowalut posiadał funkcje sztucznej inteligencji, może to być świetny sposób na pozbycie się niektórych analitycznych obciążeń.. 

5. Ceny

Jeśli używasz kosztownego bota do handlu kryptowalutami, zmniejsza to ilość pieniędzy, które możesz przelać do swojego portfela. Nie mówimy, że nie powinieneś używać drogiego bota – ale powinieneś rozważyć korzyści w porównaniu z koszt. Bot o wartości 1000 USD najprawdopodobniej pochłonie Twoje portfolio. Dlatego próbowaliśmy znaleźć boty, które zapewniają wysokiej jakości usługi, a jednocześnie mieszczą się w skromnym budżecie. 

6. Łatwość obsługi

Wiele botów kryptograficznych jest zbyt skomplikowanych dla początkującego tradera. Uwzględniliśmy tylko boty, które mogą pasować do wielu poziomów komfortu – zapewniają niezbędne podstawowe funkcje, a jednocześnie są intuicyjne w obsłudze. 

7. Recenzje

Jednym z najlepszych sposobów sprawdzenia, czy bot handlowy kryptowalut jest wart swojej soli, jest sprawdzenie opinii przekazanych przez prawdziwych użytkowników. Przeszukaliśmy fora z recenzjami kryptowalut, a także bardziej ogólne strony z recenzjami, takie jak Trustpilot. Aby bot kryptograficzny znalazł się na naszej liście, większość jego użytkowników musiała być zadowolona.

Top 17 najlepszych botów handlowych

1.3 commas

3Commas bot

3commas to jeden z najpopularniejszych internetowych botów do handlu kryptowalutami. Obecnie istnieje 220 000 zarejestrowanych użytkowników i 26 obsługiwanych giełd. Głównym priorytetem platformy jest zadowolenie użytkowników, dlatego programiści wciąż dodają nowe, innowacyjne funkcje do bota.

Użytkownicy 3commas mogą śledzić wiele zleceń na różnych giełdach i opracowywać przemyślane strategie handlowe.

Ostatnio 3commas współpracował z Binance. To partnerstwo zapewnia dogodne warunki handlowe dzięki wyjątkowej infrastrukturze zarządzania aktywami i bezpieczeństwu Binance. W ramach programu brokerskiego możesz założyć darmowe konto Binance i korzystać z narzędzi z platformy 3commas.

Co nowego?

3Commas ma teraz Akademię handlową – ta doskonała kompilacja zasobów zapewnia użytkownikom narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu. Kupując wersję 3Commas Pro, otrzymasz również dostęp do bezpłatnego kursu handlowego. 

Od czasu naszej ostatniej aktualizacji dotyczącej najlepszych botów kryptograficznych, firma 3Commas obniżyła ceny wszystkich swoich poziomów subskrypcji.

funkcje

Główne cechy

 • Automatyczne boty handlowe dla 12 giełd
 • Testowanie historyczne
 • Automatyzacja portfela
 • Handel społecznościowy
 • Inteligentny handel
 • Portfele kryptograficzne podobne do ETF
 • GRID bot
 • Opcje bot
 • Boty DCA
 1. Funkcjonalność – 3Commas posiada intuicyjny interfejs użytkownika, który jest pełen szczegółowych analiz i licznych funkcji. Bot pozwala ustawić cele typu take profit i stop loss, a także tworzyć własne strategie handlowe.
 2. Szeroka gama narzędzi – Oprócz korzystania z analiz wydajności i automatycznych botów firmy 3comma, możesz również tworzyć, analizować i testować portfele, a także monitorować najlepiej działające portfele innych użytkowników. Bot pozwala również śledzić i kopiować strategie odnoszące sukcesy traderów.
 3. Jednoczesne zlecenia take profit i stop loss: 3 przecinki pozwalają osiągnąć maksymalny zysk, umożliwiając jednoczesne ustalenie ceny, w której chcesz sprzedać, aby osiągnąć zysk, oraz ceny, w której chcesz sprzedać, aby zatrzymać straty. Możesz to wszystko zrobić w terminalu SmartTrade z 3 przecinkami.
 4. Aplikacje mobilne: Zespół 3commas opracował aplikacje mobilne zarówno na iOS, jak i na Androida.
 5. Typy zamówień z wyprzedzeniem: 3commas umożliwia konfigurowanie zaawansowanych typów zleceń, takich jak zlecenia typu trailing take-profit i stop-loss oraz współczesne zlecenia take-profit i stop-loss. 3commas umożliwia także konfigurowanie zaawansowanych zamówień nawet na giełdach, które obecnie ich nie obsługują. Jeśli frustruje Cię brak zaawansowanych zamówień na niektórych giełdach, możesz łatwo tworzyć zaawansowane zamówienia, łącząc swoje konto z 3commas.
 6. Dziennik handlowca: Chcesz organizować wszystkie swoje transakcje w jednym miejscu? Niektórzy handlowcy używają do tego dedykowanego oprogramowania księgowego lub arkuszy Excel. I odwrotnie, firma 3commas utworzyła dziennik tradera, który gromadzi wszystkie transakcje na giełdach i organizuje je w jednym dogodnym miejscu.

Ceny 3commas

3Cena comas

 1. Pakiet startowy (174 USD rocznie lub 14,50 USD miesięcznie przy płatności rocznej; 26,10 USD za miesięczną płatność)
 • Dostęp do terminala Smart Trading (Spot, Margin i Futures – Nowy)
 • Handel papierami
 • Jednoczesne Take Profit i Stop Loss
 • Dostęp do wszystkich dostępnych giełd
 • Powiadomienie o anulowaniu i błędach
 1. Pakiet zaawansowany (294 USD rocznie lub 24,50 USD miesięcznie przy płatności rocznej; 44,10 USD za miesięczną płatność)
 • Pakiet startowy All plus:
 • Sygnały niestandardowe TradingView
 • Proste boty
 • Jednoparowy bot DCA (nowy)
 • Algorytmy krótkie i długie
 • Przeglądaj i kopiuj boty
 1. Pakiet Pro (594 $ rocznie lub 49,50 USD miesięcznie przy płatności rocznej; 89,10 $ miesięcznej płatności)
 • Pakiet zaawansowany plus:
 • Boty handlujące depozytem zabezpieczającym
 • Boty kompozytowe
 • Boty do handlu kontraktami terminowymi i depozytowymi (Nowy)
 • Bitmex, Binance Futures, ByBit bot
 • Bot kontraktów terminowych FTX (Nowy)
 • Wieloparowy bot DCA (Nowy)
 • GRID Bot
 • Opcje bot (Nowy)
 • Boty do handlu kontraktami futures i depozytem zabezpieczającym (Nowy)

Wszystkie plany obejmują

 • za bezpłatna subskrypcja Binance Trader
 • 26 obsługiwanych giełd
 • Wielopoziomowy program poleceń
 • Publiczny interfejs API
 • Wszystkie twoje konta kryptograficzne w jednym portfelu
 • Darmowe aplikacje mobilne

   

Platformy

3commas obsługuje 26 wymian, w tym:

Binance Binance DEX Binance Futures
Binance Jersey Binance (Marża) Binance US
FTX FTX US Bitmex
Bybit Bybit testnet Deribit
Bittrex Bitfinex Bitstamp
Cex Coinbase Pro (GDAX) Exmo
Gate IO HitBTC Huobi
Kraken Kucoin Okex
Poloniex Yobit  

W międzyczasie nie trzeba o tym wiedzieć ”.

