10 najlepszych narzędzi do handlu kryptowalutami, których potrzebujesz, aby odnieść sukces – 3commas

Kiedy mówisz o handlu kryptowalutami, większość ludzi myśli o Bitcoinie. Ale ten rodzaj handlu to o wiele więcej. Tam są 1658 kryptowalut dzisiaj.

Podobnie jak w przypadku handlu na giełdzie, musisz mieć narzędzia do handlu kryptowalutami, które pomogą Ci dokonywać mądrych wyborów. Obejmuje to śledzenie trendów handlowych, wydarzeń branżowych i innych informacji dotyczących poszczególnych walut.

Jeśli chcesz rzucić pracę na pełny etat i handlować kryptowalutą na jeden dzień, będziesz potrzebować pewnych narzędzi. Pomoże to usprawnić i zautomatyzować proces handlu, dzięki czemu możesz zmaksymalizować zyski.

1. CoinMarketCal

Jest to najbardziej polecane narzędzie, jeśli chodzi o handel kryptowalutami. To zdecentralizowana aplikacja, która umożliwia użytkownikom organizowanie spotkań.

Jest oparty na kalendarzu, więc koncentruje się na dostarczaniu informacji o ważnych datach społeczności handlu kryptowalutami. Obejmuje to również wydarzenia i konferencje.

Możesz dostosować wyświetlany kalendarz, aby pokazywał tylko te wydarzenia, które Cię interesują.

2. BlockFolio

Jeśli chcesz czegoś bardziej mobilnego, rozważ BlockFolio. To mobilne narzędzie umożliwia monitorowanie portfela.

Nie ma mnóstwa funkcji, ale dzięki temu jest przyjazny dla wszystkich, którzy chcą handlować. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać, w co zainwestowałeś i ile z tego masz.

Następnie aplikacja zaczyna obliczać wartość Twojego portfela. Istnieje śledzenie w czasie rzeczywistym, które pozwala monitorować zmianę kursu.

3. Coinmarketcap

Szukasz oficjalnego rejestru informacji o monetach? To jest narzędzie dla Ciebie. Znajdziesz tam udokumentowane obsługiwane giełdy, dane finansowe oraz linki do oficjalnej strony internetowej i innych profili.

Istnieją cztery główne kategorie informacji dotyczących tego zasobu. Przejdź do sekcji Wartość rynkowa, aby zobaczyć średnią ważoną żetonów i monet.

Sekcja Wolumen obrotu zawiera obliczoną sumę obrotów z ostatnich 24 godzin na uznanych platformach. Sekcja Trendy umożliwia śledzenie par handlowych na podstawie ustawionych filtrów.

Czwarta sekcja to sekcja Dodatkowe narzędzia. W tej sekcji znajdziesz zestaw narzędzi, który ułatwi Ci życie, na przykład przelicznik walut.

4. Coinigy

Coinigy wyeliminuje potrzebę otwierania kilku różnych giełd handlowych. Oznacza to, że Twój proces handlowy zostanie usprawniony.

Ma podejście typu wszystko w jednym, więc wymiany są agregowane w jednym panelu. Możesz także zintegrować adresy portfela i wymienić konta.

Następnie masz możliwość korzystania z Coinigy na komputerze lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Możesz także skonfigurować alerty, aby otrzymywać aktualizacje w czasie rzeczywistym za pośrednictwem wiadomości SMS i e-mail.

To idealny pulpit nawigacyjny dla tych, którzy uczestniczą w szybko zmieniającym się świecie inwestowania codziennego lub krótkoterminowego.

5. CoinView

To kolejny telefon komórkowy, który może dostarczyć Ci informacji w podróży. Główną zaletą korzystania z tej aplikacji jest to, że masz wiadomości, sygnały i cytaty w dłoni.

Aplikacja korzysta również z interfejsu API, który umożliwia handel na giełdach. Oznacza to, że musisz udać się tylko w jedno miejsce, aby handlować na 6 najpopularniejszych giełdach kryptowalut.

Również ta aplikacja rysuje się w jasnych barwach. Najnowsza aktualizacja sprawiła, że ​​pracują nad handlem kompatybilnością botów.

6. OnChainFX

Lubisz CoinMarketCap, ale chcesz więcej? W takim razie potrzebujesz OnChainFX. Dostępnych jest milion różnych kombinacji danych, dzięki czemu możesz stworzyć w pełni dostosowany pulpit nawigacyjny.

Imponujące jest to, że nawet jeśli otrzymujesz informacje o przesterowaniu, nadal są one łatwe do zrozumienia.

7. BitcoinTalk

Jeśli handlujesz, musisz zobaczyć, co się mówi na wiodącym na świecie forum kryptowalut. To forum zapewni Ci największy zasób informacji.

Będziesz mieć dostęp do komunikacji z ponad 20 milionami ludzi z całego świata. Znajdziesz wiele różnych tematów, które są aktywnie omawiane na co dzień. Najbardziej godne uwagi jest jednak to, że każdy rodzaj waluty ma swoją własną tablicę.

Za każdym razem, gdy pojawia się nowe ICO, zostanie utworzony nowy wątek. Tutaj możesz znaleźć najnowsze informacje i ogłoszenia.

8. Cryptocompare

Jeśli chcesz mieć najbardziej autorytatywny i najstarszy zasób, potrzebujesz Cryptocompare. Możesz uzyskać dostęp do informacji handlowych z różnych dziedzin w jednym miejscu.

Przekonasz się, że najbardziej przydatnym narzędziem jest pełna lista monet i tokenów ze szczegółowym opisem każdego z nich. W przypadku niektórych dzisiejszych, znacznie ułatwi to poszukiwanie nowych potencjalnych inwestycji.

9. Cindicator

Jeśli szukasz małej ludzkiej porady, powinieneś skorzystać z Cindicator. To narzędzie łączy algorytmy komputerowe i analizy z poradami analityków finansowych.

Skutkuje to niezwykle trafnymi prognozami i poradami dla inwestorów. Dadzą ci prognozy i informacje na temat takich rzeczy, jak główne zmiany gospodarcze i wartości monet.

10. MatchCoins

To narzędzie, które pozwoli Ci spojrzeć na potencjalne zarobki monet. Możesz porównać monety na podstawie różnych parametrów. Mogą pochodzić z innej lub tej samej niszy.

Niektóre z różnych filtrów, których możesz użyć, obejmują cenę w USD i BTC, całkowitą podaż, kapitalizację rynkową i obieg. Dzięki tym informacjom możesz zdecydować, czy warto zainwestować w nową monetę, porównując ją z wydajnością monet, które znasz.

Narzędzia do handlu kryptowalutami

Nie próbuj samodzielnie wkraczać do świata handlu kryptowalutami. Musisz mieć te narzędzia, aby dać ci przewagę.

Korzystając z narzędzi do handlu kryptowalutami, lepiej rozumiesz aktualne warunki na rynku handlowym i potencjalne zmiany.

Będziesz także lepiej informowany o wydarzeniach i zmianach, które mogą zmienić twoją strategię handlową.

Upewnij się, że nie popełnisz tych typowych błędów podczas dziennego handlu kryptowalutami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map