“Tie, kas neatceras pagātni, ir nolemti to atkal dzīvot” 

                           Džordžs Santajana, Amerikāņu filozofs un rakstnieks 

Kāds mans paziņa no Sanktpēterburgas Andrejs reiz nolēma nopelnīt naudu BTC. Viņš sāka iegādāties Bitcoin vēl 2013. gadā. Tad monēta maksāja ne vairāk kā 100 USD. Vairākus gadus mans draugs varēja nopirkt četrus BTC. Tad Andrejam tas bija tikai vaļasprieks.

Kad bitkoīns pakāpās līdz 4000 ASV dolāru atzīmei, Andrejs nopirka vēl dažus BTC. Mums atkal izdevās nopelnīt naudu par to, jo bitkoīns turpināja augt! Uz šādu panākumu fona Andrejs vairs nevarēja savaldīties. Viņš aizrāvās ar pirmās kriptovalūtas iegādi..

Mans draugs nolēma pārdot savu Sanktpēterburgas dzīvokli, lai nopirktu vēl vairāk bitkoīnu un noteikti kļūtu par dolāru miljonāru. Andrejs pārdeva dzīvokli, un viņš sāka īrēt māju.

Un tad pienāca 2018. gads un sākās straujš BTC likmes kritums. Lai nomaksātu uzkrātos parādus, Andrejam nācās pārdot monētas ar zaudējumiem. Tagad viņam joprojām ir bitkoīni, taču tie noteikti nesegs zaudējumus, kas saistīti ar pārdoto dzīvokli Sanktpēterburgā..

Diemžēl tajā laikā bija daudz tādu stāstu kā Andrejs. Mums ir svarīgi tos atcerēties, lai nākotnē tas neatkārtotos..

Kādi jautājumi tiks aplūkoti rakstā?

Šajā rakstā es īsi pieskaršos bitcoin vēsturei. Es jums pastāstīšu, kā pirmā kriptonauda sāka strauji pieaugt 2017. gada otrajā pusē. Kā tad visa 2018. gada laikā BTC samazinājās, un 2019. gadā tas atkal sāka pieaugt. Kā tas tagad griežas ap $ 9K atzīmi.

Es jums pastāstīšu par pašreizējo situāciju un kalnraču problēmām. Par to, kādi kriptovalūtu likumi tiks pieņemti Krievijā un pasaulē. Es analizēšu, kāpēc Bitcoin palielinājās 2019. gadā un vai notiks jauns pacelšanās. Kā Bitcoin atgriežas pie sava bijušā spēka. Visbeidzot, es jums pastāstīšu, kas izraisīja pašreizējo BTC uzvedību, augšanas slimību vai lielu spēlētāju spekulācijas.

Raksta saturs

 1. Daži vārdi par kriptovalūtu pagātni
 2. Tirdzniecības karš kā Bitcoin izaugsmes virzītājspēks
 3. Kas ir Krievijā?
 4. Krievijas kriptovalūtas rēķini
 5. Kas ir paredzēts kriptonauda
 6. Digitālā valūta kļūst par ikdienu
 7. Kriptovalūtu perspektīvas Krievijā
 8. Vai ir vērts iedziļināties kriptovalūtās ar galvu
 9. Secinājums

Daži vārdi par kriptovalūtu pagātni

Pēc strauja īsa kāpuma 2017. gada otrajā pusē Bitcoin sāka kristies. 2018. gada otrajā pusē BTC īpašnieki bija īstā panikā. Tas nav joks – cilvēki zaudēja 70% no uzkrājumiem (patiesībā pat vairāk)! Cieta ne tikai kriptovalūtu īpašnieki. Arī kalnrūpniecība kļuva nerentabla.

Bitcoin ieguve ar ASIC

Vidēji kalnrači, kurš nopelnīja 1000 USD mēnesī 2017. gadā, 2018. gada beigās spēja radīt tikai 200 USD vai pat mazāk! Nebija iespējams pārspēt pat elektrības izmaksas.

2018. gada krituma rezultātā, pēc dažām aplēsēm, gandrīz 95% digitālo valūtu investoru palika sarkanā krāsā. Visticamāk, līdzekļus turēja tikai riska ieguldījumu fondi, kuri ir pieraduši spēlēt ilgi un izmisušākie īpašnieki, kuri sāka pirkt Bitok kriptonauda uzplaukuma sākumā..

Tomēr kopš 2019. gada otrā ceturkšņa situācija ir mainījusies, pieprasījums pēc kalnrūpniecības ierīcēm – ASIC – atkal uzkāpa kalnā un parādījās pat ierīču trūkums. Tikai trīs mēnešos, sākot no jūnija, tādi ir bijuši pieslēdza 600 000 jaunu kalnraču. 

Daudzi atkal ticēja vislabākajām, parādās labas ziņas, likme pieaug. Ziņu fons daudz mainījās, un cilvēki sāka apspriest tādus liela mēroga projektus kā kriptovalūtas piegādes nākotnes uzsākšana platformā Bakkt, Svaru izveide no Facebook un Gram no Telegram, Ķīnas “digitālās juaņas” izlaišana. “.

