Bot iestatījumi MaybeeTradingVIP signāliem 3Commas.

Sveiki visiem !

Šodien mēs apsvērsim cita signāla iestatījumus Marketplace vietnē 3Commas, un tas, iespējams, ir viens no neparastākajiem, manuprāt, jo to veido nevis oscilatoru kombinācija, bet gan tirgotāja rokas, kas ir piemērots kā alternatīva “sekošanai tirgotājam”, kuru daudzi tērzēšanas sarunās lūdz no pakalpojuma.

Es apsvēršu, kur un ar ko jūs varat tirgoties ar šo signālu, es aprakstīšu šī signāla ieteicamos robota iestatījumus.

Saturs:

 1. Reģistrācija un apmaiņas pieslēgšana 3Commas.
 2. Pieejami pāri un apmaiņa.
 3. Ieteicamās signālu stratēģijas MaybeeTradingVIP.
 4. Bota iestatīšana pēc signāliem MaybeeTradingVIP vietnē 3Commas.

1. Reģistrācija un apmaiņas pieslēgšana 3Koma.

Pakalpojums ir pieejams saitē 3commas.io, šī ir novirzīšanas saite, tā sniegs 10% atlaidi maksājumam.

Pēc reģistrācijas jums būs pieejama 7 dienu bezmaksas apkalpošana par tarifu “Professional” ar visām funkcijām, un, ja jūsu depozīts ir mazāks par 750 ASV dolāriem, pakalpojums jums paliks bez maksas arī pēc izmēģinājuma perioda. Ja jūsu bilancē ir vairāk nekā 750 ASV dolāru, tad jums būs jāizvēlas viens no abonementiem, kā ērtāko iestatījumiem iesaku tarifu “Profesionāls”, proti, “saliktā robota” klātbūtni, un es aprakstīšu iestatījumus tieši tam.

Pēc reģistrēšanās pakalpojumā 3commas jums jāpievieno Binance apmaiņa, izmantojot API, lasiet, kā to izdarīt šeit

Šeit ir rakstīts, kā izveidot API atslēgu Binance

2. Pieejamie pāri un apmaiņa.

Zemāk esošajā tabulā ir informācija par to, kādām apmaiņām un pāriem šis signāls ir būtisks..

Mūsu piemērā mēs izmantosim BTC tirdzniecību.

Arī ziņas beigās es ievietošu saiti uz konfigurētu un strādājošu robotu pāriem uz USDT.

3. Ieteicamās stratēģijas MaybeeTradingVIP signāliem.

Kā jau pašā sākumā minēju, signāli MaybeeTradingVIP – tas ir tirgotāja darba rezultāts, nevis algoritmi, kuru pamatā ir Trading View oscilatoru komplekts, piemēram, RSI, BB utt., kur tikai konkrētās monētas uzvedība, izmantojot oscilatorus utt., tiek ņemta vērā tikai monētu un neņem vērā visa tirgus uzvedību kopumā.

Viss, ko es aprakstīšu kā stratēģiju, patiesībā nav, jo stratēģija ir “galvā” un dzīvā tirgotāja profesionalitāte, kas balstīta gan uz konkrētas monētas tehnisko analīzi, gan uz BTC uzvedības redzējumu ( lasīt tirgu) īstermiņā. Tiek saņemti signāli gan par darījuma atvēršanu, gan par slēgšanu, un (UZMANĪBU !!) tiek dots signāls, lai iestatītu Stop Loss katram darījumam atsevišķi, tas ir vienīgais signāls, kurā es to redzēju, jo lielākā daļa vienkārši iesaka iestatīt fiksētu% Stop Loss visiem botā esošajiem pāriem, kas, manuprāt, maigi sakot nav gluži pareizi. Stop Loss signālu var apskatīt arī telegrammas kanālā. https://t.me/MaybeeTrading .

