dārgie draugi,

DAUDZ BITES PAR SEVI

Kriptovalūtu tirgotāju lokā esmu pazīstams kā Mihails Haipovs.

Mana personīgā pieredze tirdzniecībā ir vairāk nekā 10 gadus. Šajā laikā man ir bijušas daudzas uzvaras un sakāves, taču es nekad neesmu apstājies uz vietas un esmu nepārtraukti attīstījis tirdzniecības mākslu..  

Viņš sāka savu karjeru Forex, tad devās uz akcijām un kumodes. Man izdevās cieši iepazīt kriptonauda, ​​kad Bitcoin bija 200 un visi izmantoja BTC-e.

Šajā laikā es dziļi iegrimstu tādu tehniskās analīzes rīku izpētē kā:

 •       Tomasa DeMarka analīzes rīki un tirdzniecības stratēģijas,
 •       9. kvadrāts, Pitagora metode un īsts aptumsums,
 •       Harmoniskie modeļi, fraktāļu un cikliskā analīze,
 •       Grafiskā un tendenču analīze,
 •       Panorāmas analīze un SK-FX,
 •       Svečtura analīze, Tic-Tac-Toe, Range, Kagi, Renko, Lineārais izlaušanās
 •       Klasteru analīze un apjoma analīze,
 •       Viļņu analīze,
 •       Dažādi tendenču rādītāji un oscilatori.

Lielu uzmanību pievērsu arī tirgus psiholoģijas izpētei, fundamentālajai analīzei un riska pārvaldības sistēmu izpētei.

Par visām savām uzkrātajām zināšanām un pieredzi es bez maksas dalos ar saviem mīļajiem lasītājiem..

Internetā dažādos avotos varat atrast manus izglītojošos un analītiskos rakstus un prognozes, no kuriem galvenais ir šeit

MANA STRATĒĢIJA

Kā jūs zināt, kriptonauda tirgu raksturo spēcīga svārstīgums un manipulētība, tāpēc tirdzniecību uz brīdi pavada tirgus troksnis un viltus signāli..

Tirdzniecība tik īsā laika posmā bez automatizācijas psiholoģiski nogurdinās ikvienu tirgotāju un liks viņam kļūdīties..

Atstājiet šo biznesu 3commas robotiem!

Izmantojot nenovērtējamas zināšanas un pieredzi, esmu izstrādājis stratēģiju, kas efektīvi darbojas jebkuros tirgus apstākļos ar lieliem TF.

Acīmredzot neviens tirgotājs ar darba stratēģiju neatklās visus savus noslēpumus, tomēr, pateicoties 3commas, jums ir iespēja piedalīties tirdzniecībā ar mani tiešsaistē.

GTI MH tirdzniecības stratēģija ir balstīta uz slavena tirgotāja un tehniskās analīzes eksperta Tomasa DeMarka rakstiem.

Man ir izveidojusies īpaša čīkstēšana, kas norāda uz aktīvu pārmērīgu pārdošanu pēc DeMark rādītājiem noteiktā laika posmā.

Šo situāciju obligāti pavada atcelšana..

Šīs stratēģijas uzdevums ir nopelnīt naudu par šo modeli, ņemot vērā tendences vispārējo stāvokli.

Statistiski tiek aprēķināts, ka minimālais atgriešanās pēc saņemtā signāla ir 3%.

Lai samazinātu kļūdu skaitu, stratēģija ir īpaši vērsta uz peļņas lielumu 0,5%

Signāls šai stratēģijai nav atpalicis, bet bieži vien dod vadošo signālu.

Lai šo situāciju pārvērstu par plusu un nopelnītu vēl vairāk, stratēģija paredz vidējo pozīciju noteikšanu ar pozīcijas mikro palielināšanu un starpības samazināšanu, kas ļauj uzturēt izaugsmes līmeni, kas nepieciešams, lai Take Profit noslēgtu darījumu mazāk nekā 3% attālumā. , pat ņemot vērā izņemto 6% no sākuma punkta.

Visi signāli tiks doti, pamatojoties uz BINANCE biržas datiem un tikai uz likvīdiem tirdzniecības instrumentiem.