Plusy i minusy

PROS CONS
 • Intuicyjny i przejrzysty interfejs
 • Funkcja kopiowania
 • Funkcja inteligentnego handlu
 • Obsługuje wiele wymian
 • System oparty na chmurze
 • Oferuje wystarczające narzędzia edukacyjne
 • Dobry rynek
 • Oferuje program partnerski
 • Niezbyt przydatne dla niedoświadczonych handlowców

Uwaga: 3 przecinki oferują darmowe 3 dni PEŁNEGO dostępu i możliwość korzystania z niego za darmo

Uzyskaj bezpłatny 3-dniowy pełny dostęp w 3Commas

2. Gunbot

Bot handlowy Gunbot (Gunthy)

Gunbot (znany również jako Gunthy) może pochwalić się ponad 6000 aktywnych handlarzy. Jest kompatybilny z platformami MAC, Linus i Windows, więc uruchomienie go na komputerze nie powinno stanowić problemu.

Gunbot przywiązuje dużą wagę do Twojej prywatności – to nie jest usługa w chmurze. Zamiast tego instalujesz oprogramowanie, które nie zbiera żadnych danych o Twoim użytkowaniu. Gunbot jest obecnie obsługiwany w systemach Windows, Mac, Linux i ARM. 

Najnowsza wersja oprogramowania nie wymaga dużych zasobów – można je uruchomić na starym laptopie lub nawet na Raspberry Pi. Płatności przyjmowane są za pośrednictwem Bitcoin, Litecoin, Ethereum i Dash. Gunbot działa na ponad 100 obsługiwanych giełdach.

Co nowego?

Najnowsza aktualizacja Gunbot dodała kilka nowych funkcji, takich jak wsparcie dla par handlowych Kraken na rynku Forex, nową strategię handlową (handel sieciowy dla giełd depozytów zabezpieczających / kontraktów futures) oraz pełne wsparcie dla kontraktów terminowych Binance. Co więcej, wszystkie ponad 100 giełd spotowych CCXT są teraz obsługiwane.

Ceny nie zmieniły się od czasu naszej ostatniej recenzji.

funkcje

Główne cechy

 • Wbudowane strategie handlowe
 • 15 Metody kupna i sprzedaży
 • Wskaźniki potwierdzające
 • Dodatkowe zakończenie
 • Integracja telegramu
 • Uśrednianie kosztu dolara
 • Reversal Trading
 • Opcje salda
 • Dodatek do testowania wstecznego
 • Dodatek TradingView
 • Narzędzia AutoConfig
 1. Wbudowane strategie handlowe: Gunbot zawiera liczne wbudowane strategie handlowe, w tym Step Gain, Gain, Ping Pong i Bollinger Bands. Wielu użytkowników twierdzi, że BB to najbardziej opłacalna strategia.
 2. Możliwość dostosowania: Możesz dostosować strategie i dopasować je do swojego stylu handlu.
 3. lekka wersja: Ten bot ma wersję Lite, która oferuje ograniczone funkcje, których możesz używać do eksperymentowania z mniejszymi ilościami.

Platformy

Ten bot do handlu kryptowalutami jest kompatybilny z następującymi głównymi giełdami:

KuCoin Kraken Binance
Bittrex Hitbtc Bitfinex
Cobinhood Bitmex Huobi
CEX.io Poloniex Coinbase Pro
Tradingview    

I więcej wymian z biblioteki CCXT

Ceny Gunbota

Cena Gunbota (Gunthy)

Gunbot oferuje cztery pakiety cenowe w zależności od funkcji, które chcesz mieć w bocie. Usługa oferuje obecnie 50% rabatu:

 1. Gunbot – edycja Starter (0,02 Bitcoin, cena regularna: 0,04 BTC)
 • Za 1 wymianę
 • 3 strategie handlowe
 • Nieograniczone pary
 • Przełączaj się między giełdami w dowolnym momencie
 • Integracja z telegramem
 • 200 żetonów Gunthy
 • Czat & wsparcie emailowe
 1. Gunbot – edycja standardowa (0,05 Bitcoin, cena regularna: 0,10 BTC)
 • Cała edycja początkowa plus:
 • Wszystkie strategie handlowe
 • Cryptosight
 • 500 żetonów Gunthy
 • Wskaźniki
 • Dodatkowe zakończenie
 • Handel na marży
 • Uśrednianie kosztu dolara (DCA)
 • Handel zwrotami
 • AutoConfig
 1. GunBot – wersja Pro (0,075 Bitcoin, cena regularna: 0,15 BTC)
 • Cała edycja standardowa plus:
 • 3 wymiany wliczone w cenę
 • 750 żetonów Gunthy
 • Dodatek do testowania wstecznego
 1. GunBot – edycja Ultimate (0,125 Bitcoin, cena regularna: 0,25 BTC)
 • Cała wersja Pro plus:
 • W zestawie 5 wymian
 • 1250 żetonów Gunthy
 • Dodatek TradingView

Plusy i minusy

PROS

CONS

 • Oferuje wiele strategii handlowych
 • Łatwy w użyciu
 • Oferuj wiele licencji
 • Obsługuje dużą liczbę dużych giełd kryptowalut  
 • Stosunkowo drogie
 • Pojawiły się sporadyczne raporty o błędach

 

3. CryptoHopper

Bot handlowy Cryptohopper

Cryptohopper to oparty na chmurze bot do handlu kryptowalutami, który współpracuje z szeroką gamą giełd i monet. Praca w chmurze umożliwia łatwą konfigurację i handel 24/7.

Crypto Hopper oferuje szybki automatyczny handel i zarządzanie portfelem dla ponad 100 kryptowalut. Bot oparty na chmurze ma obecnie ponad 200 000 użytkowników.

Co nowego?

