Jak czerpać zyski z Bitcoin: 9 rzeczy, których potrzebujesz, aby zarabiać pieniądze

Słyszałeś kiedyś o Bitcoinie?

W dzisiejszych czasach nie da się uniknąć tego terminu. Nawet programy takie jak Teoria Wielkiego Wybuchu odwołują się do niej.

Co ważniejsze, czy wiesz, że Bitcoin jest warte dużo pieniędzy? Chociaż jego wartość znacznie spadła w porównaniu ze swoją najwyższą wartością w grudniu ubiegłego roku, kryptowaluta nadal świetnie nadaje się do obracania zysków.

Istnieje wiele sposobów czerpania zysków z Bitcoin. Ale podobnie jak wszystkie inne sposoby zarabiania pieniędzy, potrzebuje Twojego czasu i wiedzy lub mocy obliczeniowej Twojego komputera. Ale jakie są proste metody zarabiania Bitcoinów?

Czytaj dalej i dowiedz się.

1. Górnictwo Bitcoin

Jeśli chcesz zarobić największą możliwą kwotę Bitcoin, najlepszym rozwiązaniem jest wydobycie. Jest to proces, który umożliwia wykonanie zestawu operacji matematycznych na komputerze. Spowoduje to utworzenie nowych Bitcoinów.

Obecna konfiguracja Bitcoin oznaczała, że ​​może istnieć tylko około 21 milionów. Do tej pory wydobyto tylko około 16,7 miliona monet. Oznacza to, że zostało Ci tylko nieco mniej niż 4 miliony Bitcoinów.

Dobrym podejściem jest samodzielne wydobywanie monet. Zdobądź Bitcoin Miner, który pomoże Ci zacząć zarabiać dzięki Bitcoin. Cena tych urządzeń zależy od tego, ile dają mocy obliczeniowej, ale większość małych zaczyna się od 100 USD.

2. Górnictwo kontraktowe

Wydobywanie kontraktowe to dobra alternatywa, jeśli nie masz kłopotów z założeniem własnej operacji wydobywczej. Dzięki temu płacisz opłaty za korzystanie ze sprzętu wydobywczego firmy. Umowa obowiązuje przez określony czas, a wszystkie zarobione Bitcoiny zostaną dodane do Twojego portfela.

Jego główną wadą jest to, że w dłuższej perspektywie kosztuje więcej. Używaj tego tylko do momentu, gdy zdobędziesz fundusze na rozpoczęcie własnej operacji.

3. Zarobki mikro

Jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy za pomocą Bitcoin, mikro-zarobki pozostają najłatwiejszą metodą. Ale jest to najbardziej czasochłonne, biorąc pod uwagę ilość pieniędzy, które zarabiasz. Strony internetowe, które oferują mikro zarobki, płacą niewielką liczbą Bitcoinów, gdy wykonujesz dla nich proste zadania.

4. Krany Bitcoin

Ten rodzaj metody zarabiania Bitcoinów ma również niewielkie wypłaty, takie jak mikro zarobki. Większość z nich przyniesie Ci często 1 Satoshi na trochę czasu. To około jednej setnej milionowej BTC.

Ale różnica polega na tym, że możesz odebrać te monety w określonych odstępach czasu. Większość kranów Bitcoin daje monety co pięć minut. Nie jest to najszybszy sposób na zarabianie, ale jest to dobre miejsce na rozpoczęcie.

5. Inwestuj w Bitcoin i jego pochodne

Bitcoin stał się popularny jako aktywo inwestycyjne w ostatnich latach. Nie jest to tak powszechne, jak używanie akcji i obligacji, ale staje się coraz bardziej powszechne. To jeden z najbardziej lukratywnych sposobów zarabiania milionów za pomocą Bitcoinów.

Najpopularniejszym sposobem inwestowania w Bitcoin jest kupowanie i utrzymywanie go do momentu wzrostu ceny. Zmienność cen Bitcoina ułatwia uzyskanie niesamowitych zysków. Na przykład Cena bitcoina wzrosła od 300 do 7 000 dolarów w pewnym okresie.