Kopumā šī stratēģija ir sadalīta 3 signāla kanālos:

 •       GTI MH BTCUSD – darbojas tikai BTCUSDT pārī (vienkāršs robots, minimālā depozīta summa – 240 USD) – BEZMAKSAS

 •       GTI MH ALTBTC – – darbojas tikai ar altcoin / BTC pāriem (saliktais bots, minimālais depozīts – 0,12 BTC) – tikai 8.76 USD / mēnesī

 •       GTI MH ALTUSD – – darbojas tikai ar altcoin / USDT pāriem (saliktais bots, minimālais depozīts – 1200 USDT) – tikai 8,76 USD / mēnesī

TIRDZNIECĪBAS KANĀLA DARBA PIEMĒRS

Pieņemsim, ka esat izveidojis savienojumu ar ALTBTC kanālu. Visu kanālu robotu iestatījumi ir identiski, tāpēc šis piemērs būs būtisks citiem GTI ģimenes kanāliem..

Saskaņā ar tirdzniecības stratēģiju mēs saņēmām divus pirkšanas signālus ar nelielu intervālu viens no otra. Tā kā šis kanāls ļauj vienlaikus atvērt līdz 5 darījumiem un līdz 3 pasūtījumiem vienam pārim, abi signāli tika apstrādāti.

Kā redzat, pēdējais signāls guva peļņu mazāk nekā 30 minūtēs, kopš tūlīt pēc signāla notika mikro atcelšana, kas bija pietiekami, lai fiksētu ienākumus.

Kas attiecas uz pirmo signālu, situācija ar to ir daudz interesantāka. Sarkanā bultiņa iezīmē sākotnējo ieejas punktu. Tūlīt aiz tā zemāk ir ierindoti 6 drošības pasūtījumi, kas nāk ar blīvēšanu un izmēru pieaugumu. Izpildot katru nākamo no 6 rīkojumiem, tiek atvērts jauns, vēl zemāks. Šāds krājums ļauj noķert sveces izspiešanu (garu sveces ēnu pieturu izņemšanai) un ar labu peļņu uzreiz aizvērt pozīciju.

Tomēr mūsu piemērā tas tā nav, panikas pārdošanas vietā turpinājās sistemātiska lejupslīde.

 Zaļais rāmis apzīmē izpildītos apdrošināšanas rīkojumus – tikai 8 no 16. Zemāk rindā ir vēl 6 – izcelti zilā rāmī. Un vēl zemāk, ar sarkanu rāmi, es izcēlu vietu, kur parādīsies pēdējie 2 drošības pasūtījumi, gadījumā, ja situācija pēkšņi turpina pasliktināties.

Un pat šajā gadījumā, kad tiek izpildīti visi uzdevumi, mēs redzam, ka novirze no peļņas gūšanas līmeņa neatšķiras vairāk kā par 2,55%.

Tajā pašā laikā no iepriekš redzamās tabulas var redzēt, ka, sākot ar 10. apdrošināšanas rīkojumu, novirze pārstāj augt. Robots tika uzstādīts tā, lai saglabātu lielas izredzes pāriet uz rentablu stāvokli pat vienreizēja 6% sabrukuma gadījumā. Tas ir ārkārtīgi reti, kad no darījuma atvēršanas brīža izņemšanas dziļums ir lielāks par šo lielumu.

Iepriekš redzamā diagramma parāda, ka apdrošināšanas pasūtījumu plombas ir saistītas ar spēcīgiem tirgotajiem kanāliem un atbalsta līmeņiem, kas ir diezgan spējīgi nodrošināt vismaz īstermiņa bullish pullback, uz kura viļņa mēs ņemsim peļņu.

 Kā redzat, ļoti drīz cena pārsniedza starpības līmeni – atzīmēta ar oranžu bultiņu un ir ļoti tuvu peļņas ņemšanas līmenim.

 Bet iedomāsimies vissliktāko scenāriju, un neviens atgriešanās nekad nav noticis..