Cryptohopper niedawno wydał swój program „Cryptohopper +”, który pozwala użytkownikom zdobywać punkty doświadczenia. Im więcej zebranych punktów, tym więcej korzyści mogą zarobić użytkownicy. Na przykład mogą uzyskać rabaty, zostać sprzedawcą na rynku i zarabiać kredyty typu cashback.

Model cenowy Cryptohopper nie zmienił się od czasu naszej ostatniej recenzji.

funkcje

Główne cechy

 • Handel automatyczny
 • Tworzenie rynku
 • Handel lustrzany
 • Końcowe przystanki
 • Handel papierami
 • Projektant strategii
 • Testowanie historyczne
 • Exchange Arbitrage
 1. Łatwe ustawienie: Bot jest wyposażony w intuicyjny pulpit nawigacyjny, którego konfiguracja zajmuje tylko około 5 minut.
 2. Sygnalizatory zewnętrzne: Jest to także jeden z nielicznych botów z wbudowanymi zewnętrznymi sygnalizatorami, który umożliwia subskrybowanie profesjonalnych analityków na całym świecie – bot otrzymuje sygnały bezpośrednio i wykorzystuje je w swoich transakcjach.

Platformy

Obecnie bot może zintegrować się z większością głównych giełd, które obejmują:

HitBTC OK, Ex Bitpanda Pro
KuCoin Bitvavo Binance
Binance.us Coinbase Pro Bittrex
Poloniex Bitfinex Huobi Pro
Kraken    

W międzyczasie nie trzeba o tym wiedzieć ”.

Cennik Cryptohopper

Cena zbiornika

Cryptohopper oferuje trzy pakiety cenowe z cenami od 19 USD miesięcznie do 99 USD miesięcznie.

 1. Rozrusznik do zbiornika Explorer – 19 USD / miesiąc lub 198,96 USD rocznie

  • 80 pozycji
  • Maksymalnie 2 wyzwalacze
  • Maksymalnie 15 wybranych monet
  • Handel papierami
  • Zbiornik Adventure średni – 49 USD / miesiąc lub 498,96 USD rocznie

   • 200 pozycji
   • 50 wybranych monet
   • 5 wyzwalaczy
   • Handel papierami
   • Hero Hopper pro – 99 $ / miesiąc lub 999 $ rocznie

    • 500 pozycji
    • 75 wybranych monet
    • Analiza techniczna
    • Maksymalnie 10 wyzwalaczy

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • Łatwa konfiguracja
    • Dobry rynek
    • Wsparcie dla monet Goon i wymiany  
    • Niewystarczające informacje o zespole  

    Przeczytaj pełną recenzję CryptoHopper

    4. TradeSanta

    TradeSanta bot handlowy

    TradeSanta to nowe narzędzie oparte na chmurze, które ma już ugruntowaną reputację. Oprócz obsługi podstawowych typów zleceń, automatyczny bot może wykonywać bardziej zaawansowane strategie. Jednak przyzwyczajenie się do niektórych funkcji może zająć dużo czasu.

    TradeSanta może nie mieć tak wielu funkcji, jak inne wpisy na tej liście – jednak możesz zrobić całkiem sporo za darmo, a jego usługi są wysokiej jakości. Obecnie TradeSanta obsługuje 7 giełd, a BitMEX już wkrótce.

    Co nowego?

    Ceny TradeSanta dla konta Basic wzrosły od czasu naszej ostatniej recenzji. Obniżyli jednak cenę swoich kont Advanced i Maximum, ale usunęli pakiet promocyjny HitBTC.

    TradeSanta wprowadził również pewne ulepszenia jakości życia, w tym poprawę stabilności i zwiększoną szybkość witryny. Bot jest teraz dostępny w języku rosyjskim.

    I przenieśliśmy bota na 4 miejsce.

    funkcje

    Główne cechy

    • KRATA
    • DCA
    • Dodatkowe zamówienia
    • Strategie długie i krótkie
    • Wskaźniki techniczne
    • Stop Loss

    Zautomatyzowane opcje TradeSanta obejmują:

    • Długi szablon bota – kiedy spodziewasz się wzrostu wartości aktywów.
    • Krótki szablon bota – kiedy przewiduje się spadek ceny.
    • Szablon niestandardowy – masz swobodę maksymalizacji możliwości bota za pomocą niestandardowych narzędzi.

    Ponadto TradeSanta oferuje wskaźniki techniczne (w tym filtr handlu, filtr wolumenu i sygnał Bollingera), funkcję dodatkowych zamówień, kupowanie monet za prowizję itp. Możesz także ustawić bota, aby wchodził w transakcje po cenach rynkowych, kupował więcej aktywów, gdy rynek zmieniał pozycję i wiele więcej.

    Cennik TradeSanta

    TradeSanta nowe ceny

    TradeSanta oferuje cztery poziomy cen:

    • Minimum za darmo – Oprócz zapewnienia tylko dwóch botów, plan obejmuje inne funkcje
    • Podstawowy za 14 USD / miesiąc (przy zakupie rocznie) – Daje dostęp do 49 botów. Przed zakupem możesz zapisać się na trzydniowy okres próbny
    • Zaawansowane za 20 USD / miesiąc (przy zakupie rocznie) – Daje dostęp do 99 botów
    • Maksymalnie za 30 USD / miesiąc (przy zakupie rocznie) – Nieograniczona funkcjonalność, w tym wszystkie boty.

    Bot łączy się z kilkoma największymi giełdami kryptowalut, w tym HitBTC, Binance, Bitfinex, Bittrex, Huobi itp. Nie ma najszerszego asortymentu, ale obiecuje się użytkownikom, że w przyszłości zostanie dodanych więcej.

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • Wiele opcji automatycznego handlu
    • Intuicyjny interfejs
    • Brak opłat handlowych
    • Niezawodne środki bezpieczeństwa
    • Nadaje się tylko do zaufanych strategii
    • Niewielu użytkowników z pierwszej ręki
    • Powolna obsługa klienta

    Przeczytaj pełną recenzję TradeSanta

    5. BitUniverse / Pionex

    Bituniverse Pionex Crypto Trading bot

    BitUniverse i Pionex nawiązały współpracę, aby zapewnić użytkownikom „najlepsze doświadczenia handlowe”. Dzięki tej współpracy użytkownicy Pionex mogą korzystać z Trailing Take Profit Bot i Grid Trading Bot firmy BitUniverse. Użytkownicy BitUniverse mogą zalogować się na swoje konto na platformie Pionex.

    Co nowego?

