Drodzy przyjaciele,

TROCHĘ O MNIE

Handlarze kryptowalutami znają mnie jako Michaiła Hyipowa.

Od ponad dekady aktywnie handluję. W tym czasie miałem wiele zwycięstw i porażek. Nieważne jak cholerna porażka, nigdy nie przestałem handlować. Zamiast tego podwoiłem swoje studia i rozwinąłem sztukę handlu.

Zacząłem swoją karierę handlową na rynku Forex, potem poszedłem do promocji i komód. Udało mi się dokładnie poznać kryptowalutę, gdy Bitcoin wynosił 200 $, a wszyscy siedzieli na BTC-e.

W tym czasie pogrążyłem się głęboko w badaniu takich narzędzi analizy technicznej, jak:

 • Narzędzia analityczne i strategie handlowe autorstwa Thomasa DeMarka
 • Kwadrat 9, metoda Pitagorasa i prawdziwe zaćmienie
 • Wzory harmoniczne, analiza fraktalna i cykliczna
 • Analiza graficzna i analiza trendów
 • Przegląd panoramiczny i SK-FX
 • Analiza świec, kółko i krzyżyk, Range, Kagi, Renko, Linear przełom
 • Analiza skupień i analiza wolumenu
 • Analiza fal
 • Różne wskaźniki trendów i oscylatory
 • Dużą wagę przywiązywałem także do badania psychologii rynku, analizy fundamentalnej oraz badania systemów zarządzania ryzykiem.
 • Całą zgromadzoną wiedzą i doświadczeniem dzielę się bezpłatnie z ulubionymi czytelnikami.
 • Moje artykuły edukacyjne i analityczne oraz prognozy można znaleźć w Internecie w różnych źródłach, z których głównym jest tutaj

MOJA STRATEGIA

Aktywna zmienność i manipulatywność to główne cechy rynku kryptowalut. Dlatego handel oparty na mniejszych ramach czasowych (wykresach minutowych) myli rzeczy z szumem rynkowym i fałszywymi sygnałami. Handel w tak krótkich okresach bez automatyzacji psychicznie wyczerpuje każdego tradera i powoduje błędy.

Zostaw tę frustrację za sobą i korzystaj z robotów 3commas!

Korzystając z mojej dziesięcioletniej wiedzy i doświadczenia, opracowałem strategię, która działa skutecznie w każdych warunkach rynkowych w wielu ramach czasowych.

Żaden trader z działającą strategią nie ujawni wszystkich swoich tajemnic; jednak dzięki 3commas masz możliwość uczestniczenia w handlu ze mną online.

Strategia handlowa GTI MH jest inspirowana pracą znanego tradera i eksperta od analizy technicznej, Thomasa DeMarka.

Opracowałem unikalny skrypt, który wskazuje na nienormalne wartości wyprzedania aktywów zgodnie ze wskaźnikami DeMark w określonym momencie – po osiągnięciu niezbędnego wycofania niedaleko w tyle.

Biorąc pod uwagę ogólny trend, w jakim znajduje się składnik aktywów, strategia polega na przeanalizowaniu wzoru i przekształceniu go w udane transakcje podczas wycofywania cen.

Badania pokazują, że minimalne wycofanie po odebraniu sygnału wynosi 3%.

Aby zminimalizować potencjalne błędy, strategia koncentruje się na marży zysku w wysokości 0,5% na transakcję. Sygnał, zgodnie z tą strategią, nie jest opóźniony, ale często daje początek.

 Strategia przewiduje uśrednianie kosztów z mikro-wzrostami pozycji i redukcją spreadu, pomagając uzyskać większy zysk i mniejsze ryzyko. Uśrednianie pozwala na utrzymanie poziomu wzrostu niezbędnego do zamknięcia transakcji Take Profit na odległość mniejszą niż 3%, nawet przy uwzględnieniu 6% wypłaty punktu wejścia.

Wszystkie sygnały będą podawane na podstawie danych z giełdy BINANCE i wyłącznie na płynnych instrumentach handlowych.

Aby znaleźć opcje, które, mam nadzieję, pomogą wszystkim, podzieliłem strategię na 3 kanały sygnałowe:

 •   GTI MH BTCUSD – działa wyłącznie na parze BTCUSDT (prosty bot, minimalna wielkość depozytu to 240 USD) – ZA DARMO

 • GTI MH ALTBTC – działa wyłącznie na parach Altcoin / BTC (bot złożony, minimalny rozmiar depozytu to 0,12 BTC) – tylko 8,76 USD miesięcznie

 •   GTI MH ALTUSD – działa wyłącznie na parach Altcoin / USDT (bot złożony, minimalny rozmiar depozytu to 1200 USDT) – tylko 8,76 USD miesięcznie

PRZYKŁAD DZIAŁANIA KANAŁU HANDLOWEGO

Załóżmy, że jesteś podłączony do kanału ALTBTC. Ustawienia bota dla wszystkich kanałów są identyczne. Dlatego ten przykład będzie odpowiedni również dla innych kanałów z rodziny GTI.

