Kā izveidot robotu, izmantojot 3Commas iebūvētos kopējos indikatorus?

Ievads

Tātad, jūs varētu domāt, kā izveidot robotu, lai tirgotu kādu no iecienītākajiem altkoīniem, izmantojot vienu no 3Commas iebūvētajiem tehniskās analīzes rādītājiem? Mēs piedāvājam jūsu uzmanībai rokasgrāmatu par šo tēmu.!

Šajā rakstā jūs uzzināsiet, kā izveidot altcoin tirdzniecības botu un izmantot, iespējams, slavenāko un cienītāko rādītāju tirdzniecības pasaulē – RSI (Relative Strength Index).

RSI parāda vērtību (parasti līniju diagrammas veidā), kas norāda, vai aktīvs ir pārpirkts (parasti, kad tas sasniedz līmeni virs 70–80) vai pārpārdots (parasti, ja tas nokrītas zem 20–30 līmeņa). Kad RSI steidzas pretī šiem rādītājiem, ir zināms, ka aktīvu cenas mainās, dažreiz tikai īslaicīgai “atlēcienai”. Tieši šīs izmaiņas mēs centīsimies noķert ar mūsu DCA-Bot palīdzību..

Botu radīšana

Atveriet galveno izvēlni un atlasiet cilni DCA-Bot, un pēc tam nospiediet pogu Izveidojiet robotu:

Mēs izveidosim “Vienkāršu” botu, tas ļaus jums tirgot vienu monētu pāri.

Mūsu piemērā mēs izvēlēsimies LTC / USDT pāri, kā arī veiksim 3 drošības pasūtījumus un 150 USD līdzekļus par katru darījumu.

Pārliecinieties, vai lapas augšdaļā ir atlasīta cilne Papildu un ka jūs izvēlējāties virsrakstu (Nosaukums) savam robotam (tas tiks parādīts žurnālā, kā arī sadaļā Mani piedāvājumi un lapā DCA-Bots), atlasiet apmaiņas kontu (Birža), līdzekļus, no kuriem robots izmantos, kā arī atlasiet Vienkāršs robota tipa iestatījumos:

Kā piemēru sadaļā atlasīsim “LTC / USDT” Pāri, tomēr dinamiskajā sadaļā varat izvēlēties jebkuru pāri Ieteicamie pāri; tās ir monētas, kuras tiek dinamiski atjauninātas atbilstoši 3Commas visvairāk pārdotajiem pāriem pēdējo 24 stundu laikā. Alternatīvi, jūs varat izvēlēties jebkuru pāri, izmantojot savus kritērijus, piemēram, lielu tirdzniecības apjomu, ikdienas sveces aizvēršanos virs 200 dienu mainīgā vidējā (200MA) pieauguma vai gaidot pozitīvu ziņu notikumu par monētu, kurai sekojāt:

Tagad mēs apskatīsim sadaļas iestatījumus Stratēģija; šajā gadījumā noklusējuma iestatījumi ir labi.

Mēs izmantosim stratēģiju GARI, jo mēs vēlamies nopirkt monētas par zemu cenu un pārdot par augstāku cenu, lai gūtu peļņu. 

Mēs pieņemsim peļņas iestatīšanu Citāts un mēs gūsim peļņu USDT. 

Ja tas ir viens no jūsu pirmajiem robotiem, iespējams, ir vērts ietaupīt summas sākot un drošība pasūtījumiem par 10 USDT, šis robots kopā izmantos 150 USDT, ja tiks izmantoti visi DCA / drošības pasūtījumi. Iegūstot lielāku pārliecību par izmantotajām stratēģijām, iespējams, vēlēsities paaugstināt riska līmeni attiecībā uz katru tirdzniecības darījumu..

Sākuma pasūtījuma veidu ieteicams turēt pie indikatora Ierobežot, jo tas nodrošina, ka robots atvērs darījumus bez cenu slīdēšanas, kas ir īpaši svarīgi, tirgojot monētas ar zemu likviditāti:

Tālāk mēs noteiksim darījuma sākuma nosacījumu; šis iestatījums pateiks robotam, kad atvērt jaunu tirdzniecību ar izvēlēto monētu. 5 minūšu laikā mēs izmantosim aktivizētāju RSI-7 vērtībai, kas mazāka par 20. Tam vajadzētu ļaut robotam atvērt tirdzniecību straujas LTC / USDT pirkšanas spiediena pazemināšanās gadījumā, kas pazemina cenu. Mēs centīsimies ātri un bieži “nopelnīt” nelielu peļņu katru reizi, kad tiek izpildīts šis nosacījums. Šiem darījumiem vajadzētu būt pietiekami ātri un bieži, jo tie tiek izmantoti diagrammas zemajā laika posmā:

Ja jūs interesē vizualizēt darījumu atvēršanu ar robotu, lūdzu, pievērsiet uzmanību šīs rokasgrāmatas beigām, kur mēs parādīsim, kā diagrammai pievienot RSI indikatoru, lai jūs varētu apskatīt tā vērtības..