    Nie umieściliśmy BitUniverse ani Pionex na naszej poprzedniej liście najlepszych botów kryptograficznych. Jednak ze względu na ich współpracę i większe korzyści uważamy, że zasługują na 5. miejsce.

    funkcje

    BitUniverse oferuje:

    • 22+ obsługiwane giełdy
    • KRATA
    • Paski monet w czasie rzeczywistym
    • Doradca AI
    • Skaner testujący wstecz & współczynnik zmienności
    • Automatyczne śledzenie portfolio

    Poinex oferuje:

    • KRATA
    • Siatki nieskończoności 
    • Siatka lewarowana
    • Siatka marginesów
    • Odwróć siatkę
    • Lewarowana odwrócona siatka
    • DCA
    • Trailing Take Profit
    • TWAP
    • Mechanizm agregacji płynności

    Ceny BitUniverse / Pionex

    ceny botów handlowych bituniverse pionex

    Nie mogliśmy znaleźć schematu cen subskrypcji na BitUniverse ani na stronie Pionex. Istnieje prowizja w wysokości 0,05% związana z Pionexem i 0,08% z BitUniverse.

    Plusy i minusy

    Wkrótce …

    6. Gekko

    Bot Gekko Trading

    Gekko to bot do handlu kryptowalutami typu open source, który można pobrać na platformie GitHub. Bot jest kompatybilny z głównymi systemami operacyjnymi (Linux, Windows i macOS). Działa również na Raspberry PI i chmurze bez żadnych problemów.

    funkcje

    1. Interfejs sieciowy: Bot jest wyposażony w interfejs sieciowy, który umożliwia monitorowanie danych i strategii handlowych.
    2. Funkcja testu wstecznego: Gekko umożliwia testowanie danych i przeglądanie prognoz wyników handlowych.
    3. Funkcja powiadomień: Informuje również o aktualizacjach za pośrednictwem platform mediów społecznościowych, poczty e-mail i telegramów.

    Platformy

    Gekko obsługuje wiele giełd Bitcoin, w tym:

    • Poloniex
    • Bistamp
    • Bitfinex

    Bot nie jest jednak przeznaczony do handlu z wysoką częstotliwością i nie pozwala ci wykorzystać możliwości arbitrażu.

    Ceny Gekko

    Darmowy

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • Totalnie wolny  
    • Nieskuteczne w handlu o wysokiej częstotliwości
    • Nie można wykorzystać możliwości arbitrażu  

    7. Zenbot

    bot do handlu kryptowalutami zenbot

    Zenbot to kolejny bot do handlu bitcoinami typu open source. Możesz go zmodyfikować, aby dopasować go do swoich preferencji handlowych i możesz go używać we wszystkich głównych systemach operacyjnych.

    funkcje

    1. Sztuczna inteligencja: Bot jest lekki i wykorzystuje sztuczną inteligencję.
    2. Handel o wysokiej częstotliwości & liczne atuty: Jest to również jedno z niewielu rozwiązań handlowych, które mogą obsługiwać wiele aktywów i jednocześnie obsługiwać transakcje o wysokiej częstotliwości.

    Platformy

    Zenbot jest obsługiwany przez główne giełdy Bitcoin, takie jak

    • Bittrex
    • Poloniex
    • Bliźnięta
    • GDAX
    • Kwadryga

    Cennik Zenbota

    Darmowy

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • Działa dobrze w handlu o wysokiej częstotliwości
    • Może jednocześnie handlować wieloma aktywami  
    • Nie ma interfejsu użytkownika do jego uruchomienia
    • Potrzebujesz umiejętności technicznych  

    8. AutoView

    Bot Autoview Trading

    Autoview to niedrogi bot do handlu kryptowalutami, który jest dostępny w postaci rozszerzenia Google Chrome. Nie jest to jednak bot dla początkujących, ponieważ musisz ręcznie zakodować stop-loss w swoim skrypcie.

    funkcje

    Darmowe skrypty: Jeśli nie jesteś dobrym programistą, dostępnych jest wiele darmowych skryptów Autoview, z których możesz skorzystać. Na przykład, możesz użyć wskaźnika MACD, aby uzyskać ostrzeżenia o niedźwiedzim MACD i byczym crossoverach.

    Platformy

    Autoview oferuje bezpłatną wersję, która współpracuje z

    • BitmexTestnet
    • 1Broker
    • GDAX
    • Piaskownica
    • Bitfinex
    • Binance
    • Kraken i dziesięć innych giełd

    Ceny automatycznego podglądu

    Oferuje wersję bezpłatną i płatną, która kosztuje 269,99 USD rocznie lub 24,00 USD miesięcznie

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • Łatwy do ustawienia
    • Obsługuje wiele wymian
    • Niskie opłaty miesięczne  
    • Nie możesz śledzić transakcji bez sprawdzenia giełdy
    • Wymaga działania w systemie Windows VPS lub przeglądarce

    9. CryptoTrader

    Bot handlowy Cryptotrader

    CryptoTrader to zautomatyzowany bot do handlu kryptowalutami w chmurze. Ten bot pozwala ci zbudować własne algorytmiczne programy handlowe w zaledwie kilka minut i nie musisz go instalować w swoim systemie.

    funkcje

    1. Rynek: Bot ma „rynek”, na którym możesz sprzedać swoją strategię lub kupić strategie handlowe od innych programistów.
    2. Handel na żywo &testowanie historyczne: CryptoTrader umożliwia również handel na żywo i testowanie historyczne na wielu giełdach kluczy. 
    3. Test na warunki rynkowe: CryptoTrader pozwala przetestować swoje strategie pod kątem danych historycznych i panujących warunków rynkowych. Dzięki niej jesteś na bieżąco z wydarzeniami na rynku i trendami za pośrednictwem powiadomień SMS i e-mail.

    Platformy

     Jest obsługiwany na kluczowych rynkach, w tym

    • BTCC,
    • Bitstamp
    • Coinbase.

    Ceny Cryptotrader

    Ceny Cryptotrader

    Miesięczne opłaty bota wahają się od 0,0017 BTC do 0,0212 BTC miesięcznie.

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • Łatwy w użyciu
    • Jest oparty na chmurze
    • Skąpe informacje o zespole za tym stojącym  

    10. Robot BTC

    Bot handlowy BTC Robot

    BTC Robot to pionier zautomatyzowanych botów do handlu bitcoinami. Działa dobrze w głównych systemach operacyjnych, chociaż jego ceny na różnych platformach – użytkownicy komputerów Mac płacą więcej w porównaniu z użytkownikami systemu Windows. Najtańszy plan kosztuje 149 dolarów.

    funkcje

    1. Łatwe do zainstalowania: Bot jest łatwy w instalacji i obsłudze. Niektórzy użytkownicy twierdzą jednak, że niektóre aspekty techniczne są trudne do zrozumienia. Firma zwraca również uwagę, że przewidywania jej algorytmów nie zawsze są doskonałe.
    2. 60-dniowy zwrot: Jednak to, co najbardziej wyróżnia się w BTC, to 60-dniowa polityka zwrotu.