Šajā gadījumā jums ir divas iespējas – vai nu noteikt zaudējumus, kas nepārsniegs 1% no jūsu depozīta. To var izdarīt, nofiksējot ar 4-5% novirzi no rentabilitātes līmeņa vai aptuveni 10% no ieejas brīža. Tā kā ievadīšana tiek veikta jau pēc vietējā lāča impulsa, tad no kritiena sākuma tas jau būs par 15-20% dziļi.

Tirgotāji, kuri ilgu laiku ir lietojuši kriptogrāfiju, zina, ka tik spēcīgi sabrukumi bez pretuzbrukumiem notiek ārkārtīgi reti un parasti ir saistīti ar kādu nepārvaramu varu. Bet es atkārtoju, ka pat šajā gadījumā zaudējumi nepārsniegs 1% no depozīta, kas atbilst etalona riska pārvaldības noteikumiem.

 Tiem, kas ir riskantāki un nevēlas samierināties pat ar šādiem zaudējumiem, ir iespēja no tā atbrīvoties un gūt peļņu..

 Tam ir burvju funkcija, lai mainītu darījumu

Pēc tā aktivizēšanas pašreizējā pozīcija tiks atcelta, un jau iegādātajai kriptai tiks izveidots jauns robots, kas spēlēs rudenī.

Tās īpatnība ir tā, ka tā darbojas kritiena laikā, bet bez jebkādas sviras..

 Tas darbojas pēc tāda paša principa kā klasiskais robots, tikai pretējā virzienā.

Tas pārdod pamata pasūtījumu pašreizējā pozīcijā un pērk to par noteiktu procentu. Ja kripta pagriežas un iet uz augšu, tad mēs fiksējam apdrošināšanas pasūtījumu pieaugumu, t.i. jebkurā gadījumā tas mums būs izdevīgi, jo līdz ar alta pieaugumu mēs saņemsim vairāk sava pamata aktīva, t.i. kompensēt mūsu zaudējumus.

 Tomēr, izmantojot šo metodi, jums jābūt ļoti uzmanīgam, jo ​​tas neaizsargās jūs no zaudējumiem lāča sabrukuma un tendences turpināšanās gadījumā, tas drīzāk ir veids, kā vidēji mainīt pozīciju, nepalielinot to ap pašreizējās vērtības gadījumā, ja pastāv cerības uz atgriezenisku atcelšanu.

 Tāpēc šī metode joprojām ir ieteicama pieredzējušiem tirgotājiem, taču pēc savas pieredzes varu teikt, ka tā darbojas un darbojas labi!

 Ja pēkšņi nolemjat iet šo ceļu, neaizmirstiet pārbaudīt iestatījumus.

 1.     Pārbaudiet, vai pamatā esošie un apdrošināšanas rīkojumi ir izvietoti 2: 1.
 2.     Pārliecinieties, vai izmantotais atlikums nav lielāks par 100%

3. Darījuma atvēršanai jānotiek pēc iespējas ātrāk

4. Peļņas līmenis par 0,5%

5. Procentu likme jāveido atkarībā no apjoma

6. Maksimālais drošības pasūtījumu skaits – 16

7. Vienlaicīgi aktīvo drošības pasūtījumu skaits – 6

8. Cenas novirze drošības pasūtījuma veikšanai – 0,84

9. Drošības pasūtījumu apjoma reizinātājs – 1,04

10. Drošības pasūtījumu pakāpes reizinātājs – 0,88

Kanāla rezultāti ir šeit:

 •       GTI MH BTCUSD kanāla rezultāti ir šeit
 •       GTI MH ALTBTC kanāla rezultāti ir šeit
 •       GTI MH ALTUSD kanālam rezultāti ir šeit

Apkopojot tos īsumā, praktiski nav zaudējumu pa kanāliem, izņemot pašu sākumu, kad iestatījumi tika pārbaudīti reālos kontos. Tagad šie signāli ir ārkārtīgi izdevīgi un dod stabilus ienākumus.!