Tagad mēs iestatīsim parametrus Ņem peļņu uz mūsu bota; mūsu mērķis ir atkārtoti īstermiņa darījumi. Tā kā “scalping” diagrammas ar zemu laika periodu ir diezgan riskantas, galvenais ir censties pēc iespējas ātrāk noslēgt visus darījumus. mēs mēs to nedarīsim izmantojiet šim robotam Trailing Take Profit. Lūdzu, iestatiet vērtību Mērķa rentabilitāte vienāds 0,5%, un vērtība Rentabilitātes aprēķinsProcentos no kopējā apjoma, tā kā mēs vēlētos, lai peļņa būtu 0,5%, no vidējās monētu cenas, ko iegādājies šis robots:

mēs mēs to nedarīsim šim robotam izmantojiet Stop Loss iestatījumus. Ieteicams kontā turēt rezerves līdzekļus, lai palīdzētu manuāli “izpirkt” robota darījumus, kas varētu kļūt par zaudējumiem.

Ja vēlaties izmantot Stop Loss iestatījumus, lūdzu, rūpīgi pārbaudiet tos, izmantojot Paper Trading kontu, tomēr kriptogrāfijas valūtas tirgus ir pazīstams ar savu lielo svārstīgumu, tāpēc jūs varat atrast, ka Stop Loss faktiski var palielināt jūsu zaudējumus salīdzinājumā ar kvalitātes diagrammu izvēli. ātri atgūstamas monētas, pat ja tās “nogrimst” līdz -10% no pirkuma cenas.

Ar šo botu mēs izmantosim 3 Drošības pasūtījumi, un tas pats Vienlaicīgi aktīvo drošības pasūtījumu skaits; tas nodrošina, ka drošības rīkojumiem nepieciešamie līdzekļi vienmēr tiks rezervēti un tos nevarēs nejauši iztērēt citam darījumam un noslēgt grāmatu pasūtījumu kā ierobežojuma rīkojumus. Drošības pasūtījumi tiek izmantoti, lai samazinātu robotu nopirkto monētu vidējo cenu gadījumā, ja pēc darījuma atvēršanas cena pazeminās; to sauc arī par DCA vai dolāru izmaksu vidējo rādītāju.

Pirmajam izmantotajam drošības pasūtījumam iestatiet Cenas novirze drošības pasūtījuma veikšanai par 0,5%. Uzstādīt Drošības pasūtījuma apjoma reizinātājs uz 2; tas nozīmē, ka ar drošības pasūtījumu iegādāto monētu skaits dubultosies katru reizi, kad tiks izveidots jauns pasūtījums. Tas palīdzēs ievērojami samazināt katras monētas vidējās izmaksas, ko nopircis robots..

Uzstādīt Drošības pasūtījuma pakāpju reizinātājs uz 2; tas nozīmē, ka robots šo vērtību dubultos, sākot ar pirmo cenu novirzi un drošības pasūtījuma izpildi. Būtībā mūsu pirmais drošības pasūtījums tiks ievietots par 0,5% zem tirdzniecības atvēršanas cenas (sākuma pasūtījums), otrais drošības pasūtījums tiks ievietots par 1% zemāks, bet trešais – par 2% zemāks. Tas attiecas uz monētas cenas kritumu par 3,5% pēc tirdzniecības atvēršanas un nozīmē, ka mēs varam gūt ātrāku peļņu:

Mēs neinstalēsim Papildu iestatījumi šim robotam, jo ​​šobrīd tie nav vajadzīgi.

Apskatot cilni, mēs varam pārbaudīt līdzekļu apjomu, ko mūsu robots izmantos Asistents (pa labi) – lūdzu, nepalaidiet garām šo funkciju – tā ir ļoti noderīga!

Logā Asistents tas parādīs, cik daudz naudas šim robotam būs nepieciešams, lai pareizi darbotos ar konfigurētajiem parametriem, kā arī maksimālo cenu kritumu, ko jūsu apdrošināšanas darījumi var segt, un pieejamo brīvo līdzekļu procentuālo daudzumu, ko robots izmantos (vienmēr mēģiniet saglabāt pietiekami daudz līdzekļu lai atbalstītu robotus manuālajā režīmā).

Lapā Tabula atspoguļos līdzekļu daudzumu instalēšanas laikā Drošības pasūtījuma apjoma reizinātājs, kā arī cenu atšķirību procentuālo daļu, kas tiks segta Drošības pasūtījuma pakāpju reizinātājs.

Visbeidzot, viena no visnoderīgākajām funkcijām ir lapa Tabula detalizēti parāda, kā tieši tiks izmantoti drošības pasūtījumi.

Rezultāts

Tikai dažas dienas pēc izveides robota rezultāti izskatās daudzsološi! Starp citu, jūs varat viegli atrast pašu robotu, noklikšķinot uz šīs saites!

Un, ja jūs vēl neesat izmēģinājis mūsu platformu, ir pienācis laiks to izdarīt!

Reģistrējieties 3Commas un saņemiet 3 dienu bezmaksas piekļuvi visām funkcijām, kā arī 50% atlaidi, pērkot gada abonementu.!

Publikācijā var būt kriptovalūtu tirgus analīze un prognozes, kas saistītas ar augstiem riskiem. Informācija tiek sniegta tikai informatīviem nolūkiem, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu pirkt vai pārdot aktīvus. Pirms pieņemt lēmumus par ieguldījumiem, jums pašiem ir jāveic rūpīgs pētījums. Visi riski, zaudējumi un izdevumi, kas saistīti ar ieguldījumiem, ieskaitot pilnīgu galvenā depozīta zaudēšanu, ir jūsu atbildība.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me