    Ceny BTC

    Ceny robotów BTC

    BTC oferuje trzy pakiety cenoweplan 19,99 USD miesięcznie, plan 39,99 miesięcznie i plan premium, który kosztuje 399 USD rocznie.

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • Łatwe do zainstalowania
    • Całkowicie zautomatyzowane  
    • Aby uruchomić go na MacOS, potrzebujesz VPS
    • Handluje tylko bitcoinami
    • Musisz współpracować z brokerami MT4

    11. Shrimpy

    Bot handlowy Shrimpy

    Shrimpy pojawiło się na rynku w 2018 roku i szybko zyskało popularność w społeczności handlowej. Celem założycieli było przyciągnięcie ludzi, których nie było stać na drogie boty. Dlatego oferują szeroki zakres bezpłatnych usług.

    Wszystkie operacje biznesowe są prowadzone w sposób przejrzysty. Jeśli jest coś do zaktualizowania użytkowników, zespół umieszcza wyciągi na ich kontach w mediach społecznościowych.

    funkcje

    Podstawową cechą tego narzędzia jest wbudowany algorytm automatycznego handlu, który może składać zamówienia w Twoim imieniu. Oprócz automatyzacji procesu handlowego, Shrimpy może zaoferować przyzwoity zakres dodatkowych funkcji:

    • Równoważenie – Zamiast tylko kupować i trzymać kryptowaluty, ta funkcja dostosowuje Twój portfel aktywów, aby uzyskać maksymalny zysk.
    • Testowanie historyczne – Przeanalizuj swoją potencjalną strategię i porównaj ją z wynikami historycznymi.
    • Handel społeczny – Śledź i kopiuj działania innych traderów oraz alokacje ich portfeli

    Ceny krewetek

    Ceny botów handlowych Shrimpy

    Shrimpy oferuje bezpłatny pakiet bota handlowego Hodler, który zapewnia dostęp do wszystkich funkcji śledzenia portfela. Wersja profesjonalna kosztuje od 13 USD / miesiąc, a wersja dla przedsiębiorstw jest rozliczana indywidualnie.

    Bot obsługuje niektóre główne giełdy kryptowalut, takie jak Binance, Bittrex, KuCoin, Coinbase Pro, Kraken itp. W idealnym przypadku lista mogłaby być szersza, ale zespół pracuje nad dodaniem większej liczby interfejsów API wymiany kryptowalut.

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • Wiele bezpłatnych funkcji
    • Niskie opłaty abonamentowe
    • Responsywny, przyjazny dla użytkownika projekt
    • Wbudowana sieć społecznościowa
    • Względnie niedoświadczony bot
    • Brak aplikacji mobilnej
    • Nie tak wydajne jak inne boty

    12. Zignaly

    Bot handlowy Zignaly

    Zignaly to kolejna platforma oparta na chmurze, która nie wymaga instalacji ani aktualizacji serwera. Zewnętrzni dostawcy sygnałów (obecnie jest ich ponad 20) są częścią platformy i pomagają użytkownikom zautomatyzować proces handlu.

    funkcje

    Oto główne cechy, które sprawiają, że jest to atrakcyjne narzędzie dla handlowców:

    • Sygnały kryptograficzne – Platforma zawiera sygnalizatory innych firm, w tym Mining Hamster Signals, Crypto Base Scanner i inne tego typu. Dostawcy ci to w rzeczywistości profesjonaliści z branży, którzy analizują wahania rynkowe i przewidują korzystne warunki dla zysków.
    • Trailing stop-loss – Ta funkcja nie jest czymś, co oferuje większość giełd, ale jest jedną z najpopularniejszych strategii. Pomaga czerpać zyski z zysków na rynku bez ryzyka strat związanych z wzrostem na rynku kryptowalut.
    • TradeView bot – Zignaly łączy się z Twoim kontem TradingView. Bot TradeView umożliwia wykorzystanie niestandardowych sygnałów transakcyjnych w połączeniu z automatycznymi wskaźnikami.
    • Brak ograniczeń w transakcjach – nie ma ograniczeń dotyczących kryptowalut, którymi można handlować. Daje traderom dużą swobodę wyboru.

    Ceny Zignaly

    Ceny Zignaly

    Zignaly oferuje tylko jeden poziom cenowy 15,99 USD. W tym momencie ta subskrypcja zapewnia dostęp do priorytetowego wsparcia, nieograniczonej liczby par monet i pozycji. W przyszłości firma zapewnia nieograniczoną liczbę wymian.

    W tym momencie Zignaly obsługuje tylko Binance. Może to stwarzać ograniczone możliwości dla traderów, ale w ostatnim ogłoszeniu stwierdzono, że planują oni również dodać Bittrex.

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • 30 dniowy okres próbny
    • Stały wzrost użytkowników
    • Silne wstępnie ustawione algorytmy
    • Niezawodne sygnały z wielu źródeł
    • Nowość na rynku
    • Wciąż w fazie beta
    • Wrażliwy na usterki

    13. ProfitTrailer

    Bot handlowy ProfitTrailer

    Przez ostatnie dwa lata istnienia ProfitTrailer zyskał dość dobrą opinię. Istnieją sprzeczne recenzje, ale bot jest zdecydowanie warty spróbowania. Możesz przyjrzeć się temu narzędziu z bezpłatnymi sygnałami zawartymi w najtańszym pakiecie.

    funkcje

    Zanim zdecydujesz, do czego służy to narzędzie, rozważ następujące funkcje:

    • Analiza techniczna z określonymi wskaźnikami – Obejmuje zbieżność / dywergencję średniej ruchomej, wstęgi Bollingera, indeks siły względnej, prostą średnią kroczącą i inne dobrze znane strategie handlowe.
    • Przyjazność dla urządzeń mobilnych – Dostęp do platformy można uzyskać na Androidzie i iOS bez utraty grafiki lub szybkości.
    • Wirtualny serwer prywatny – Zwykle VPS jest dodatkowo płatny. Z drugiej strony ProfitTrailer obejmuje VPS w trzech z pięciu planów cenowych, aby zapewnić w pełni zarządzane środowisko hostingowe.
    • Czat na żywo – Marka oferuje wiele kanałów komunikacji, w tym wiadomości na żywo, zgłoszenia do pomocy technicznej, a także materiały edukacyjne, takie jak szczegółowa sekcja FAQ i przewodniki wideo.

