1. daļa: “Pirmais signālu darbības mēnesis”

Sveiki visiem !

Vai zināt, kas ir visbiežāk uzdotais jautājums? tērzēt 3komandas ? Pēc maniem novērojumiem, tas ir tas, cik daudz bot nes ?

Šajā ierakstā es centīšos sniegt informāciju, lai ikviens pats varētu atbildēt uz šo jautājumu. Uzreiz es rezervēšu, ka tas ir iespējams pēc kāda laika, viss nebūs kā tagad. Kā būs? ES nezinu. Es neredzu jēgu uzminēt, “pagaidiet un redziet”. 

Šīs ziņas signālu statistikas vākšanas periods ir no 2019. gada 17. februāra līdz 2019. gada 21. martam, es turpinu vākt, un jūs turpināt novērot. 

Visi roboti ir vienādos apstākļos un darbojas vienā un tajā pašā tirgū, t.i., tie tika palaisti gandrīz vienlaicīgi ar 1-2 dienu starpību. 

Katram no tiem tika piešķirts vienāds līdzekļu daudzums 0,0084 BTC apmērā. 

Es iestatīju% no ienākumiem, ņemot vērā katra signāla norādījumus:

CQS skalpings– ieteikumi 1,5%, manis noteikti 1,18%. Pēc manām idejām darījumi būtu jāslēdz pirms citiem, tagad es domāju, ka tas nav pamatoti, bet to, kas bija no “dziesmas”, kā saka, jūs nevarat izmest. Kā izveidot robotu, var atrast šeit

CQS Premium signāli– 3%, bet es derēju, ka 2,8%, iemesls ir aprakstīts iepriekš. Kā izveidot robotu, var apskatīt šeit 

Karteļi– tajā laikā ieteicamais bija 3%, man bija 2,8%. Kā izveidot šādu robotu, rakstīja šeit 

QFL (oriģināls) 7 šeit bija dažas nelielas problēmas ar signāla nodrošinātāja ieteikumu, jo es nezināju un joprojām nezinu, kur tos iegūt. Pēc @ roman506 ieteikuma es iestatīju 3% peļņu un apmēram 10 dienas bots strādāja ar šo peļņu, veicot 10 darījumus. 13. martā, analizējot robota darījumus, es sapratu, ka cena dienas laikā “aug” par 5% .. 12% no signāla un nolēmu palielināt tirdzniecības peļņu no 3% līdz 4,7% un no šī datuma robots strādā ar 4,7% peļņu un šobrīd veicis 15 darījumus. Kā izveidot šādu robotu, skatiet šeit 

Bet tad es pilnībā attālinājos no ieteikumiem signāliem, proti: es neievēroju un turpinu neņemt vērā ieteicamo vidējo rādītāju, kad monētas iet uz mīnus atbilstoši signāliem, tādējādi strādājot ļoti riskanti, bet strādājot 100% no depozīts, neatstājot neko vidējam rādītājam. Es neizmantoju Stop Loss. Šādas tirdzniecības mērķis ir iegūt izpratni par signālu kvalitāti “tīrā” formā. Es saprotu, ka tas ir ārkārtīgi riskanti, un es neiesaku izmantot šādus iestatījumus, labāk mācīties kāda cita noliktavā, sekot maniem ziņojumiem tālāk. Es neesmu atbildīgs par jūsu lēmumiem. 

Šeit ir iestatījumu salīdzināšanas tabula:

Apskatīsim skaitļus, kurus es saņēmu no signāliem tirgū, kas bija šajā periodā, daudzi to sauc par “augošu”, es domāju, ka tas nav tik svarīgi, ir svarīgi, kā dažādi signāli vienlaikus darbojas vienā un tajā pašā tirgū. 

Kopējā peļņa un vidējais laiks vienam darījumam ar robotiem no depozīta par 30 darba dienām:

Parunāsim par neveiksmīgiem ierakstiem darījumos, kurus es dēvēšu par “ieguldījumiem”. “Ieguldīt” man ir darījumi, kas nav slēgti 7 dienu laikā, un nav svarīgi, kādi “+” vai “-” šobrīd ir šie darījumi.  

No maniem novērojumiem apmaksātie signāli nedaudz atšķiras no bezmaksas signāliem, tie reaģē uz tirgus izmaiņām un samazina ienākošo signālu skaitu, kam teorētiski vajadzētu ietaupīt robota depozītu. Saskaņā ar tabulu varat izdarīt secinājumus, kurš no signāliem jūs mazāk ieguldīs “ieguldīšanā”:

Un visbeidzot, manuprāt, visinteresantākais ir depozīta peļņas procents dienā attiecībā pret Binance biržas BTC / USDT diagrammu. 

Šajā botā varat apskatīt šī robota darbu

Kā iestatīt, jūs varat redzēt šeit

Šajā botā varat apskatīt šī robota darbu

Kā iestatīt, jūs varat redzēt šeit

Šajā botā varat apskatīt šī robota darbu

Kā iestatīt, var atrast šeit

Šajā botā varat apskatīt šī robota darbu

Kā iestatīt, jūs varat redzēt šeit

Saskaņā ar šīm diagrammām jūs varat saprast, cik bieži tiek veikti darījumi un kurā tirgus kustībā signāls darbojas labāk. 

Es nerakstīšu īsu signālu kopsavilkumu, es esmu dalījies ar jums savā statistikā, atstājot jūs vienu ar saviem secinājumiem. Pieņemiet pats savus tirdzniecības lēmumus.

Uz redzēšanos !

P / S, ja ziņojumos trūkst dažu numuru, uzrakstiet man vai komentāros, ko tieši būtu interesanti redzēt, un es mēģināšu to pievienot nākamajiem pārskatiem. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me