Zgodnie ze strategią handlową otrzymaliśmy od siebie dwa sygnały kupna w niewielkich odstępach czasu. Ponieważ ten kanał pozwala na jednoczesne otwarcie do 5 transakcji i jednej pary do 3 zleceń, oba sygnały zostały przetworzone.

Jak widać, ostatni sygnał przyniósł zysk w mniej niż 30 minut, bo zaraz po sygnale nastąpił mikro-rollback, który wystarczył do naprawienia dochodu.

Jeśli chodzi o pierwszy sygnał, sytuacja z nim jest dużo przyjemniejsza. Czerwona strzałka oznacza oryginalny punkt wejścia. Zaraz po tym poniżej ustawiono sześć poleceń bezpieczeństwa, które wiążą się z zagęszczeniem i zwiększeniem rozmiaru. Kiedy każde z sześciu zleceń zostanie zrealizowane, nowe otwiera się jeszcze niżej. Taki margines pozwala złapać ściśnięcie świecy (długi cień świecy do usunięcia stopów) i błyskawicznie zamknąć pozycję z dobrym zyskiem.

Jednak w naszym przykładzie tak nie jest, zamiast panicznej sprzedaży kontynuowany był systematyczny spadek.

W zielonej ramce widać zrealizowane zlecenia ubezpieczeniowe – tylko 8 z 16. Poniżej kolejne 6 w kolejce – zaznaczone niebieską ramką. A jeszcze niżej zaznaczyłem czerwoną ramką miejsce, w którym pojawią się ostatnie dwa polecenia bezpieczeństwa, na wypadek gdyby sytuacja nadal się pogarszała.

Spójrz na przykład. Po wykonaniu wszystkich zleceń widzimy, że odchylenie od poziomu realizacji zysków nie przekracza 2,55%.

Jak widać w powyższej tabeli, odchylenie zasadniczo przestaje rosnąć przy dziesiątym zamówieniu ubezpieczeniowym. Przestaje rosnąć, aby utrzymać wysokie prawdopodobieństwo przejścia na zyskowną pozycję, nawet przy spadku 6% od wejścia. Niezwykle rzadko zdarza się, aby głębokość wypłaty była większa niż ta.

Powyższy wykres pokazuje, że zagęszczenie zleceń ubezpieczeniowych wiąże się z niezawodnymi kanałami handlowymi i poziomami wsparcia, które są w stanie zapewnić przynajmniej krótkoterminową byczą korektę, w następstwie której naprawimy zysk.

Jak widać, bardzo szybko cena przekroczyła próg rentowności – oznaczona pomarańczową strzałką i jest bardzo zbliżona do poziomu realizacji zysków. Ale wyobraźmy sobie najgorszy scenariusz i nigdy nie doszło do wycofania.

W takim przypadku masz dwie możliwości:

 1. Napraw straty, które nie przekraczają 1% depozytu. Aby to zrobić, ustaw odchylenie 4-5% od progu rentowności lub około 10% od momentu wejścia. Ponieważ wejście odbywa się pod wpływem lokalnego impulsu niedźwiedzi, od początku jesieni będzie to już głębokość 15-20%. Handlowcy, którzy są w kryptowalutach od dłuższego czasu, wiedzą, że tak potężne załamania, bez cofania zmian, są niezwykle rzadkie i zwykle wiążą się z jakąś siłą wyższą. Ale znowu, nawet w tym przypadku strata nie przekroczy 1% depozytu, co odpowiada standardowym zasadom zarządzania ryzykiem.
 2. Jeśli jesteś bardziej konserwatywny i nie chcesz zaakceptować nawet 1% straty, istnieje możliwość wyjścia z wody i osiągnięcia zysku. Istnieje magiczna funkcja odwracania transakcji.

 Po aktywacji bot anuluje twoje otwarte zamówienia, a nowy bot opracuje strategię dla już zakupionego krypto. Nowa strategia zagra jesienią. Jego cechą charakterystyczną jest to, że działa na spadkach, ale bez żadnej dźwigni.

 Działa na tej samej zasadzie co klasyczny bot, tylko w odwrotnym kierunku. Sprzedaje zlecenie podstawowe na bieżącej pozycji i wykupuje mniej o określony procent. Jeśli krypto rozwija się i rośnie, to odnotowujemy wzrost zamówień ubezpieczeniowych. W każdym razie będzie to dla nas korzystne, ponieważ wraz ze wzrostem altówki otrzymamy więcej naszych aktywów bazowych (zrekompensujemy nasze straty).

 Dzięki tej metodzie musisz być bardzo ostrożny. Nie uchroni Cię przed stratami w przypadku spadkowego załamania i kontynuacji trendu. Zamiast tego jest sposobem na uśrednienie pozycji, bez jej zwiększania, w pobliżu bieżących wartości w przypadku, gdy istnieją oczekiwania na odwrócenie pozycji..

 Dlatego mogę polecić tę metodę nawet doświadczonym traderom. A jeśli chodzi o moją reputację, mogę powiedzieć, że działa i działa dobrze!

