Nastavenia robota pre signály MožnoeTradingVIP pre 3Commas.

Ahojte všetci !

Dnes zvážime nastavenie iného signálu na Marketplace na 3Commas a je to podľa mňa asi jedno z najneobvyklejších, pretože nie je tvorené kombináciou oscilátorov, ale rukami obchodníka, čo je vhodné ako alternatíva k „sledovaniu obchodníka“, ktorú si mnohí v rozhovore vyžiadajú od služby.

Zvážim, kde a s čím môžete na tomto signáli obchodovať, popíšem odporúčané nastavenia robota pre tento signál.

Obsah:

 1. Registrácia a pripojenie burzy na 3Commas.
 2. Dostupné páry a výmeny.
 3. Odporúčané stratégie pre signály MaybeeTradingVIP.
 4. Nastavenie robota pomocou signálov MaybeeTradingVIP na 3Commas.

1. Registrácia a pripojenie výmeny za 3Čiarky.

Služba je k dispozícii na odkaze 3commas.io, toto je odkaz na sprostredkovanie, pri platbe poskytne zľavu 10%.

Po registrácii získate prístup k 7dennej bezplatnej službe v tarife „Professional“ so všetkými funkciami. Ak je váš vklad nižší ako 750 dolárov, služba vám zostane bezplatná aj po uplynutí skúšobnej doby. Ak máte na svojom zostatku viac ako 750 dolárov, budete si musieť zvoliť jedno z predplatných, odporúčam tarifu „Professional“ ako najpohodlnejšiu pre nastavenie, konkrétne prítomnosť „kompozitného robota“ a popíšem nastavenia práve pre to.

Po registrácii v službe 3commas musíte pripojiť burzu Binance cez API, tu si prečítajte, ako na to

Ako tu vytvoriť kľúč API pre Binance je napísané tu

2. Dostupné páry a výmeny.

Nasledujúca tabuľka obsahuje informácie, pre ktoré výmeny a pre ktoré páry je tento signál relevantný..

V našom príklade použijeme BTC obchodovanie.

Na konci príspevku tiež uverejním odkaz na nakonfigurovaného a fungujúceho robota pre páry na USDT.

3. Odporúčané stratégie pre signály možná v obchode VIDE.

Ako som už spomenul na samom začiatku, signály MaybeeTradingVIP – toto je výsledok práce obchodníka, a nie algoritmy založené na množine oscilátorov Trading View, ako sú RSI, BB atď., kde sa zohľadňuje iba správanie konkrétnej mince prostredníctvom oscilátorov atď. iba v vzťahu k obchodovanej minci a nezohľadňuje všeobecne správanie celého trhu.

Všetko, čo ako stratégiu opíšem, v skutočnosti nie je, pretože táto stratégia je „v hlave“ a profesionalita živého obchodníka je založená na technickej analýze konkrétnej mince a vízii správania BTC ( trh)). Signály sa prijímajú ako na otvorenie obchodu, tak na zatvorenie a (POZOR !!) sa dáva signál na nastavenie Stop Loss pre každú dohodu osobitne, toto je jediný signál, v ktorom som to videl, pretože väčšina jednoducho odporúča nastaviť pevné% Stop Loss pre všetky páry v robote, čo podľa môjho názoru nie je celkom správne, keď to hovorím najmenej. Signál Stop Loss si môžete pozrieť aj na telegramovom kanáli. https://t.me/MaybeeTrading .

Zopakujem ešte raz hlavnú myšlienku: Tieto signály sú v skutočnosti veľmi dlho očakávanou funkciou „Follow the Trader“ alebo do istej miery „Trust Management“, ktorú môžete kedykoľvek deaktivovať alebo prispôsobiť. Na rozdiel od signálov založených na obchodovaní s algami, ktoré zohľadňujú iba správanie oscilátorov (RSI, BB atď.) Pre obchodovanú mincu, kde nezohľadňujú správanie celého trhu ako celku, čo vedie k smutným výsledkom , tieto signály sú produktom duševnej činnosti profesionálneho obchodníka, ktorý sa všeobecne pozerá na celý trh a udáva vstupné a výstupné body a zohľadňuje riziká poklesu ceny, čím StopLoss nedosahuje fixné% vstupnej ceny , ale používa „plávajúci“ Stop pre konkrétny pár, pričom zohľadňuje úrovne podpory atď..

