Iemesli, kāpēc valdības iebilst pret kriptovalūtām

“Jūs varat nogalināt desmit manas tautas par visiem, kurus es nogalinu.

Bet pat tad jūs zaudēsiet, un es uzvarēšu. “

Hošiminā

Kriptogrāfijas nozare turpina attīstīties, un dažas valdības ir atklāti izteikušās pret kriptogrāfisko maksājumu ieviešanu, izmantojot bitcoin un altcoins. Bet citi ir gājuši tālāk un pieņēmuši tiesību aktus, kas pilnībā aizliedz jebkāda veida digitālās valūtas. Kāds ir šīs politikas iemesls un kas ir tik biedējošs demokrātijai? 

Tas, kas vajā

Lai arī pasaulē ir arī kriptogrāfijai draudzīgas valdības, daudzas valstis ir publiski nosodījušas un aizliedzušas kriptovalūtu izmantošanu vai maiņu savā ekonomikā. Pārsteidzoši ir tas, ka šīs valstis ir līderes tirdzniecībā un tehnoloģijās. Viņi nav sajūsmā par neseno digitālo maksājumu pieaugumu.. 

Piemēram, Ķīna ir aizliegusi visu veidu šifrēšanas biržas un SIO. 

Vēl viens milzis, kas faktiski ir aizliedzis kriptovalūtas, ir Krievija. Šis īpašais gadījums, kad stājas pretī kriptai, ir unikāls tāpēc, ka tas parasti ir aizliegts. Tā vietā, lai kriptovalūtas izmantotu kā līdzekli korupcijas un citu varas ļaunprātīgas izmantošanas apkarošanai, kriptogrāfijas maksājumi Krievijā ir aizliegti. Kāpēc? Jo tas pārkāpj likumu, kas aizliedz “ieviest citas naudas vienības un naudas aizstājējus”.

Taizeme, Taivāna un Zimbabve ir vienas no valstīm, kas pilnībā aizliegušas Bitcoin. Šī aizlieguma iemesli ir no bailēm no korupcijas līdz tiešiem valstu likumu pārkāpumiem. Neskatoties uz to, viņi turpina pieņemt likumus, kuru mērķis ir turpināt uzraudzīt un regulēt kriptovalūtas aizliegumu. Tajā pašā laikā viņi ir gatavi izveidot savu nacionālo digitālo valūtu, ko atbalsta valdība.. 

Tātad, kur ir “apglabāts suns”?

Daudzi finanšu eksperti kriptovalūtu aizliegumu redz kā veidu, kā ieviest savu valsts digitālo valūtu. Bet galvenais aizlieguma iemesls ir tas, ka valdības nevar rīkoties tā sauktajā decentralizācijā..

Ir daudz jautājumu, kas rodas, ja kriptonauda tiek atzīta par derīgu vērtības nodošanas veidu valstī. Sākot no kontroles trūkuma līdz svārstīgām cenām. Valdībai ir jēga cīnīties ar kriptogrāfijas maksājumu “digitālo vilni”, kas pamazām parādās visā pasaulē. Atļaujot vai pat izveidojot digitālās valūtas pilnīgu ieviešanu, valdības zaudē spēju izmantot fiskālo politiku, lai kontrolētu un diktētu naudas piedāvājumu savā valstī.. 

Turklāt, ja kriptonauda tiktu pilnībā pieņemta, lietotāji zaudētu interesi par nacionālo banku sistēmu. Un tas novestu pie tā, ka tas ātri zaudētu ietekmi uz masām. Mēs būtu liecinieki ātrai pārejai no centralizētas lēmumu pieņemšanas sistēmas uz decentralizētu monetārās pārvaldības formu..

Bez šiem iespējamiem cēloņiem pastāv arī bažas par noziedzības līmeņa pieaugumu. Kāpēc? Sakarā ar paaugstinātu spēju pārskaitīt vērtību, izmantojot nesekojamus finanšu darījumus. Tas galu galā veicinās tādu noziedzīgu tirgu attīstību kā narkotikas, prostitūcija un naudas atmazgāšana. Papildus negatīvajai uzņēmējdarbības ietekmei kriptovalūtas maksājumu ieviešana palielinās cilvēku spēju iesaistīties nelegālās darbībās. Šeit ir vēl viens milzīgs iemesls, kāpēc daudzas valdības iebilst pret kriptovalūtas ieviešanu..

Tāda ir pie varas esošo pozīcija. Bet kādi ir patiesie iemesli šai pretestībai inovācijām? Kāpēc demokrātijas iebilst pret Bitcoin, kad cilvēcei nepieciešama decentralizācija?

Realitāte un iemesli

Realitāte un iemesli

Sāksim ar galveno: kas ir decentralizācija?

Decentralizācija ir galvenā blokķēdes tehnoloģijas parādīšanās koncepcija (lai gan ir centralizētas blokķēdes).