Tomēr viss izrādījās ne tik viegli, kā mēs vēlējāmies.

Tirdzniecības karš kā Bitcoin izaugsmes virzītājspēks

Pašreizējais bitcoīna cenas pieauguma iemesls ir saistīts ar Ķīnu un Amerikas Savienotajām Valstīm. Ja tirdzniecības karš turpināsies, tad bitcoīna cena pieaugs. Tajā protams analītiķis un privāto investoru vietnes ADVFN.com direktors Clem Chambers.

ASV un Ķīnas tirdzniecības karš grauj investoru uzticību tradicionālajiem finanšu instrumentiem. Krājumi, dolāri, eiro, juaņa – tas viss izskatās kaut kā neuzticami, ņemot vērā ASV sankcijas pret Ķīnu un sarežģījumus starp ASV un Eiropu .

Protams, uz šī fona digitālās valūtas tiek aplūkotas jaunā gaismā. Tos pat var saukt par kapitāla “drošu patvērumu”. Protams, bitcoin joprojām ir augsta riska aktīvs. Bet kur tagad ir mierīgi?

Ķīnas juaņa līdz ASV dolāra kurss

Iepriekš redzamajā diagrammā jūs varat redzēt, ka kopš 2018. gada juaņa kredīta izņemšana pret dolāru ir bijusi aptuveni 14%! Tāpēc ķīniešiem Bitcoin ir kļuvis par reālu aizsardzības līdzekli uz šāda kritiena fona..

Savukārt amerikāņi varēja iedziļināties savu uzņēmumu akcijās, dolāros un citos pārbaudītos aktīvos. Tāpēc ne velti Ķīnu sauc par kriptovalūtas progresa dzinējiem..

Clem kamerasClem kameras

Šim viedoklim piekrīt kriptovalūtu tirgus analītiķis un ADVFN vadītājs Clem Chambers. Viņš minēja līdzīgu nostāju prognoze Bitcoin, izgatavojis Forbes. Tajā pašā vietā viņš apstiprināja, ka viņa mērķa etalons Bitcoin ir aptuveni 50 000 USD..

Kas ir Krievijā?

Un Krievijā viņi nesteidzas pieņemt tiesību aktus digitālo valūtu jomā. 2017. gadā, ņemot vērā nepieredzētu izaugsmi kriptogrāfijas tirgū, valdība sāka izmisīgi izstrādāt jaunus rēķinus. Pašlaik kriptovalūtas joprojām ir aizliegtas izmantot norēķiniem valstī. Tātad jūs varat tikai sapņot par kafijas iegādi bitkoiniem..

Vasarā daži Valsts domes deputāti solīja, ka parlaments šoruden apsvērs likumus par kriptovalūtām, taču lietas joprojām ir tur..

Anatolijs Aksakovs

Un nesen deputāts Anatolijs Aksakovs paziņoja, ka Valsts domei līdz 1. novembrim nebūs laika pieņemt likumu par digitālajiem finanšu aktīviem. Tajā pašā laikā viņš solīja, ka varētu rast kompromisu kriptovalūtu regulēšanas jautājumā..

Kopumā Krievijas varas iestādes slikti izprot, kas ir kriptonauda, ​​un nav gatavas steigties tās legalizēt. Acīmredzot varas iestādes vēl pat nav izlēmušas, vai vispār ir vērts pieņemt digitālās valūtas, vai labāk tās vienkārši aizliegt, kā to darīja Ķīnā. Piemēram, Krievijas Centrālā banka pirms gada kriptovalūtas uzskatīja par kaitīgu parādību un tagad, gluži pretēji, pauž savu lojalitāti.

Elvīra NabiullinaElvīra Nabiullina

Tagad ir bankas vadītāja Elvīra Nabiullina pamatojums ka valsts var izveidot savu nacionālo digitālo valūtu. Domājams, ka tas ir piesaistīts zeltam vai rubļiem. Tomēr, lai gan Centrālās bankas vadītājs digitālajā rublī saskata “daudz risku un maz priekšrocību”.

Krievijas kriptovalūtas rēķini

Digitālais rublisDigitālais rublis

Ir vērts pieminēt, kādi likumi būs Krievijas kriptovalūtu kopienai nākotnē. Šogad Valsts dome nolēma sākt legalizēt digitālās valūtas. Civilkodeksā tika ieviests jēdziens “digitālās tiesības”. Tas ir ierakstīts likumā Nr. 34-FZ. Tas nozīmē, ka kriptovalūtu parādīšanās no ēnas jau ir sākusies. Likums stāsies spēkā decembrī. Tas arī definē svarīgus jēdzienus, piemēram, viedos līgumus un blokķēdi..