    Cennik ProfitTrailer

    Ceny ProfitTrailer

    ProfitTrailer umożliwia wybór między pięcioma pakietami różniącymi się gniazdami na klucze API, ustawieniami handlu, zapisami konfiguracji, strategiami kupna-sprzedaży i niektórymi innymi funkcjami. Ceny zaczynają się od 25 euro miesięcznie za plan „edycji sygnałów” (449 euro za dożywotnią subskrypcję) i dochodzą do 99 euro miesięcznie (1299 euro za umowę na całe życie).

    Platforma zapewnia dostęp do automatycznego handlu na Binance, BitMEX, Huobi, Bittrex, Kucoin i Poloniex. ProfitTrailer obsługuje wszystkie monety wymienione na tych platformach.

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • Szeroka gama narzędzi
    • Wiele strategii kupna i sprzedaży
    • Silna społeczność traderów
    • Doskonałe wsparcie
    • Trudne do skonfigurowania
    • Brak udokumentowanego dowodu wykonania
    • Musi być regularnie restartowany

    14. Kryll.io

    bot handlowy kryll

    Zespół stojący za Kryll.io ma doświadczenie w dziedzinie tworzenia oprogramowania, handlu, prawa, uczenia maszynowego i nauk ekonomicznych. Ta internetowa platforma do zautomatyzowanych strategii handlu kryptowalutami przemawia do traderów o różnym poziomie doświadczenia.

    funkcje

    Kryll.io ma pewne cechy, które wyróżniają go spośród innych podobnych projektów, takich jak:

    • Koncepcja „What-You-See-Is-What-You-Trade” – Technologia stojąca za wszystkimi strategiami jest tak prosta, jak to tylko możliwe. Zapewnia kontrolę nad strategiami, nawet zaawansowanymi.
    • Edytor typu „przeciągnij i upuść” – Dzięki tej funkcji możesz tworzyć własne strategie, wybierając bloki funkcjonalne. Właściwa kombinacja tych bloków może stworzyć potężną, jedyną w swoim rodzaju strategię.
    • Kryll Marketplace – Jeśli nie czujesz się pewnie podczas tworzenia własnych strategii, możesz przeglądać gotowe strategie. Wszystkie wyniki i statystyki dotyczące tych strategii są podawane do wiadomości publicznej.
    • Zarobki KRL – Dochód wygenerowany z działalności na tej platformie jest odbierany w tokenach KRL, Kryll.io. Jeśli inni użytkownicy wykorzystają Twoją strategię, zarobki są również w KRL.

    Cennik Kryll.io

    cena kryll.io

    Kryll.io nie wymaga płatnej subskrypcji. Jeśli chcesz stworzyć strategię i przetestować, nie zostaniesz za to obciążony. Ale bez względu na to, czy użyjesz swojej strategii, czy kogoś innego, będzie to płatne. Opłaty zależą od ilości posiadanych tokenów KRL. Na przykład, jeśli posiadasz 200 000 KRL, otrzymasz 95% zniżki na opłatę.

    Narzędzie obsługuje giełdy Binance, Bittrex, Poloniex, HitBTC, BitStamp i inne. Wraz z dalszym rozwojem powinna pojawić się szersza lista dostępnych platform.

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • Unikalny produkt
    • Łatwy w użyciu
    • Kryll Marketplace strategii
    • Rozsądna struktura opłat
    • Wciąż w początkowej fazie
    • Stosowanie strategii może być kosztowne

    15. Wymiana Valet

    Wymień bot handlowy Valet

    Exchange Valet to aplikacja komputerowa dostępna dla użytkowników systemów Windows, Mac i Linux. Aplikacja koncentruje się głównie na funkcjonalności automatycznego handlu. Niestety niewiele wiadomo o zespole stojącym za tym projektem.

    funkcje

    Gama narzędzi handlowych dostępnych na Exchange Valet obejmuje:

    • Zatrzymaj stratę i zyskaj, co zwykle zapewniają podobne rozwiązania;
    • Limit paniki sprzedaje, zlecenia kroczące stop-loss i jednoczesne zlecenia stop-loss / take-profit, co nie jest czymś, co zawsze możesz otrzymać;
    • Speed ​​Trade funkcja, aby stracić dochodowe możliwości;
    • Wykresy kołowe które zapewniają wizualną reprezentację podczas sprawdzania alokacji aktywów Twoich funduszy.

    Dla użytkowników, którzy nie są dobrze zorientowani w kryptowalutach, na platformie dostępnych jest wiele zasobów edukacyjnych. Oprócz artykułów FAQ i samouczków użytkownicy mogą łączyć się ze swoim Telegramem i Discordem, aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami.

    Wycena usługi Exchange Valet

    Cena usługi wymiany

    Usługa Exchange Valet nie oferuje różnych funkcji w różnych poziomach cenowych. Zamiast tego istnieją różne warunki rozliczeń – jeden miesiąc za 29 USD, trzy miesiące za 75 USD i roczna subskrypcja za 250 USD. W przypadku dowolnego pakietu możesz poprosić o 14-dniową wersję próbną.

    Obecnie możesz zautomatyzować handel kryptowalutami na giełdach Binance i Bittrex. Dla traderów, którzy chcą szerszej gamy opcji, może to stanowić problem.

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • Jednoczesne zamówienia
    • Powiadomienia na telefon i e-mail
    • Odpowiedni dla początkujących i zaawansowanych traderów
    • Wiele dodatkowych funkcji
    • Responsywna obsługa klienta
    • Obsługiwane są tylko dwie giełdy
    • Brak przejrzystej własności
    • Musisz pobrać aplikację

    16. Margin.de (Leonardo)

    Bot handlowy Margin.de

    Usługa Margin.de była znana jako Leonardo, zanim została przejęta przez różnych właścicieli i odnowiona. Interfejs został ulepszony i dodano kilka funkcjonalności.

    funkcje

    Na przykład Margin.de oferuje obecnie następujące funkcje:

    • Wskaźniki techniczne – Użytkownicy uzyskują dostęp do wskaźników MACD, EMA, RSI, VWAP i innych
    • Handel wizualny – Wizualne przedstawienie rynków i aktywów, z którymi pracujesz, upraszcza wszystko
    • Przeciągnij i upuść dostosowywanie – Interfejs można zmienić w zależności od preferencji za pomocą kilku kliknięć

    Ceny Margin.de

    Cena Margin.de

    Plany cenowe dla tej usługi są zorganizowane jako płatność jednorazowa. Obecnie te dożywotnie licencje mają 25% rabatu. Do wyboru są trzy typy licencji:

    • Starter za 129 dolarów – Daje dostęp do wszystkich wskaźników technicznych i botów, co jest całkiem niezłą ofertą. Możesz jednak handlować tylko na jednej giełdzie;
    • Standard za 259 USD – Oprócz wskaźników technicznych i botów, możesz handlować na wszystkich obsługiwanych giełdach
    • Profesjonalny 2999 USD – Ten plan umożliwia dodanie do 3 interfejsów API na wymianę, ale jest połączony z jednym kontem wymiany wraz z innymi możliwościami dostępnymi w poprzednich pakietach.

