Bot iestatījumi QCL signāliem 3 komunām.

Saturs:

  1. Reģistrācija un apmaiņas pieslēgšana 3commas.
  2. QFL signālu veidošanas princips.
  3. Bota iestatīšana, izmantojot QFL signālus 3komās.
  1. Reģistrācija 3komati.

Pakalpojums ir pieejams vietnē 3commas.io, šī ir mana novirzīšanas saite, tā sniegs 10% atlaidi maksājumam.

Pēc reģistrēšanās jums būs pieejama 3 dienu bezmaksas apkalpošana par tarifu “Professional” ar visām iespējām. Un, ja jūs jau esat reģistrējies un / vai 3 testa dienas jau ir pagājušas, jums jāizvēlas viens no abonementiem.

Lai strādātu ar QFL signāliem, visērtāk ir strādāt ar saliktajiem robotprogrammatūrām, un es aprakstīšu visus turpmākos tā iestatījumus, tie ir pieejami tarifā “Professional”, kas paplašina pakalpojuma iespējas, varat izlasīt par visām priekšrocībām šī tarifa pār citiem.

Pēc reģistrēšanās pakalpojumā 3commas jums jāpievieno Binance apmaiņa, izmantojot API, lasiet, kā to izdarīt šeit

Šeit ir rakstīts, kā izveidot API atslēgu Binance

2. QFL signālu veidošanas princips.

Lai saprastu šo signālu veidošanās un darbības principu un nodotu informāciju kodolīgā un saprotamā formā, tas rakstu. Es mēģināšu ļoti īsi aprakstīt, kā tas darbojas, pretējā gadījumā tas pārvērtīsies par zinātnisku rakstu, bet jūs varat to pats sīkāk izdomāt..

Kā darbojas QFL signāli: ir zonas, kur cena visbiežāk atrodas – tā ir bāze. Ja cena nokritīsies zem tā sauktās bāzes, tad ir lielāka varbūtība, ka tā tur atgriezīsies..

Signāli ierodas vietnē https://cryptobasescanner.com

Ir tālruņa lietotne.

3. Robota iestatīšana, izmantojot QFL signālus 3komās.

QFL signāli 3commas.io lietotājiem ir bez maksas, tie nenāk tik bieži kā citi signāli, un tas notiek galvenokārt tad, kad tirgus samazinās..

Viņi parādījās 3commas robotiem jau sen un vienā reizē (2018. gada vasarā) tas bija hit, un daudzi no viņiem tirgojās tāpat kā es, bet tad es pārgāju uz citu signālu tirdzniecību, es neatceros kādu iemeslu dēļ.

Nesen šie signāli atkal pievērsa manu uzmanību, pateicoties @ roman506, kurš turpināja tos testēt un strādāt un palīdzēja man iestatīt pašreizējos iestatījumus, par ko liels paldies.

3commas ir uzlabojis robota iestatījumus šiem signāliem, un tagad es tos uzskatu par konservatīvākiem (lasīt droši) nekā iepriekš.

Es atkal sāku tos testēt pāros BTC 21.02.19., Un 2 nedēļu laikā signāli darbojās ļoti labi, ar “labu” es domāju, ka viņi sasniedza sev izvirzītos mērķus, tos uzstādot, proti:

  • “Investoru” trūkums
  • Peļņas sasniegšana + 3%

Kāda 2 nedēļu statistika:

Signāls Atvērt

piedāvājumi

Slēgts

piedāvājumi

Sv laiks

darījuma slēgšana

Sv Peļņa
QFL desmit desmit 8:23:45 2,9% *

* peļņa, kas mazāka par 3%, ir saistīta ar robota aizvēršanu, bet es par to rakstīšu atsevišķi.

Teorija ar vēsturi ir beigusies, un tagad – robota izveidošanas prakse.

Izveidojiet saliktu robotu:

Pēc izveidošanas mēs sākam konfigurēt:

Pēc visu pāru atlasīšanas tas būs šāds:

Apskatīsim tālāk iestatījumus:

Paskaidrojums: šajā brīdī (2019. gada marts) es neizmantoju drošības rīkojumus (turpmāk CO) un strādāju 100% no depozīta, kas ir diezgan riskanti un var nebūt piemērots jūsu tirdzniecības stratēģijai, šajā gadījumā izveidoju botu līdz 60–70% no šim tieši depozīta robotam atvēlētā, un atlikušo daļu izmantojiet pirms monētu iegādes par zemākām cenām (vidējā pirkuma cena), bet mans padoms ir nesteigties pirkt, iespējams, cena samazināsies vēl zemāk , ļaujiet monētai “atdzist, atrast atbalstu” un tikai pēc šī vidējā līmeņa. Jau atvērtos darījumos to var izdarīt divējādi:

1 veids. Pievienojot CO

2. metode. Vidējā poga

Mēs ejam zemāk un turpinām konfigurēt:

Signāla izvēle QFL tirdzniecībai

Komentārs: Es neatradu aprakstu un atšķirību (testu laikā 2018. gada vasarā) starp tipiem (Original, Day trading utt.), Tāpēc es izmantoju Original. Ja atrodat informāciju vai saprotat ar testiem, dariet man zināmu, ka tā būs ārkārtīgi interesanta.

“% No izņemšanas” robota iestatījumos, kuru statistiku es sniedzu iepriekš, es izmantoju -7%, es iestatīju vēl vienu ar -10%, bet vēl nav atvērts neviens darījums.

Pēc visu parametru iestatīšanas mēs Asistentā pārbaudām vērtības, ja jūsu “robota izmantoto līdzekļu procentuālā daļa” ir lielāka par 100%, jums jāsamazina sākotnējais vai drošības pasūtījums vai tirgoto pāru skaits..

Kad visas iepriekš minētās darbības ir pabeigtas, noklikšķiniet uz “Izveidot robotu”

Noklikšķinot uz pogas iepriekš, tiks atvērta lapa, kurā jums jānoklikšķina uz “Izpildīt”, un robots sāks darboties, gaidīs signālu un atvērs darījumus, visas darbības var redzēt, dodoties robotā un apskatot labojumu logs:

Tas viss ir robota iestatīšanai, izmantojot QFL signālus.

Varat arī redzēt iepriekš aprakstīto Cartelsignals signālu robotu iestatījumu aprakstu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map