Ďalej popíšem nastavenia robota 3Commas, ktoré sú relevantné v čase písania príspevku, ale vždy majte na pamäti, že odporúčania sú nie pravidlá a všetky riziká znášate sami a zo svojho vkladu.

ODPORÚČANIA: Použite asi 2% .. 5% zo svojho vkladu na počiatočnú objednávku v obchode.

DÔLEŽITÉ: Prichádzajúce príkazy na predaj, bez ohľadu na to, či ste nastavili Take Profit alebo nie, môže byť váš obchod uzavretý signálom a môže k tomu dôjsť kedykoľvek, a to v „plus“ alebo „mínus“ – chráni váš vklad pred hlbším čerpaním.

Tabuľka nastavení:

tabuľka číslo 2

Užitočné odkazy:

https://t.me/joinchat/Huvfww4BiZK1vnNynZqk1g – signály chatu MaybeeTradingVIP

https: //t.ja /Možno – kanál so signálmi MaybeeTradingVIP

@ Možnoe3344 – telegramy poskytovateľa signálu

4. Konfigurácia robota pomocou signálov MožnoEtradingVIP pre 3Commas.

 1. Aktivácia signálu (v čase písania článku signály zo začiatku (koniec augusta) sú zadarmo, stále je však potrebné ich aktivovať prostredníctvom služby Marketplace):

Ak všetko prebehlo dobre, uvidíte nasledujúce:

 1. Nastavovanie robota. Prispôsobím na príklade obchodovania do BTC _ ***

Vytvorte robota:

Prispôsobíme podľa blokov:

 • Blok “Základné parametre”

 • Páry blokujú

Malo by to vyzerať takto:

DÔLEŽITÉ: Ak potrebujete vymazať niektoré páry, s ktorými nechcete obchodovať, stačí kliknúť na krížik napravo od konkrétneho páru. Nezabudnite pravidelne pridávať nové páry po ich zaradení na burze BINANCE.

 • Blokovať „Stratégiu“

 • Blok „Podmienka začiatku dohody“ – tu iba vyberieme všetko MaybeeTradingVIP (ak takýto signál nemáte v zozname, tak ste si ho ešte nekúpili a musíte sa vrátiť k bodu 1 „Aktivácia signálu“:

 • Vezmite blokovanie zisku

 • Blokovať „Stop Loss“ – pre tieto typy signálov povoľte Stop Loss a nastavte 99%, aby váš robot mohol prijímať signály a umiestnil Stop na miesto, kam ich chce obchodník umiestniť. Stop Loss sa dá niekedy nastaviť veľmi ďaleko a … môže to fungovať:

 • Blok „Bezpečnostné príkazy“ – ako už bolo uvedené skôr, výraz „spriemerovanie“ sa nepoužíva:

 • Zablokovať „Ďalšie nastavenia“

Všetky roboty sú nakonfigurované. Tam

Dostávame upozornenie na spustenie robota.

Potom kliknite na tlačidlo „Spustiť“

To je všetko pre nastavenie.

Odkaz na BTC robota, ktorého nastavenie sme práve vytvorili s vami, ponechám tu, kliknutím na neho ho môžete skopírovať, „upraviť“ sami alebo si pozrieť štatistiku jeho práce.

Tiež zverejňujem odkaz na toho istého robota, ale na obchodovanie s USDT

Uverejňujem odkaz na blog, v ktorom sú články o nastaveniach ďalších signálov a štatistikách v reálnom čase o skutočnom vklade pre rôzne signály, kde sa môžete oboznámiť a rozhodnúť o použití alebo nepoužití konkrétneho signálu pre robota.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map