    W tej chwili istnieje już wiele obsługiwanych giełd. Lista obejmuje Binance, KuCoin, Latoken, Coinbase Pro, Kraken, Bitfinex i wiele innych. Pełna lista dostępna jest na oficjalnej stronie.

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • Szeroka kombinacja wskaźników
    • Konfigurowalny interfejs
    • Solidne bezpieczeństwo
    • Liczne giełdy kryptowalut
    • Brak struktur opłat zmiennych
    • Duża inwestycja początkowa
    • Zbyt złożone strategie niestandardowe

    17. Autonio

    Bot handlowy Autonio

    Autonio to zdecentralizowane narzędzie handlowe oparte na sztucznej inteligencji. Zdaniem zespołu odpowiedzialnego za ten projekt handel algorytmiczny oparty na sztucznej inteligencji sprawia, że ​​narzędzie to zasadniczo różni się od innych usług.

    funkcje

    Oto najważniejsze cechy bota handlowego Autonio:

    • 30 kluczowych wskaźników handlowych – w tym Relative Strength Index, Bollinger Bands, Ultimate Oscillator i zwrotnice EMA
    • Użytkownicy zachowujący kontrolę nad procesem – Mimo że handel jest zautomatyzowany, użytkownicy decydują, jak często robot umieszcza transakcje, czy strategia wymaga optymalizacji, jak zintegrować różne wskaźniki itp..
    • Testowanie historyczne – Możesz śledzić strategie za pomocą pięciu wskaźników i zobaczyć, jak zadziałaby na prawdziwych postaciach historycznych
    • Inwestowanie i handel społeczny – Masz możliwość śledzenia doświadczonych handlowców i zarządzania ich działaniami, aby osiągnąć podobny portfel i zyski
    • Niezwykłe funkcje – doradztwo handlowe, giełda algorytmów, handel przepływem zleceń.

    Ceny Autonio

    Subskrypcja platformy Autonio kosztuje 50 USD miesięcznie bez różnicowania poziomów lub funkcjonalności. Będziesz musiał również uiścić jednorazową opłatę rejestracyjną. Po tym będziesz mieć nieograniczony dostęp do funkcji Autonio.

    W tym momencie platforma obsługuje następujące wymiany: Bittrex, Bitfinex, Bitstamp, Kraken i QuadrigaCX. Kombinacje par kryptowalut, z którymi możesz handlować, zależą od walut notowanych na tych giełdach.

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • Przyjazny dla użytkownika GUI
    • Śledzenie / kopiowanie portfolio
    • Nie wymaga kodowania ani doświadczenia w handlu
    • Wiele wskaźników
    • Konkurencyjny rynek algorytmów AI
    • Kilka wymian
    • Jeden plan cenowy bez tańszej alternatywy
    • Niewiele informacji o zespole

    Osoby postronne

    1. Tradewave

    Bot Tradewave został wycofany

    bot handlowy tradewave

    Tradewave nie był tradycyjnym botem handlowym. To była platforma, która pozwoliła Ci stworzyć własnego bota handlowego i automatycznie handlować za Ciebie na giełdach. Platforma została zamknięta w 2017 roku.

    funkcje

    1. Oparte na chmurze: Ta platforma korzystała z Pythona i pozwoliła na kodowanie w przeglądarce i uruchomienie bota w chmurze. Oznacza to, że nie musiałeś martwić się o przestoje, a Twój komputer nie musiał być cały czas podłączony do internetu.
    2. Wspólne strategie handlowe: Kolejną wspaniałą rzeczą w Tradewave jest to, że w jej społeczności udostępniono strategie handlowe, które można wypróbować.

    Platformy

    Tradewave obsługuje

    • Bitstamp
    • BTC-E.

    Ceny Tradewave

    • Kosztował 19,99 miesięcznie

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • Bezpłatne testowanie wsteczne
    • Uproszczone kodowanie  
    • Ograniczona darmowa wersja  

    2. USI Tech

    USI został zakazany w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie po nakazie zaprzestania działalności przeciwko firmie

    Bot handlowy USI Tech

    USI Tech to bot handlowy na rynku Forex, który oferuje również pakiety do handlu kryptowalutami. W przeciwieństwie do większości botów handlowych, które wymagają instalacji i konfiguracji, podejście USI TECH do handlu jest inne. Jako użytkownik nie masz kontroli nad botem. Zamiast tego płacisz za eksperta w handlu kryptowalutami, a USI TECH gwarantuje Ci dzienny zysk z transakcji.

    Cennik USI Tech

    Możesz wybrać preferowany plan inwestycyjny, dzięki któremu będziesz zarabiać około 1% swojego kapitału dziennie.

    Plusy i minusy

    PROS CONS
    • Łatwy w użyciu
    • Oferuje program partnerski
    • Przyjazny dla początkujących  
    • Wyniki nie są gwarantowane  

    Funkcje do rozważenia przy wyborze bota do handlu kryptowalutami

    Rozważając bota do handlu kryptowalutami, należy pamiętać o kilku konkretnych kluczowych funkcjach. Możesz natknąć się na te funkcje podczas badania botów, więc ważne jest, aby dokładnie zrozumieć, co każda z nich oznacza. 

    Boty DCA

    Boty DCA (uśrednianie kosztu dolara) postępują zgodnie ze strategią DCA, co oznacza, że ​​inwestują w aktywa w obecnych odstępach czasu. Z czasem obniży to cenę wejścia, umożliwiając inwestorowi uzyskanie bardziej idealnej średniej ceny dla swojej pozycji – i, z kolei, zmniejszenie ryzyka wynikającego z lokalnych ruchów cen. 

    Spójrzmy na praktyczny przykład. Załóżmy, że inwestujesz 1000 USD miesięcznie w aktywa przez pięć kolejnych miesięcy. Otóż, gdyby ceny na koniec każdego miesiąca wynosiły 95, 80, 70, 90 i 100 USD, średnia cena aktywów wyniosłaby 85,5 USD. Gdybyś zainwestował całą kwotę na samym początku, zapłaciłbyś 100 USD za akcję. Boty DCA mogą zautomatyzować ten proces, oszczędzając w ten sposób pieniądze.  

    Opcje boty

    Opcje to instrumenty finansowe wysokiego ryzyka, które mogą być trudne do opanowania – na szczęście boty opcji ułatwiają to. Aby dowiedzieć się więcej o działaniu opcji, zapoznaj się z naszym obszernym wpisem na blogu na ten temat. 

