Dažus gadus vēlāk, kad entuziasma plīvurs ir samazinājies un mārketinga karu dūmi ir atbrīvojušies, daudzu TOP30 Coinmarketcap titānu reālās tehnoloģijas kļūst mazāk pievilcīgas, un izstrādātāji masveidā pamet projektus. Šajā rakstā mēs sapratīsim, kāpēc lielie projekti zaudē savas pozīcijas..

Vērtības trūkums

Notika UCL Blockchain sadarbībā ar Londonas Imperatora koledžu pētījums, uz kuru pamata nonācām pie secinājuma, ka lielākajai daļai darījumu EOS, Tezos un Ripple tīklos nav ekonomiskas jēgas.

Tā, piemēram, pārbaudot darījumu datus no 2019. gada 1. oktobra līdz 2020. gada 30. aprīlim EOS un Ripple, lielākajai daļai darījumu bija raksturīgas pazīmes, kas līdzinās DoS uzbrukumiem. Eos 95% darījumu uzsāka EIDOS lidmašīna. 

Ripple vairāk nekā 94% darījumu nav ekonomiskas vērtības: no 90 000 XRP makiem, kas pētītajā periodā pabeidza 150 miljonus darījumu, 30 000 konti veica tikai vienu darījumu, bet 18 ar Huobi saistītie maksājumi veica pusi no visiem darījumiem..

Tezos, tā kā darījumu skaits vienā blokā ir ievērojami lielāks nekā nepieciešamo apstiprinājumu skaits (32), lielāko daļu joslas platuma, proti, 76%, izmanto vienprātības uzturēšanai..

Pētījuma secinājums: visi trīs blokķēdes demonstrē augstu caurlaides spēju, taču to milzīgais potenciāls nebūt nav pilnībā realizēts. Faktiski visā novērošanas periodā tikai 0,2% no visiem darījumiem bija tiešie žetonu apmaiņas darījumi.

Pirmie zvani

Iepriekš, 2020. gada februārī, Coinbase atbalsta pārstāvji paziņoja par veiktspējas samazināšanos EOS tīklā, izslēdzot marķiera izņemšanu un noguldījumu uzkrāšanās aizkavēšanos vairākas dienas.

EOS Ņujorka, galvenā bloku ražotāja EOS tīklā, reaģēja uz šo ziņu vietnē Reddit:

“Nav taisnība. Tīkls darbojas un darbojas, un Coinbase pārliek vainu savās iekšējās infrastruktūras problēmās. Neviena cita organizācija neziņo par problēmām. Neviens no mūsu novērojumiem neliecina par problēmām. Viņi var vērsties pie jebkura no diviem desmitiem zinošu bloku veidotāju, lai saņemtu bezmaksas palīdzību, taču viņi to dara. Kādas problēmas viņi redz? Tie nesniedz nekādu informāciju. “

Cits top bloku veidotājs EOS Nation arī komentēja čivināt:

“Neskatoties uz to, ka daži mikrouzņēmumi tīklā parādījās 20. februārī, EOS Mainnet šobrīd ir ārkārtīgi uzticams. Ja jums joprojām ir problēmas, nevilcinieties sazināties ar mums, un mēs ar prieku palīdzēsim jums tās atrisināt. “

Agrāk 2019. gada novembrī Coinbase jau ir saskaras ar palielinātu EOS tīkla slodzi un klientu darījumu apstrādes problēmu. Tad tīkla sastrēgumus izprovocēja EIDOS žetonu lidmašīna.. 

Kodētāju avots

Jaunākais pētījums Outlier Ventures rāda, ka pēdējā gada laikā izstrādātāji masveidā ir pametuši labi zināmus blokķēdes projektus. Piemēram, EOS (-86%), Bitcoin Cash (-63%) un TRON (-51%) ievērojami samazina izstrādātāju aktivitāti.

EOS gadījumā masveida izstrādātāju aizplūšana, kuras rezultātā koda atjauninājumi samazinājās par 94%, varētu būt saistīts ar interese par projektu samazināšanos kopš tā mainnet palaišanas. TRON gadījumā pētnieki kā galveno iemeslu min negatīvu tirgus dinamiku, kā rezultātā kodu atjauninājumu skaits samazinājās par 96%..

Jaunie titāni

Neskatoties uz to, jaunie spēlētāji, piemēram, Polkadot (+ 44%) un Cosmos (+ 15%), uzrāda ievērojamu izstrādātāju aktivitātes pieaugumu, lai gan, ņemot vērā viņu nesenos nozīmīgos startus, izaugsme var neturpināties tādā tempā. Theta (+ 931%) un Cardano (+ 580%) saglabāja iknedēļas kodu atjauninājumu pieauguma rekordu. Analītiķi Theta atjauninājumu straujo pieaugumu saista ar otrā tīkla izlaišanu maija beigās, nesenajām cenu izmaiņām un zemo attīstības aktivitāti 2019. gada vidū. Cardano atjauninājumu pieauguma iemesls, iespējams, ir gaidāmā laidiena un nesenās cenu darbības kombinācija. Abos gadījumos šī izaugsme, visticamāk, neturpināsies..

Galveno protokolu izstrāde pēdējā gada laikā visā nozarē ir bijusi ļoti nestabila. Starp pirmajiem 30 uzņēmumiem pēc tirgus kapitalizācijas projektu izstrādes aktivitātes gan samazinājās, gan palielinājās aptuveni vienādi, kas var liecināt par attīstītāju migrāciju pēc labvēlīgākiem apstākļiem un perspektīvām..

Dzīves attālums

Acīmredzot ir grūti no attāluma saglabāt novatorisku tehnoloģiju auru un decentralizācijas modeļa ģēniju lieliem projektiem, kas ir īpaši svarīgi tik pārredzamā vidē kā blokķēdes industrija. Kā vienmēr pievilcīgāki apstākļi, gaišas idejas un graujošas tehnoloģijas lēkā uz priekšu, piesaistot entuziastu pūļus, atstājot bijušos titānus bez darba. Mums vienkārši jāskatās Olimpa cīņa.

Informācija var saturēt kriptovalūtu tirgus analīzi un prognozes, kas saistītas ar augstiem riskiem. Informācija tiek sniegta tikai informatīviem nolūkiem, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu pirkt vai pārdot aktīvus. Pirms pieņemt lēmumus par ieguldījumiem, jums pašiem ir jāveic rūpīgs pētījums. Visi riski, zaudējumi un izdevumi, kas saistīti ar ieguldījumiem, ieskaitot pilnīgu galvenā depozīta zaudēšanu, ir jūsu atbildība.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me