Decentralizācija būtībā nozīmē, ka šī tehnoloģija ir neatkarīga no centrālās iestādes vai kontroles punkta. Tas darbojas tā, ka katra lietotāja dati un transakcijas tiek glabāti un ierakstīti sadalītā (decentralizētā) virsgrāmatā. Decentralizācija arī pārbauda datu autentiskumu, izmantojot savstarpēji saskaņotus protokolus.

Lai saprastu, kāpēc blokķēdes tehnoloģiju decentralizācija ir spēles maiņas jēdziens digitālo finanšu pasaulē, mums jāaplūko dažas galvenās iezīmes. Tos var uzskatīt par priekšrocībām, kas ir tehnoloģijas pamatā:

Augsta uzticības pakāpe

Blockchain tehnoloģija nodrošina pārredzamību lietotāju vidū. Darījumi tiek izsekoti un pārbaudīti, vai tie ir pareizi.

Nav valdības iejaukšanās

Pastāvīga valdības iejaukšanās ierobežo viņu pašu fiat valūtu attīstību. Iepriekš dažādu valūtu devalvācija ir izraisījusi tirdzniecības deficīta pieaugumu. Valdības iejaukšanās ir veicinājusi daudzas ekonomiskas problēmas, piemēram, hiperinflāciju, procentu likmju izkropļojumus, nodokļu paaugstinājumus utt. Kriptovalūtas pasaulē šādu problēmu apjomu atceļ valdības iejaukšanās trūkums..

Zemas komisijas maksas

Darījumi ar blokķēdi ir tūlītēji un balstīti uz gala lietotāju šifrēšanu, novēršot izmaksas, kas saistītas ar starpniekiem. Ar kriptogrāfijas apmaiņu ir saistītas darījumu maksas. Tie ir niecīgi, salīdzinot ar tradicionālajiem starpniekiem. Tas ievērojami palīdz samazināt kapitāla izmaksas.

Uzticamība

Blockchain tehnoloģija nozīmē decentralizāciju. Datorurķēšana tādos lielos tīklos kā Bitcoin nav iespējama, jo tā tīkls ir pārāk liels un tam ir milzīga skaitļošanas jauda. To gandrīz nav iespējams iznīcināt..

Vienmēr noliktavā

Kriptovalūtas ir pieejamas lietotājiem, kad viņiem tas ir nepieciešams. Jūs varat veikt darījumus ar Bitcoin un citām kriptām jebkurā diennakts laikā. Atšķirībā no banku sistēmas nav valsts svētku dienu vai nedēļas nogales..

Un tā ir realitāte.

Kāpēc tad valdības un centralizētās finanšu iestādes ir tik spēcīgas pret??

Kāpēc tad valdības un centralizētas finanšu iestādes ir tik ļoti pretojušās?

Cilvēkiem jāsaskaras ar dilemmu ar vienu jautājumu: kāpēc? Neskatoties uz tik būtiskām priekšrocībām, ka tas varētu mudināt atsevišķas valdības aizliegt Bitcoin un kriptovalūtas kopumā?

Tieši sakot, valdības un centralizētas finanšu iestādes iebilst pret BTC un citām decentralizētām kriptovalūtām, jo ​​to blokķēdes neietilpst to noteikumu un noteikumu darbības jomā. Šīs organizācijas baidās atteikties no institucionālās un monetārās varas pasaulē. 

Fiat valūta ir nekas cits kā papīra gabals, kuram ir noteikta vērtība un kuru nenodrošina fiziska prece. Vērtības nosaka piedāvājuma un pieprasījuma spēki, nevis materiāla izmaksas, no kuras tiek iegūta nauda.

Tagad pārejam pie cēloņiem.

Banku sistēmas sabrukums

Ja mēs pieņemam kriptonauda kā darījumu veidu, aizstājot tradicionālos kontus, sabruks visa banku sistēma, kas varētu izraisīt krīzi visai globālajai tradicionālajai ekonomikai..

Samazināti valdības ieņēmumi

Papīra naudas aizstāšana novedīs pie domino efekta, kuru izjutīs visi galvenajā ekonomikā. Samazinātas iestāžu nodevas, kā arī samazināti nodokļu ieņēmumi radīs daudz zemākus valdības ieņēmumus. 

Noziedzīga darbība

Valdības bažas par kriptovalūtu ir saistītas ar noziedzīgas aktivitātes pieaugumu, pateicoties vienādranga koplietošanas protokolam. To var izmantot, lai rosinātu nelikumīgas darbības, tāpat kā jebkuru jaunu tehnoloģiju. Izmantojot šo spiediena instrumentu, centrālās iestādes veiks visus pasākumus, lai balsotu pret kriptovalūtu ieviešanu. Bet, atvainojiet: šodienas Fiat fondi nav tas pats instruments noziedzīgai darbībai? Vai arī narkotiku karteļos tagad tiek pārdotas zāles čībām?