    Boty GRID

    Bot kryptograficzny GRID działa podobnie jak bot DCA. Bot składa początkowe zlecenie kupna, a następnie więcej zleceń, jeśli cena porusza się w przeciwnym kierunku. Podstawowa różnica między tymi dwoma botami polega na tym, że bot GRID składa osobne zlecenie take profit dla każdego zlecenia kupna – podczas gdy bot DCA złoży jedno zlecenie take profit dla wszystkich zleceń kupna. 

    Handel społecznościowy

    Niektóre boty kryptograficzne mają funkcje handlu społecznościowego. Kiedy trader korzysta ze strategii handlu społecznościowego, będzie obserwował zachowanie traderów ekspertów i partnerów handlowych, a następnie podążał za nimi. Boty z zakodowanym handlem społecznościowym zautomatyzują ten proces. 

    Rynek

    Niektóre boty kryptograficzne mają rynki, na których użytkownicy mogą kupować i sprzedawać strategie handlowe i sygnały. 

    Testowanie historyczne

    Boty kryptograficzne z funkcjami testowania wstecznego będą wykorzystywać dane historyczne do rekonstrukcji transakcji, które miałyby miejsce w przeszłości. Ostateczny wynik zaoferuje handlowcom statystyki pozwalające ocenić skuteczność tych strategii handlowych. Podstawową teorią jest to, że strategia, która działała w przeszłości, prawdopodobnie zadziała w przyszłości. Backtestowanie botów kryptograficznych przeprowadzi analizę, aby przedsiębiorca nie musiał tego robić. 

    Handel papierami wartościowymi

    Papiery wartościowe przeznaczone do obrotu to akcje i obligacje, które będą kupowane i sprzedawane w celu zarabiania pieniędzy w krótkim okresie. Są to szybko zmieniające się inwestycje, więc dobrze jest mieć bota, który je kontroluje, ponieważ te inwestycje są często przedmiotem handlu codziennie. 

    Stop Loss i Take Profit z Trailing

    Trailing stop loss może uchronić Cię przed wieloma stratami, ponieważ pozwala na rake na niektórych zyskach, nawet jeśli Twoja pozycja handlowa nie pozwala osiągnąć docelowego zysku. Może być postrzegane jako siatka bezpieczeństwa. 

    Na przykład, załóżmy, że masz ramię stop-loss ustawione na 3%, a procent stop loss ustawiony na 1%. Jeśli twój handel przeniósł się do + 3,5% na najwyższym poziomie, a następnie spadł o 1%, bot sprzeda go po + 2,5%. Teraz osiągnąłeś 2,5% zysk, zamiast ponosić stratę, gdyby spadła dalej.  

    Handel w ciągu dnia

    Papiery wartościowe, które są przedmiotem obrotu w godzinach pracy rynku, są uznawane za transakcje dnia bieżącego. Ruchy cen w ciągu dnia są ważne dla inwestorów jednodniowych, którzy chcą zawrzeć kilka transakcji podczas jednej sesji. Boty handlu dziennego mogą pomóc w automatyzacji tego procesu. 

    Scalping

    Scalping to strategia handlowa o niższym ryzyku wykorzystywana do krótkoterminowych zysków. Bot z funkcjami skalpowania będzie ściśle monitorował cenę konkretnego zasobu i wykorzystywał wahania. Skalpujący kryptowalut przed podjęciem działań weźmie pod uwagę trzy główne czynniki: wskaźnik siły względnej, poziomy wsparcia i oporu oraz średnią ruchomą.

    4 najpopularniejsze boty handlowe

    #Ranga

    Nerw

    Cena £

    Integracje

    #jeden

    3Commas

    od 14,50 $ Miesiąc

    Zaczynaj

    • Binance
    • Binance DEX
    • Binance Futures
    • Binance Jersey
    • Binance (Marża)
    • Binance US
    • FTX
    • FTX US
    • Bitmex
    • Bybit
    • Bybit testnet
    • Deribit
    • Bittrex
    • Bitfinex
    • Bitstamp
    • Cex
    • Coinbase Pro (GDAX)
    • Exmo
    • Gate IO
    • HitBTC
    • Huobi
    • Kraken
    • Kucoin
    • Okex
    • Poloniex
    • Yobit

    Pokaż wszystkie 26Pokaż mniej

    # 2

    logo Gunthy GunbotGunbot

    od 0,02 BTC
    • KuCoin
    • Kraken
    • Hitbtc
    • Cobinhood
    • Huobi
    • Poloniex
    • Tradingview
    • Binance
    • Bittrex
    • Bitfinex
    • Bitmex
    • CEX.io
    • Coinbase Pro
    • i więcej wymian z biblioteki CCXT

    Pokaż wszystkoPokaż mniej

    # 3 

    Cryptohopper

    od 16,58 $ / miesiąc
    • HitBTC
    • OK, Ex
    • Bitpanda Pro
    • KuCoin
    • Bitvavo
    • Binance
    • Binance.us
    • Coinbase Pro
    • Bittrex
    • Poloniex
    • Bitfinex
    • Huobi Pro
    • Kraken

    Pokaż wszystkie 13Pokaż mniej

    # cztery

    TradeSanta

    od 14 $ Miesiąc

    • HitBTC
    • Binance
    • BitFinex
    • Bittrex
    • UPbit
    • Huobi
    • BitMEX
    • OKex

    Pokaż wszystkie 8Pokaż mniej

    Wniosek

    Boty do handlu kryptowalutami są niezbędnymi narzędziami dla traderów. Jeśli jesteś w stanie dostosować ich ustawienia i zdefiniować skuteczne strategie handlowe, twój bot może być najlepszym narzędziem handlowym.

    Jednak niektóre boty są albo niewiarygodne, albo wręcz stanowią oszustwo, dlatego ważne jest, aby przeprowadzić należytą staranność, zanim je zdobędziesz. Przeczytaj recenzje i zrób swoją pracę domową, aby upewnić się, że wybrałeś godnego zaufania i niezawodnego bota do handlu kryptowalutami.

    Uzyskaj bezpłatny 3-dniowy pełny dostęp w 3Commas

    Zastrzeżenie Treść tego artykułu nie jest poradą finansową i nie należy jej tak traktować. Firma 3commas i jej autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za Twoje zyski lub straty po przeczytaniu tego artykułu. Informacje zawarte w niniejszym dokumencie są oparte na danych zebranych z różnych źródeł. Nie należy tego używać jako parametru do inwestowania. Użytkownik musi przeprowadzić własne niezależne badania, aby podejmować świadome decyzje dotyczące swoich inwestycji w kryptowaluty.

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    map