cześć wszystkim!

Nie tak dawno na rynku 3Commas pojawił się Kotaro Signals, sygnał dla botów. W tym poście zastanowimy się, jak handlować na tym sygnale, opiszę zalecane strategie i ustawienia bota.

Zawartość:

 1. Rejestracja i podłączenie giełdy na 3Commas.
 2. Dostępne pary i wymiany.
 3. Zalecane strategie dla sygnałów Kotaro.
 4. Jak ustawić bota dla Kotaro Signals na 3Commas.
 1. Rejestracja i podłączenie giełdy na 3Commas.

Skorzystaj z mojego linku polecającego tc12655 i uzyskaj 10% zniżki na pierwszy zakup.

Po rejestracji otrzymasz 7 dni bezpłatnego konta Pro ze wszystkimi dostępnymi narzędziami. Po okresie próbnym, jeśli Twój depozyt jest niższy niż 750 USD, usługa pozostanie bezpłatna. Jeśli masz na koncie więcej niż 750 USD, wybierz jedną z subskrypcji. Do pracy z Kotaro Signals najwygodniej jest korzystać z botów kompozytowych, a wszystkie ustawienia opiszę dokładnie dla tego typu bota.

Po rejestracji na 3Commas musisz połączyć się z Binance exchange API. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj: https://support.3commas.io/hc/en-us/articles/360000221733

2. Dostępne pary i wymiany.

Określmy, dla jakich wymian i par ten sygnał jest odpowiedni.

Jak widzisz, sygnały mogą być używane tylko na BINANCE, ale możesz wybrać parę: USDT lub BTC. Ustawienia bota będą takie same; jedyna różnica polega na wyborze par.

W naszym przykładzie użyjemy BTC.

3. Zalecane strategie dla Sygnałów Kotaro.

Poniżej opiszę podstawowe zalecane strategie konfigurowania bota 3Commas, które są istotne na dzień pisania tego posta, ale zawsze pamiętaj, że zalecenia nie są zasadami i bierzesz na siebie całe ryzyko.

Wziąłem wszystkie zalecenia ze strony tych sygnałów za pośrednictwem linku: https://www.kotarosignals.com/

Istnieje kanał telegramowy, w którym użytkownicy omawiają swoje strategie i opcjonalnie publikują wyniki swojej pracy: https://t.me/kotarochat

Spróbuję pokrótce opowiedzieć o zasadzie sygnałów i strategii ich użycia.

Sygnały Kotaro nie może używać Stop Loss i opiera się na zasadzie uśredniania, ale nie jest to środek bezpieczeństwa, ale sposób na podniesienie pozycji w celu zwiększenia zysku.

WAŻNY: Jedną z różnic w stosunku do wielu innych sygnałów jest to Sygnały Kotaro wysyła Sprzedać oznacza to, że niezależnie od tego, czy ustawiłeś opcję Take Profit, czy nie, Twoja transakcja może zostać zamknięta sygnałem i może się to zdarzyć w dowolnym momencie zarówno z zyskiem, jak i stratą – w celu ochrony depozytu przed głębszą wypłatą. Sygnał sprzedaży nie będzie działał dla bota tylko wtedy, gdy para, do której otrzymał sygnał sprzedaży, została już aktywowana przez Trailing Take Profit.

Istnieje kilka rodzajów handlu sygnałami: strategia AGRESYWNA, KONSERWACYJNA i SELL SIGNAL.

Ich porównanie podam w tym arkuszu # 2:

4. Jak ustawić bota dla Kotaro Signals na 3Commas.

 1. Zakup sygnału:

Jeśli wszystko poszło dobrze, zobaczysz:

2. Skonfiguruj bota. Skorzystam z przykładu tradingu do USDT *** ze STRATEGIĄ SYGNAŁOWĄ – to dla mnie nowe doświadczenie nie dla ustalonego zysku%, ale dla sygnału ZAMKNIJ, więc w pełni zaufam Kotaro ☺:

Utwórz bota:

Zrobimy to według sekcji: Pierwsza sekcja to Ustawienia główne

Pary Sekcja

Po kliknięciu przycisku Wyczyść możemy ustawić inne pary, wybieramy USDT_ALL

Powinno wyglądać tak:

Moim zdaniem lepiej jest usuwać pary stabilnych monet takich jak: USDT-PAX, USDT-TUSD, USDT-USDC, USDT-USDS, USDT-USDSB. Wystarczy kliknąć krzyżyk po prawej stronie pary.

 • Strategia sekcja – tutaj możesz określić, którą ze strategii wybranych z arkusza będziesz przestrzegać, a może napiszesz własną, nie polegając na wstępnych zaleceniach z Sygnałów Kotaro. Przypomnę, że wybrałem SIGNAL STRATEGY
 • Warunek rozpoczęcia umowy– wybierz tutaj Kotaro Signals (jeśli nie widzisz go na liście, oznacza to, że jeszcze go nie kupiłeś i musisz wrócić do pozycji 1 Zakup Signal:
 • Mieć zysk Sekcja
 • Stop Loss – nie jest zalecany dla tego typu sygnałów Stop Loss.
 • Nakazy bezpieczeństwa Sekcja
 • Zaawansowane ustawienia Sekcja

Gdy wszystko będzie gotowe, kliknij „Utwórz bota”.

Uzyskaj przypomnienie, że musisz uruchomić bota.

Następnie kliknij „Start”

To wszystko. Wybierz różne strategie w zależności od warunków rynkowych.

Zostawiam link do bota, który właśnie utworzyliśmy z Tobą tutaj: https://3commas.io/ru/bots/507933/shared_show?url_secret=78b4414949, klikając w niego możesz go skopiować, dostosować lub zobaczyć statystyki to jest praca.

Miłego dnia, pozostań w kontakcie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me