Zināšanu trūkums vidusmēra cilvēkam

Kriptovalūtas ir virtuālas. Tie ir arī nepastāvīgi. Nespeciālists nekad nepārvērš savas dolāru banknotes par kaut ko tādu, kas uzrāda šādu nepastāvību. Turklāt kriptonauda tiek veidota uz sarežģītiem algoritmiem, kas izaicina vidusmēra pilsoņa izpratni. Kas nav iemesls manipulēt ar savu pilsoņu nezināšanu?

Konfliktu ekonomika

Satoshi sistēma tika veidota ar tādiem stimuliem, ka visā tās vienpadsmit gadu pastāvēšanas vēsturē vienmēr ir bijis ekonomiski racionālāk palīdzēt Bitcoin nekā cīnīties pret to..

Cilvēku sabiedrības decentralizētajā tīmeklī ikvienam ir potenciāls iestāties Bitcoin pusē pret centrālo banku monetārajiem monopoliem. Dalība centrālajās bankās dod jums status quo, kas jums jau patīk.

Ja vien jūs neesat banku sektora vadītājs vai neesat iesaistīts regulējošās darbībās, kas jums dod legālu vai nelegālu peļņu no banku nozares, tad jums nav ko cīnīties ar monetāro konkurenci brīvajā tirgū. Ja centrālās bankas liek attiecīgajām nacionālajām valstīm rīkoties pret Bitcoin, jūs neko neiegūsit.

No otras puses, ja kādā brīdī jūs nolemjat ieguldīt nenozīmīgu summu savu personīgo ietaupījumu Bitcoin, jums, visticamāk, ir iespēja gūt milzīgu peļņu no pasīvajiem ieguldījumiem..

Jautrs fakts: līdz šim Bitcoin vēsturē nekad nav bijis perioda, kad jūs varētu iegādāties un turēt aktīvus 3 gadus un nevarētu pārdot ar peļņu. Peļņa būs ievērojama lielākajā daļā 3 gadu periodu.

Saskaņā ar prasību KYC, “Zini savu klientu”, kas iegūts no valdības sankcionētām bitcoin apmaiņām, vismaz 10 miljoni amerikāņu ir reģistrējušies kontam. Tiek lēsts, ka visā pasaulē ir vairāk nekā 30 miljoni bitkoīnu īpašnieku.

Trojas zirgi jau ir atstājuši savu zirgu

Trojas zirgi jau ir atstājuši savu zirgu

Cik no 10 miljoniem amerikāņu, kas lieto Bitcoin, ir politiķi? Cik maksā regulatori? Cik daudz darbojas banku sistēmā?

Ja jūs galvenokārt zināt investīcijas, esat dzirdējis vārdu diversifikācija. Tas ir vienīgais vārds, ko varat pievienot finanšu sarunām, kas neizklausās stulbi..

Tātad, cik cilvēku “investoru klasē” ir uzņēmušies mazliet kriptogrāfijas, lai dažādotu savus ieguldījumu portfeļus ārpus tradicionālajām aktīvu klasēm? Vai mēs nevaram pieņemt, ka cilvēki ar pietiekamu kapitālu ieguldījumiem ir lojālāki par savu valdību? 

Kongresmenis Patriks Makhenijs no Ziemeļkarolīnas reiz teica:

“Pasaule, ko iecerējusi Satoshi Nakamoto, ir neatvairāms spēks. Mēs nedrīkstam mēģināt ierobežot šo jauninājumu. Valdības to nevar apturēt, un tie, kas mēģina, jau ir izgāzušies. “.

Secinājums

Secinājums

Centrālās bankas un valdības nespēs cīnīties ar kriptogrāfiju, jo nespēs neko iebilst. Bitcoin ir vienkārši atvērtā koda programmatūra ar vēsturiski uzticamu īpašumu, lai bagātinātu savus lietotājus. Un ticiet man, viņi ļoti labi zina likumu: ja jūs nevarat viņus pieveikt, pievienojieties viņiem. Un to darīs arvien vairāk valstu. 

Pasaules nacionālās valūtas piedāvās tikai izkliedējošu pretestību Bitcoin, vairāk vārdos nekā darbos. Fakts, ka, izlaižot valdības atbalstītu valūtu, valsts atkal tieši kontrolēs monetāros lēmumus – utopiju.

Tā kā valdības visā planētā turpina noraidīt vai ieviest kriptogrāfijas maksājumus, plaisa starp centralizēto un decentralizēto pārvaldību kļūst par problēmu. Vai katras jurisdikcijas iestādes to ienīdīs? Protams, jā. Viņi izmantos bižele bumbu kā līdzekli savai uzbudināšanai. Piemēram? Naudas atmazgāšana, lai attaisnotu viņu naidīgumu. Bet galvenokārt tas notiek tikai tāpēc, ka viņi nespēj tikt galā ar labāku ideju par valūtu. Valūta, kuru nevar pazemot politiskajai kārtībai. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map