Bot práca. Štatistika signálu.

Časť 1: „Prvý mesiac prevádzky signálov“

Ahojte všetci !

Viete, čo je najčastejšou otázkou chatovať 3commas ? Podľa mojich pozorovaní to je toľko, čo robot prináša ?

V tomto príspevku sa pokúsim podať informácie, aby na túto otázku mohol odpovedať každý sám. Okamžite urobím rezerváciu, že je to možné po chvíli nebude všetko tak, ako je teraz. Ako to bude Neviem. Nevidím zmysel hádať „počkaj a uvidíš“. 

Lehota na zhromažďovanie štatistík signálov pre tento príspevok je od 17. februára 2019 do 21. marca 2019, naďalej zhromažďujem a vy naďalej sledujete. 

Všetci roboti sú v rovnakých podmienkach a pôsobia na rovnakom trhu, t. J. Boli spustení takmer súčasne s rozdielom 1 – 2 dní. 

Pre každý z nich bol pridelený rovnaký objem finančných prostriedkov vo výške 0,0084 BTC. 

Nastavil som% z príjmu s prihliadnutím na pokyny pre každý zo signálov:

Skalpovanie CQS– odporúčania 1,5%, mnou stanovené 1,18%. Podľa mojich predstáv by sa dohody mali uzavrieť skôr ako ostatné, teraz si myslím, že to nie je opodstatnené, ale čo sa stalo z „piesne“, ako sa hovorí, nemôžete vyhodiť. Ako nastaviť robota nájdete tu

Prémiové signály CQS– 3%, ale stavím sa s 2,8%, dôvod je popísaný vyššie. Ako je možné nastaviť robota, si môžete pozrieť tu 

Kartelové signály– odporúčané v tom čase boli 3%, mal som 2,8%. Ako nastaviť takého robota napísal tu 

QFL (pôvodné) 7 tu boli nejaké malé problémy s odporúčaním od poskytovateľa signálu, pretože som nevedel a stále neviem, kde ich zohnať. Na radu @ roman506 som stanovil zisk 3% a asi 10 dní robot pracoval s týmto ziskom tým, že uzavrel 10 obchodov. 13. marca, po analýze obchodov botov, som si uvedomil, že cena „rastie“ o 5% .. 12% signálu počas dňa a rozhodol som sa zvýšiť zisk z obchodu z 3% na 4,7% a od tohto dátumu robot pracuje so ziskom 4,7% a v tejto chvíli vykonal 15 transakcií. Ako nastaviť takého robota, viď tu 

Potom som sa však úplne vzdialil od odporúčaní pre signály, konkrétne: Nedodržal som a naďalej ignorujem odporúčané priemerovanie, keď mince podľa signálov klesnú do mínusu, čím som pracoval veľmi riskantne, ale pri práci 100% vklad, nezostáva nič na spriemerovanie. Stop Loss nepoužívam. Účelom tohto obchodovania je porozumieť kvalite signálov v ich „čistej“ podobe. Chápem, že je to mimoriadne riskantné, a neodporúčam používať také nastavenia, je lepšie študovať v depozite niekoho iného, ​​sledovať moje správy ďalej. Nie som zodpovedný za vaše rozhodnutia. 

Tu je porovnávacia tabuľka nastavení:

Pozrime sa na čísla, ktoré som získal zo signálov na trhu, ktoré boli v tomto období, mnohí to nazývajú „rastúce“, myslím si, že to nie je také dôležité, je dôležité, ako rôzne signály súčasne fungujú na rovnakom trhu. 

Celkový zisk a priemerný čas 1 obchodu na robotoch z vkladu za 30 dní práce:

Hovorme o neúspešných vstupoch do obchodov, ktoré budem nazývať „investovanie“. „Investovať“ sú pre mňa obchody, ktoré neboli uzavreté do 7 dní, a nezáleží na tom, aké „+“ alebo „-“ sú v súčasnosti pre tieto obchody..  

Z mojich pozorovaní sú platené signály v niečom odlišné od bezplatných, reagujú na zmeny trhu a znižujú počet prichádzajúcich signálov, čo by teoreticky malo ušetriť vklad robota. Podľa tabuľky môžete vyvodiť závery, ktoré zo signálov vás privedú do „investovania“ menej:

A nakoniec, najzaujímavejšia vec je podľa mňa percentuálna hodnota zisku z vkladu za deň vo vzťahu k grafu BTC / USDT burzy Binance. 

Prácu tohto robota si môžete pozrieť na tomto odkaze

Ako nastavíte, uvidíte tu

Prácu tohto robota si môžete pozrieť na tomto odkaze

Ako nastavíte, uvidíte tu

Prácu tohto robota si môžete pozrieť na tomto odkaze

Ako nastaviť nájdete tu

Prácu tohto robota si môžete pozrieť na tomto odkaze

Ako nastavíte, uvidíte tu

Podľa týchto grafov môžete pochopiť, ako často sa transakcie spúšťajú a na akom pohybe trhu signál funguje lepšie. 

Nebudem písať krátke zhrnutie signálov, podelil som sa s vami o svoje štatistiky a nechám vás samých so svojimi závermi. Robte svoje vlastné obchodné rozhodnutia.

Vidíme sa !

P / S ak vám v prehľadoch chýbajú nejaké čísla, napíšte mi alebo do komentárov, čo konkrétne by bolo zaujímavé vidieť a pokúsim sa to doplniť do ďalších prehľadov. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map