Obsah:

  1. Registrácia a pripojenie burzy na 3commas.
  2. Princíp tvorby signálu QFL.
  3. Nastavenie robota pomocou signálov QFL na 3commas.
  1. Registrácia na 3čiarky.

Služba je k dispozícii na odkaze 3commas.io, toto je môj odkaz na odporúčanie, dá 10% zľavu na platbu.

Po registrácii získate prístup k 3 dňu bezplatnej služby v tarife „Profesionál“ so všetkými možnosťami. A ak ste už zaregistrovaní a / alebo už uplynuli 3 testovacie dni, musíte zvoliť jedno z predplatných.

Pre prácu na signáloch QFL je najpohodlnejšie pracovať s kompozitnými robotmi a popíšem im všetky ďalšie nastavenia, sú dostupné v tarife „Professional“, ktorá rozširuje možnosti služby, o všetkých výhodách si môžete prečítať tejto tarify nad ostatnými.

Po registrácii v službe 3commas musíte pripojiť burzu Binance cez API, tu si prečítajte, ako na to

Ako tu vytvoriť kľúč API pre Binance je napísané tu

2. Princíp tvorby signálov QFL.

Pochopiť princíp tvorby a fungovania týchto signálov a sprostredkovať informácie stručnou a zrozumiteľnou formou článok. Pokúsim sa veľmi stručne opísať, ako to funguje, inak sa to zmení na vedecký článok, ale môžete si na to prísť sami podrobnejšie..

Princíp fungovania signálov QFL: existujú zóny, kde sa najčastejšie nachádza cena – to je základňa. Ak cena klesne pod takzvanú základňu, potom je zvýšená pravdepodobnosť, že sa tam vráti..

Na miesto prichádzajú signály https://cryptobasescanner.com

K dispozícii je telefónna aplikácia.

3. Nastavenie robota pomocou signálov QFL na 3commas.

Signály QFL sú pre používateľov 3commas.io zadarmo, neprichádzajú tak často ako iné signály, a to sa deje hlavne pri poklese trhu..

Objavili sa pre roboty 3commas už dávno a svojho času (leto 2018) to bol hit a veľa ľudí s nimi obchodovalo ako ja, ale potom som prešiel na obchodovanie s inými signálmi, nepamätám si z akých dôvodov.

Nedávno ma tieto signály znova dostali do pozornosti vďaka @ roman506, ktorý ich naďalej testoval a pracoval a pomohol mi s aktuálnym nastavením, za čo veľmi pekne ďakujem.

3commas vylepšil nastavenie robota pre tieto signály a teraz ich považujem za konzervatívnejšie (bezpečné čítanie) ako predtým.

Začal som ich znova testovať na pároch pre BTC dňa 21.2.1919 a za 2 týždne signály fungovali veľmi dobre, výrazom „dobrý“ myslím, že dosiahli ciele, ktoré som si stanovil, a to ich nastavením:

  • Nedostatok „investorov“
  • Dosiahnutie zisku + 3%

Približne 2 týždňové štatistiky:

Signál Otvorené

obchodov

Zatvorené

obchodov

St čas

uzatvorenie obchodu

St Zisk
QFL desať desať 8:23:45 2,9% *

* zisk pod 3% je spojený s používaním trailingu v robote, ale o tomto budem písať osobitne.

Teória s históriou je u konca, a teraz k praxi nastavenia robota.

Vytvorte zloženého robota:

Po vytvorení začneme konfigurovať:

Po výbere všetkých párov to bude takto:

Poďme ďalej cez nastavenia:

Vysvetlenie: V tejto chvíli (marec 2019) nepoužívam bezpečnostné príkazy (ďalej len CO) a pracujem na 100% z vkladu, čo je dosť riskantné a nemusí byť vhodné pre vašu obchodnú stratégiu, v tomto prípade , nastavte robota na 60-70% pridelených pre tohto veľmi vkladového robota a zvyšok použite na nákup mincí za nižšie ceny (priemerná nákupná cena), ale moja rada je, aby ste sa s nákupom neponáhľali, možno cena pôjde ešte nižšie, nechá mincu „vychladnúť, nájde podporu“ a až potom bude priemerná. V už otvorených dohodách to možno urobiť dvoma spôsobmi:

1 spôsob. Pridaním CO

Metóda 2. Priemerovacie tlačidlo

Zostupujeme dole a pokračujeme v konfigurácii:

Výber signálu na obchodovanie s QFL

Komentár: Nenašiel som popis a rozdiel (pri testoch v lete 2018) medzi typmi (Original, Day trading a pod.), Preto používam Original. Ak nájdete informácie alebo im porozumiete pomocou testov, dajte mi vedieť, že budú mimoriadne zaujímavé.

“% Čerpania” v nastaveniach robota, ktorého štatistiku som uviedol vyššie, používam -7% nastavil som ďalší na -10%, ale zatiaľ na ňom neboli otvorené žiadne obchody.

Po nastavení všetkých parametrov skontrolujeme hodnoty v Asistentovi, ak je vaše „Percento finančných prostriedkov použitých robotom“ viac ako 100%, musíte znížiť Počiatočný alebo bezpečnostný príkaz alebo počet obchodovaných párov.

Po dokončení všetkých vyššie uvedených krokov kliknite na tlačidlo „Vytvoriť robota“

Kliknutím na tlačidlo hore sa otvorí stránka, na ktorej musíte kliknúť na „Spustiť“ a robot začne pracovať, počká na signál a otvorí ponuky, všetky operácie je možné vidieť tak, že prejdete do robota a pozriete sa na úpravu okno:

To je všetko pre nastavenie robota pomocou signálov QFL.

Môžete tiež vidieť popis nastavení robota pre signály Cartelsignals, ktoré som popísal skôr.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me