Ahojte všetci!

Nie je to tak dávno, čo sa na trhu objavil signál pre robotov na 3Commas.io Kotaro Signály.

V tomto príspevku zvážim, kde a s čím môžete na tomto signáli obchodovať, popíšem odporúčané stratégie a nakonfigurujem robota pre tento typ signálov.

Obsah:

 1. Registrácia a pripojenie burzy na 3Commas.io.
 2. Dostupné páry a výmeny.
 3. Odporúčané stratégie pre signály Kotaro Signály.
 4. Nastavenie robota pomocou signálov Kotaro Signály na 3Сommas.io.

1. Registrácia a pripojenie výmeny za 3Commas.io

Služba je k dispozícii prostredníctvom odkazu – môj odporúčací odkaz poskytne zľavu 10% z platby.

Po registrácii získate prístup k 7dennej bezplatnej službe v tarife „Professional“ so všetkými funkciami. Ak je váš vklad nižší ako 750 dolárov, služba vám zostane bezplatná aj po uplynutí skúšobnej doby. Ak máte na zostatku viac ako 750 dolárov, budete si musieť zvoliť jedno z predplatných. Pracovať na signáloch Kotaro Signály Najpohodlnejšia je práca s kompozitnými robotmi, popíšem všetky ďalšie nastavenia pre takého robota, je k dispozícii v tarife „Profesionál“.

Po registrácii v službe 3commas musíte pripojiť burzu Binance cez API, tu si prečítajte, ako na to.

Ako tu vytvoriť kľúč API pre Binance je napísané tu.

2. Dostupné páry a výmeny.

Najprv sa pozrime, pre ktoré výmeny a pre ktoré páry je tento signál relevantný..

Ako vidíte, signály sa obchodujú iba na BINANCE, ale ktoré páry sa majú obchodovať – ​​na USDT alebo BTC – voľba je na vás. Nastavenia v robote budú rovnaké, rozdiel je iba vo výbere párov.

V našom príklade použijeme obchodovanie USDT.

3. Odporúčané stratégie pre signály Kotaro Signály.

Ďalej popíšem hlavné odporúčané stratégie nastavenia robota 3Commas, platné od 27.06.2019, vždy však majte na pamäti, že odporúčania sú nie pravidlá, všetky riziká znášate sami a zo svojho vkladu.

Prebral som všetky odporúčania z miesta týchto signálov pomocou odkazu https://www.kotarosignals.com/.

Existuje telegramový kanál, v ktorom sa diskutuje o pracovných stratégiách a používatelia, ak chcú, zverejnia svoje pracovné výsledky: https://t.me/kotarochat

Pokúsim sa v krátkosti priblížiť princíp signálov a stratégie ich použitia..

Signály Kotaro neznamená použitie Stop Loss a je založený na princípe „priemerovania“, nejde však o bezpečnostné opatrenie, ale o spôsob vybudovania pozície na zvyšovanie ziskov.

DÔLEŽITÉ: Jedným z rozdielov od mnohých ďalších signálov je to, že Signály Kotaro príkazy prichádzajú na predaj, to znamená, že bez ohľadu na to, či ste nastavili Take Profit alebo nie, váš obchod môže byť uzavretý signálom, a to sa môže stať kedykoľvek, a to buď v „plus“ alebo „mínus“, aby ste chránili svoj vklad z hlbšieho čerpania. Signál predaja pre robota nebude fungovať, iba ak už bol aktivovaný Trailing Take Profit pre pár, ktorému prišiel príkaz sell..

Existuje niekoľko druhov obchodovania pomocou signálov: AGRESÍVNE, KONZERVATÍVNE a STRATÉGIA SIGNÁLOV.

Ich porovnanie uvediem vo forme tabuľky (tabuľka číslo 2):

4. Nastavenie robota pomocou signálov Kotaro Signály na 3Commas

 1. Nákup signálu:

Ak všetko prebehlo dobre, uvidíte nasledujúce:

 1. Nastavovanie robota. Nastavím na príklade obchodovania do USDT _ *** podľa SIGNÁLNEJ STRATÉGIE. Toto je pre mňa nová skúsenosť s predajom nie za dané% z príjmu, ale na signál k odchodu úplne dôverujem Kotarovi &# 128578;

Vytvorte robota:

Prispôsobíme podľa blokov:

 • Blok “Základné parametre”

 • Páry blokujú

Po kliknutí na tlačidlo „Vymazať“ sa zobrazí nastavenie pre ďalšie páry, vyberte USDT_ALL

Malo by to vyzerať takto:

Podľa môjho názoru je lepšie odstrániť páry stablecoinov, ako napríklad: USDT-PAX, USDT-TUSD, USDT-USDC, USDT-USDS, USDT-USDSB. Stačí kliknúť na krížik napravo od konkrétneho páru.

 • Blok „Stratégia“ – tu sa určuje, ktorú zo zvolených stratégií podľa tabuľky č. 2 budete dodržiavať, prípadne napíšete vlastnú, pričom sa nebudete spoliehať na počiatočné odporúčania spoločnosti Kotaro Signals. Pripomínam, že som si vybral „STRATÉGII SIGNÁLU“

 • Blok „Podmienka začiatku transakcie“. Všetko je tu jednoduché: vyberte Kotaro Signals (ak takýto signál v zozname nemáte, ešte ste si ho nekúpili a musíte sa vrátiť k bodu 1 „Nákup signálu“):

 • Vezmite blokovanie zisku

 • Blokovať „Stop Loss“ – pre tieto typy signálov Stop Loss sa neodporúča.

 • Blok bezpečnostných príkazov

 • Zablokovať „Ďalšie nastavenia“

Všetky roboty sú nakonfigurované. Tam

Dostávame upozornenie na spustenie robota.

Potom kliknite na tlačidlo „Spustiť“

To je všetko pre nastavenie. Vyberte si rôzne stratégie v závislosti od trhových podmienok.

Odkaz na robota, ktorý sme si práve nakonfigurovali s vami, tu ponechám (odkaz), kliknutím na neho ho môžete skopírovať, „upraviť“ sami alebo si pozrieť štatistiku jeho práce.

Tiež zverejňujem odkaz na blog, ktorý obsahuje články o nastaveniach ďalších signálov a štatistík v reálnom čase a o skutočnom vklade pre rôzne signály, kde sa môžete oboznámiť a rozhodnúť sa, či konkrétny signál použijete alebo nepoužijete robota..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me