Es vēlreiz atkārtošu galveno domu: šie signāli patiesībā ir ļoti ilgi gaidītā funkcionalitāte “Follow the Trader” vai zināmā mērā “Trust Management”, kuru jūs jebkurā laikā varat atspējot vai pielāgot. Atšķirībā no signāliem, kuru pamatā ir algoritmiskā tirdzniecība un kuros tiek ņemta vērā tikai oscilatoru (RSI, BB utt.) Uzvedība attiecībā uz tirgoto monētu, kur tie neņem vērā visa tirgus uzvedību kopumā, kas noved pie bēdīgiem rezultātiem , šie signāli ir profesionāla tirgotāja garīgās darbības rezultāts, aplūkojot visu tirgu kopumā un dodot ieejas punktus, izejas punktus un ņemot vērā cenu krituma riskus, StopLoss nav fiksēts% no sākuma cenas , bet konkrētam pārim izmanto “peldošo” pieturu, ņemot vērā atbalsta līmeņus utt..

Zemāk es aprakstīšu 3Commas robota iestatījumus, kas ir svarīgi ziņojuma rakstīšanas laikā, taču vienmēr paturiet prātā, ka ieteikumi ir nevis likumi un jūs uzņematies visus riskus pats un uz savu depozītu.

IETEIKUMI: Izmantojiet aptuveni 2% .. 5% no jūsu depozīta sākotnējam pasūtījumam darījumā.

SVARĪGS: Ienākošās komandas pārdošanai neatkarīgi no tā, vai esat iestatījis Take Profit vai nē, jūsu darījumu var slēgt ar signālu, un tas var notikt jebkurā laikā gan “plus”, gan “mīnus” – pasargājot depozītu no dziļākas naudas izņemšanas.

Iestatījumu tabula:

2. tabulas numurs

Noderīgas saites:

https://t.me/joinchat/Huvfww4BiZK1vnNynZqk1g – tērzēšanas signāli MaybeeTradingVIP

https: //t.es /MaybeeTrading – kanāls ar signāliem MaybeeTradingVIP

@ Maybee3344 – signāla nodrošinātāja telegrammas

4. Bota konfigurēšana ar signāliem MaybeeTradingVIP 3Commas.

 1. Signālu aktivizēšana (rakstīšanas laikā kļūst (augusta beigās) signāli ir bez maksas, taču tie joprojām ir jāaktivizē, izmantojot Marketplace):

Ja viss noritēja labi, jūs redzēsiet sekojošo:

 1. Bota iestatīšana. Es piemērošu tirdzniecības piemēru BTC _ ***

Izveidojiet robotu:

Mēs pielāgosim ar Blocks:

 • Bloķēt “Pamata parametri”

 • Pāru bloks

Tam vajadzētu izskatīties šādi:

SVARĪGS: Ja jums ir jāizdzēš daži pāri, ar kuriem nevēlaties tirgoties, vienkārši noklikšķiniet uz krusta, kas atrodas pa labi no konkrētā pāra. Neaizmirstiet periodiski pievienot jaunus pārus pēc to iekļaušanas biržā BINANCE.

 • Bloķēt stratēģiju

 • Bloks “Darījuma sākuma nosacījums” – šeit mēs vienkārši atlasām visu MaybeeTradingVIP (ja jums šāda signāla nav sarakstā, tad to vēl neesat iegādājies un jums jāatgriežas pie 1. punkta “Signāla aktivizēšana”:

 • Veikt peļņas bloku

 • Bloķēt “Stop Loss” – šāda veida signāliem iespējojiet Stop Loss un iestatiet 99%, lai jūsu robots varētu saņemt signālus un novietot Stop vietā, kur tirgotājs to ievietos. Dažreiz Stop Loss var iestatīt ļoti tālu un … tas var darboties:

 • Bloks “Drošības pasūtījumi” – kā tika rakstīts iepriekš, “vidējais rādītājs” netiek izmantots:

 • Bloķēt “Papildu iestatījumi”

Viss robots ir konfigurēts. Push

Mēs saņemam atgādinājumu par robota palaišanu.

Pēc tam noklikšķiniet uz “Palaist”

Tas viss ir iestatīšanai.

Saiti uz BTC robotu, kura iestatījumu mēs tikko izveidojām ar jums, es atstāšu šeit, noklikšķinot uz tā, jūs varat to nokopēt, “pielāgot” sev vai apskatīt tā darba statistiku.

Es arī ievietoju saiti uz to pašu botu, bet tirdzniecībai ar USDT

Es ievietoju saiti uz emuāru, kurā ir raksti par citu signālu iestatījumiem un reālā laika statistiku par reālu depozītu dažādiem signāliem, kur jūs varat iepazīties un izlemt par konkrēta signāla lietošanu vai neizmantošanu robots.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map