 Jeśli nagle zdecydujesz się pójść tą drogą, nie zapomnij sprawdzić ustawień.

 1. Pamiętaj, aby składać zlecenia bazowe i ubezpieczeniowe w stosunku 2 do 1
 2. Upewnij się, że użyte saldo nie przekracza 100%

3. Otwarcie transakcji powinno nastąpić jak najszybciej

4. Poziom zysku na poziomie 0,5%

5. Oprocentowanie powinno być ustalane w zależności od wolumenu

6. Maksymalna liczba poleceń bezpieczeństwa – 16

7. Liczba jednocześnie aktywnych poleceń bezpieczeństwa – 6

8. Odchylenie ceny za złożenie zlecenia bezpieczeństwa – 0,84

9. Współczynnik wolumenu zleceń bezpieczeństwa – 1,04

Mnożnik kroku nakazów bezpieczeństwa – 0,88

Wyniki kanałów:

 • W przypadku kanału GTI MH BTCUSD wyniki bota są tutaj
 • W przypadku kanału GTI MH ALTBTC wyniki bota są tutaj
 • W przypadku kanału GTI MH ALTUSD wyniki bota są tutaj

Podsumowując w skrócie wyniki, praktycznie nie ma strat na kanałach, z wyjątkiem samego początku, kiedy ustawienia były testowane na kontach rzeczywistych. Teraz te sygnały są niezwykle dochodowe i przynoszą stały dochód!

 ZALECENIA DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z KANAŁU SYGNAŁOWEGO 

 1. Użyj osobnego konta na giełdzie, aby pracować z sygnałami GTI. Pomoże to uniknąć niedoboru środków na składanie zleceń ubezpieczeniowych z powodu transakcji krzyżowych z innych kanałów lub podczas handlu ręcznego.
 1. Kontroluj minimalny poziom funduszy w zarządzaniu botem. W przypadku braku otwartych pozycji maksymalna kwota środków wykorzystanych przez bota powinna być mniejsza lub równa saldzie dostępnemu. Jeśli tak nie jest, musisz albo zmniejszyć rozmiar pozycji bota, albo uzupełnić saldo zarządzania.
 1. Nie zmieniaj ustawień bota. Ustawienia bota są w taki sposób, aby oferować najbardziej optymalny stosunek ryzyka do nagrody, szczególnie dla naszej strategii handlowej. Wszelkie nieautoryzowane zmiany mogą prowadzić do zmniejszenia rentowności lub zwiększenia ryzyka!

Najnowsze ustawienia botów można znaleźć pod poniższymi linkami:

 • Dla kanału GTI MH BTCUSD ustawienia bota są tutaj
 • Dla kanału GTI MH ALTBTC ustawienia bota są tutaj
 • Dla kanału GTI MH ALTUSD ustawienia bota są tutaj
 1. Dołącz do naszej społeczności w telegramach https://t.me/GoodTradingIdea / GTI SIGNALS. Dzięki temu kanałowi szybko otrzymasz powiadomienie o najnowszych zmianach w ustawieniach botów, strategiach handlowych i wszystkich innych nowościach związanych z kanałami handlowymi. Ponadto w przypadku pytań zawsze możesz skontaktować się z naszym otwartym czatem CZAT GTI. Pomożemy Ci!

Powodzenia i dobrego zysku!

pozdrowienia,

Michaił @Hyipov

 OŚWIADCZENIE: Dostawca sygnałów nie publikuje porad dotyczących używania kryptowaluty lub handlu kryptowalutą. Chociaż witryna zawiera informacje o algorytmicznym wskaźniku stworzonym przez Dostawcę Sygnałów, nie udziela czytelnikowi żadnych porad finansowych. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek dane publikowane przez wskaźnik, ponieważ służą one wyłącznie celom informacyjnym. Nie ponosimy odpowiedzialności, czy to na mocy umowy, czynu niedozwolonego (w tym zaniedbania), ani w inny sposób, w odniesieniu do jakichkolwiek szkód, wydatków lub innych strat, które możesz ponieść w wyniku takich informacji lub jakiegokolwiek polegania na takich informacjach.

Nasze treści są przeznaczone do użytku i mogą być wykorzystywane wyłącznie w celach informacyjnych. Niezwykle ważne jest, aby przeprowadzić analizę przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji w oparciu o okoliczności. Dotychczasowe wyniki według wskaźnika algorytmicznego nie są wskazówką na przyszłość. W celu uniknięcia jakichkolwiek wątpliwości, Dostawca Sygnałów i wszelkie powiązane firmy lub pracownicy nie przedstawiają się jako Doradcy ds. Obrotu Towarami („CTA”) lub Autoryzowani Doradcy Finansowi („AFA”). Biorąc pod uwagę to oświadczenie, wszystkie informacje, dane i materiały dostarczone przez Dostawcę Sygnałów i wszelkie powiązane firmy lub pracowników służą wyłącznie do celów edukacyjnych i nie powinny być traktowane jako konkretne porady inwestycyjne..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me