Dlatego ważne jest, aby trzymać swoje Bitcoiny przez długi czas. Możesz zarobić miliony dolarów.

6. Sprzedawaj towary związane z Bitcoinem

Istnieją sposoby zarabiania pieniędzy za pomocą Bitcoin bez posiadania żadnych monet. Marketing produktów związanych z Bitcoinem to dobra metoda na osiągnięcie zysku. W końcu oferowanie powiązanych usług może stać się lukratywne ze względu na rosnące zainteresowanie rynkiem kryptowalut.

Najłatwiejszą metodą jest zostać marketerem afiliacyjnym. Promuj urządzenia do wydobywania bitcoinów za pomocą programu partnerskiego Amazon Associates. Dzięki temu otrzymujesz prowizje, gdy ludzie kupią te produkty w ciągu najbliższych 24 godzin.

7. Wykonuj niezależną pracę opartą na Bitcoin

Istnieje ogromny rynek niezależnych usług płatnych za pomocą Bitcoin. Może obejmować coś tak prostego, jak pisanie techniczne, po bardziej złożone zadania, takie jak tworzenie witryn internetowych. Istnieje wiele stron internetowych, które pomagają łączyć pracowników z klientami, którzy chcą płacić w Bitcoinach.

Jeśli masz przydatne umiejętności biznesowe, możesz zarobić poważne ilości Bitcoinów. To wspaniałe, ponieważ nie musisz dokonywać początkowych inwestycji, w przeciwieństwie do wydobywania bitcoinów. Mając odpowiedniego klienta, możesz zarabiać duże kwoty w Bitcoinach za swój czas.

8. Zarabiające reklamy oparte na Bitcoin

Dobrym sposobem na zarabianie pasywnego strumienia bitcoinów jest współpraca z siecią reklamową opartą na Bitcoinach. Działa dobrze, jeśli masz witrynę internetową, która publikuje świetne treści. Sieci te płacą w Bitcoinach za umieszczone w nich reklamy.

Im więcej odwiedzających i kliknięć uzyskasz dzięki swoim treściom, tym więcej zarabiasz. Działa najlepiej, jeśli jesteś witryną, która tworzy treści skupiające się na technologii i rynku kryptowalut. Powodem jest to, że ci reklamodawcy również pochodzą z branży Bitcoin.

Jest łatwy do wdrożenia, zwłaszcza jeśli masz witrynę promującą produkty związane z Bitcoinem. Daje to świetną okazję do zarobienia zarówno zwykłej waluty, jak i kryptowaluty. Daje różnorodność dla twojego strumienia dochodów.

9. Pożyczki Bitcoin

Pożyczanie bitcoinów to wielka sprawa, ponieważ pozwala Ci zostać instytucją finansową. Pomaga to zarobić więcej pieniędzy, uzyskując odsetki od pożyczonych bitcoinów. Będziesz potrzebować platformy pożyczkowej, aby otrzymać Bitcoin poprzez pożyczkę.

Głównym problemem związanym z tą metodą jest to, że potrzebujesz początkowej inwestycji. Ale jeśli już przyzwyczaiłeś się do innych metod, możesz zarobić poważny zysk.

Dowiedz się, jak czerpać zyski z Bitcoin już dziś!

Istnieją nieograniczone sposoby na zarobienie zysków z Bitcoin. Nie ma znaczenia, czy chcesz zatrzymać kryptowalutę, czy sprzedawać powiązane produkty i usługi. Obecny rynek branży Bitcoin daje spore możliwości.

Skorzystaj z tych metod, aby dowiedzieć się, jak czerpać zyski z Bitcoin. Wykorzystaj to, ponieważ rynek kryptowalut z biegiem lat stanie się bardziej popularny. Zacznij teraz i dowiedz się, jak zarabiać pieniądze na Bitcoin.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze inne przewodniki, takie jak ten przedstawiający nasze prognozy cen Bitcoin na 2019 rok!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map