IETEIKUMI SIGNĀLĀ KANĀLA LIETOŠANAI

      Darbam ar GTI signāliem birojā izmantojiet atsevišķu kontu. Tas ļaus izvairīties no līdzekļu trūkuma apdrošināšanas rīkojumu veikšanai krustenisku darījumu dēļ no citiem kanāliem vai manuālas tirdzniecības laikā.

 1.     Kontrolējiet minimālo līdzekļu līmeni robotu pārvaldībā. Ja nav atvērtu pozīciju, robota maksimālajam līdzekļu daudzumam jābūt mazākam vai vienādam ar brīvo atlikumu. Ja tas tā nav, jums ir vai nu jāsamazina robota pozīcijas lielums, vai arī jāpapildina atlikums, lai pārvaldītu.
 2.     Nemainiet robota iestatījumus. Botu iestatījumi ir iestatīti tā, lai piedāvātu optimālāko riska / atlīdzības attiecību mūsu konkrētajai tirdzniecības stratēģijai. Jebkuras neautorizētas izmaiņas var izraisīt rentabilitātes samazināšanos vai paaugstinātu risku!

Visjaunākos robotu iestatījumus varat atrast zemāk esošajās saitēs:

 •       GTI MH BTCUSD kanālam robota iestatījumi ir šeit
 •       GTI MH ALTBTC kanālam robota iestatījumi ir šeit
 •       GTI MH ALTUSD kanālam robota iestatījumi ir šeit
 1.     Pievienojieties mūsu telegrammu kopienai https://t.me/GoodTradingIdea / GTI SIGNĀLI. Pateicoties šim kanālam, jums nekavējoties tiks paziņots par jaunākajām izmaiņām robotu iestatījumos, tirdzniecības stratēģijās un visos citos jaunumos, kas saistīti ar tirdzniecības kanāliem. Turklāt, ja jums ir kādi jautājumi, vienmēr varat sazināties ar mūsu atvērto tērzēšanu GTI CHAT. Jums noteikti palīdzēs!

Veiksmi un peļņu visiem!

Ar cieņu,

Maikls @Hipipovs

 ATRUNA: Signāla nodrošinātājs nepublicē vadlīnijas kriptovalūtas izmantošanai vai kriptovalūtas tirdzniecībai. Lai arī vietne satur informāciju par signāla nodrošinātāja izveidotajiem rādītājiem, tā lasītājiem nesniedz nekādas finansiālas konsultācijas. Mēs neesam atbildīgi par rādītāja publicētajiem datiem, jo ​​tie ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem. Mēs neuzņemsimies atbildību neatkarīgi no tā, vai tas ir līgumiskais zaudējums, delikts (ieskaitot nolaidību) vai jebkurš cits kaitējums, izmaksas vai citi zaudējumi, kas jums var rasties, saņemot šādu informāciju, vai jebkurš cits kaitējums, kas jums varētu būt saistīts ar saņemto informāciju no ieteiktajiem avotiem.

Mūsu saturs ir paredzēts lietošanai, un to vajadzētu izmantot tikai informatīviem nolūkiem. Pirms veikt jebkādus ieguldījumus, pamatojoties uz jūsu personīgajiem apstākļiem, ir ļoti svarīgi veikt savu analīzi. Jums jāsaņem neatkarīga finanšu konsultācija no speciālista vai patstāvīgi jāizpēta un jāpārbauda visa informācija, ko saņemat no signāla nodrošinātāja un uz kuru vēlaties paļauties neatkarīgi no tā, vai tā ir ieguldījuma lēmuma pieņemšana vai citas darbības. Iepriekšējās prognozes un tirdzniecības stratēģijas rezultāti nav ceļvedis turpmākajiem lēmumiem. Lai izvairītos no šaubām, signālu nodrošinātājs un visi saistītie uzņēmumi vai darbinieki nedarbojas kā profesionāli ieguldītāji vai finanšu konsultanti. Ņemot vērā iepriekš minēto, visa Signāla nodrošinātāja un visu saistīto uzņēmumu vai darbinieku sniegtā informācija ir paredzēta tikai izglītības vajadzībām, un to nevajadzētu uzskatīt par īpašu ieguldījumu konsultāciju..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me