Ahojte všetci!

Pre robotov 3Commas z Marketplace existuje sada signálov od jedného dodávateľa – Muunship, ktoré sú rozdelené do 4 typov signálov:

 •  Muunship Dynamic Grid
 •  Muunship Scalper Bot
 •  Muunship Cup and Handle
 •  Muunship QFL Bot signály

Tieto signály majú iba príkaz na začatie obchodu a obchodovanie sa ukončí, keď sa dosiahne nastavený zisk. Ak náhle cena začala klesať, potom je na vás ďalšie spriemerovanie alebo vyrovnanie straty na vašom rozhodnutí..

Obsah:

 1. Registrácia a pripojenie burzy na 3Commas.
 2. Dostupné páry a výmeny signálov Muunship
 3. Odporúčané stratégie pre signály Muunship.
 4. Konfigurácia robota 3Commas podľa signálov Muunship.

1. Registrácia a pripojenie výmeny za 3Čiarky

Služba je dostupná cez odkaz, toto je odkaz za odporúčanie, dá 10% zľavu na platbu. Po registrácii získate prístup k 7dennej bezplatnej službe v tarife „Profesionál“ so všetkými funkciami. Ak je váš vklad nižší ako 750 dolárov, služba vám zostane bezplatná aj po skončení skúšobného obdobia. . Ak máte na zostatku viac ako 750 dolárov, budete si musieť zvoliť jedno z predplatných. Pracovať na signáloch Muunship budeme pracovať s kompozitnými robotmi.

Po registrácii v službe 3Commas musíte pripojiť burzu Binance cez API, tu si prečítajte, ako na to.

Ako tu vytvoriť kľúč API pre Binance je napísané tu.

2. Dostupné páry a výmeny

Muunship je relevantné pre všetky výmeny dostupné pre robotov 3Commas a obchoduje s populárnymi pármi:

3. Odporúčané stratégie pre signály Muunship

Ďalej popíšem odporúčané stratégie pre nastavenie robota 3Commas, ale ako vždy majte na pamäti, že odporúčania sú nie pravidlá a všetky riziká znášate sami a zo svojho vkladu – toto pravidlo píšem v každom príspevku, nezanedbajte ho.

Muunship – okrem signálov existuje podľa môjho názoru aj veľmi pohodlná platforma na obchodovanie s „rukami“. Môžete ich zobraziť a vyhodnotiť na webovej stránke. Registrácia je jednoduchá a k dispozícii je videokurz o nastavovaní, zatiaľ však iba v angličtine.

Webová stránka: https://muunship.com

Vráťme sa však k signálom.

Muunship Dynamic Grid – stratégia dynamického obchodovania s mriežkou. Na internete je veľa článkov o tejto téme, hlavne o devízovom trhu. Zjednodušene povedané: slovami, keď sa cena pohybuje, objavujú sa všetky druhy nákupných vzorov, v tomto okamihu prichádza signál a je otvorený obchod. Poskytovateľ signálu neprezradí podrobnosti, ale pri pohľade do robota uvidíte, že to funguje, a zatiaľ nie zle. Používam slovo „ahoj“, pretože veci sa môžu meniť a vy sa musíte prispôsobiť „trhu“.

Muunship Cup and Handle – stratégia „cup and handle“. Toto je postava technickej analýzy, na internete je k nej tiež veľa článkov, ktoré si môžete prečítať sami. Pointa je jednoduchá: tvar na grafe je veľmi podobný šálke. Hlavnou črtou tohto vzoru je, že sa objavuje výlučne na vzostupnom trende a varuje pred jeho pokračovaním..

Myslím, že ste pochopili význam a pôvodnú povahu signálov, ktoré prišli na kryptoobchod z akciových trhov..

Telegramové kanály:

https://t.me/muunship – informačný kanál.

https://t.me/dynamicgridbot – kanál pre správy o transakciách, teraz tam posielam informácie o svojich transakciách.

Mať Muunship zatiaľ neexistujú žiadne telegramy chatu, kde by používatelia mohli komunikovať a diskutovať o stratégiách, ale som si istý, že sa čoskoro objavia a informácie o nich budú zverejnené v kanáloch, ktoré som uviedol vyššie.

Teraz mi dovoľte uviesť nastavenia vo forme tabuľky 2:

 1. Nastavenie robota 3Signály čiarky podľa muunshipu.

Ak sa rozhodnete použiť platené signály Muunship, potom najprv určite, ktoré a / alebo ktoré zo štyroch z nich použijete, a prejdite na krok 1.

V tomto článku nastavíme robota na základe signálov Muunship Dynamic Grid pre páry do BTC. Ako „bonus“ na samý koniec, ako obvykle, pripojím odkazy na pracujúcich robotov k BTC aj ETH, pomocou ktorých môžete sledovať štatistiky výkonu alebo ich jednoducho skopírovať a prispôsobiť tak svojmu vkladu a stratégii.

 1. Nákup signálu:

Ak všetko prebehlo dobre, uvidíte nasledujúce:

 1. Nastavenie robota

Budeme konfigurovať pomocou tabuľky 2 pre typy signálov Dynamická mriežka, alebo môžete použiť svoju stratégiu:

Vytvoríme robota:

Prispôsobíme podľa blokov:

 • Blok “Základné parametre”

 • Páry blok (nastavím obchodovanie na BTC)

Malo by to vyzerať takto:

Poznámka: Ak chcete odstrániť niektoré páry z obchodovania, stačí kliknúť na krížik napravo od konkrétneho páru.

 • Blokovať „Stratégiu“

Poznámka: Do „Objemu počiatočnej objednávky“ nedávajte minimálnu čiastku 0,0001 BTC, pretože kvôli zaokrúhleniu búrz existuje možnosť, že vaša objednávka nemusí fungovať, a to po vydaní správy.

Použite teda 0,00015 alebo viac.

 • Blokovať „Podmienka na začatie obchodu“ – stačí zvoliť požadovaný signál. V našom príklade Muunship Dynamic Grid. Pokiaľ tento signál nemáte v zozname, ešte ste ho nevydali. Musíte sa vrátiť k bodu 1 „Nákup signálu“:

 • Vezmite blokovanie zisku

 • Blok bezpečnostných príkazov

 • Blokujte „Stop Loss“ v signáloch Muunship sa neodporúča používať

 • Zablokovať „Ďalšie nastavenia“

To je všetko, robot je nakonfigurovaný. Tam

Dostávame upozornenie na spustenie robota.

Potom nezabudnite kliknúť na tlačidlo „Spustiť“

Týmto je dokončené nastavenie robota podľa signálu Muunship Dynamic Grid dokončil.

Odkaz na vlastného robota (https://3commas.io/ru/bots/565410/shared_show?secret=e2dd234f37)

Sľúbený „bonus“: odkaz na nakonfigurovaného robota pre páry ETH (https://3commas.io/ru/bots/566306/shared_show?secret=9e4d898244)

Kliknutím na odkazy môžete okamžite skopírovať robota, „prispôsobiť sa“ svojim parametrom alebo sa len oboznámiť so štatistikami jeho práce.

Upozornenie: po chvíli môžem zmeniť nastavenia, takže sa nečudujte, ak sa nezhodujú s vyššie popísanými..

Tiež zverejňujem odkaz na blog, ktorý obsahuje články o nastaveniach ďalších signálov a štatistikách v reálnom čase o skutočnom vklade pre rôzne signály.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me