Kā jau teicu iepriekš, arī šogad deputāti pirmajā lasījumā plāno izskatīt vēl vairākus kripto likumus. Tiks noteikti kriptovalūtu, investīciju un ICO apgrozības noteikumi. Galvenie jauninājumi:

 • rēķins Nr. 419059-7, kas apraksta digitālos finanšu aktīvus, kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu,
 • 11.07.2019. rēķins, eksperimentālu tiesisko režīmu ieviešana digitālajām inovācijām.

Visi šie likumi ļaus Krievijas kriptovalūtas sfērai attīstīties brīvāk un pat veicinās novatorisku finanšu tehnoloģiju ieviešanu Krievijas ekonomikā..

Kas gaida kriptovalūtas tuvākajā nākotnē?

Eksperti prognozē gan bitkoīna krišanos, gan tā pieaugumu.

Trofims EremenkoTrofims Eremenko

Piemēram, Trofim Eremenko, VINT Consult vadošais partneris, asociācijas “Kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģiju atbalsts un attīstība” valdes loceklis, uzskata, ka līdz gada beigām bitcoīns kopā ar altkoīniem parādīs pozitīvu dinamiku. Var pieaugt līdz 15 000 USD.

Omkar GodbowlOmkar Godbowl

Savukārt CoinDesk Markets analītiķis Omkar Godbowl uzskata, ka tirgū tagad ir vērojamas lāča maiņas pazīmes. Tātad pirmo reizi kopš 2019. gada februāra tiek novērots MACD rādītājs, kas fiksēts nedēļas diagrammā zem nulles. Tas, pēc eksperta domām, nozīmē, ka Bitcoin var nokrist zem psiholoģiskās atzīmes 9 tūkstošiem dolāru..

Ir vērts atzīmēt, ka Ķīna 2019. gada novembra sākumā atcēla kalnrūpniecības uzņēmējdarbības aizliegumu. Tas labvēlīgi ietekmēs arī kriptovalūtas telpu. Ķīnas Valsts padomes Nacionālās attīstības un reformu komisijas (NDRC) pakļautībā esošā Ekonomikas plānošanas aģentūra iepazīstināja ar galīgo versiju katalogs “Rūpniecības pārstrukturēšanas vadlīnijas”. Saskaņā ar dokumentu, kas stāsies spēkā 2020. gada 1. janvārī, ĶTR atsakās saukt pie atbildības ogļračus un cīnīties pret kriptogrāfijas ieguvi..

Digitālā valūta kļūst par ikdienu

Krievijā tiek pieņemti jauni likumi, kuriem kriptonauda būtu jāizved no pelēkās zonas. Citās attīstītajās valstīs digitālās valūtas parasti kļūst par ikdienas sastāvdaļu. Daudzi cilvēki ASV un ES jau tagad ērti norēķinās ar bitkoiniem kafejnīcās, muzejos un viesnīcās. Parastajiem amerikāņiem ir maki, lai apmaksātu rēķinus. Rednecks nopērk Ethereum un Bitcoin saviem mazbērniem uz dzimšanas dienu. Pat seniori sāk ieguldīt savus uzkrājumus kriptovalūtu nozarē.

Cilvēki vienkārši pierada pie jaunās digitālās realitātes. Savukārt valdības cenšas pārņemt kontroli pār kriptovalūtām. Nav jāaizliedz, pietiek izveidot skaidru tiesisko regulējumu un izteikt skaidrus spēles noteikumus nozarē, un tas sāks noderēt.

Valsts vairākums ies šo ceļu. Eksperti ir pārliecināti par to.

Kopumā digitālās valūtas kļūst par nozīmīgu ekonomikas attīstības nepiederošo cilvēku parādību. Tiesa, joprojām nav skaidrs, kāds ir digitālo valūtu potenciāls. Acīmredzot situācija ar Svariem, Gramu un “digitālo juaņu” ir kļuvusi par precedentiem. Un tas, kā stāsts tiek atrisināts ar katru no šiem projektiem, parādīs mums tuvākās perspektīvas..

Vai ir vērts iedziļināties kriptovalūtās ar galvu

Ieguldījumi kriptovalūtāsIeguldījumi kriptovalūtās

Tagad daudzi mēģina saprast, vai Bitcoin ir kļuvis par patiešām daudzsološu aktīvu? Vai ir vērts gaidīt vēl vienu kritienu, kāds notika 2018. gadā??

Toms LīToms Lī

Fundstrat analītiķis Toms Lī iepriekš prognozēja BTC cenas pieaugumu 2020. gadā līdz 91 tūkstošam ASV dolāru. Pēdējo deviņu gadu laikā viņš ir paveicis daudz analītiska darba un koncentrējies uz kriptovalūtu diagrammu. Viņš nesen paziņoja par “pozitīvu signālu” parādīšanos:

“Pēdējo dienu laikā ir bijuši daudzi pozitīvi signāli:

– Ķīnas draudzīgā politika attiecībā pret blokķēdi.

– Jauns maksimālais S indekss&P 500.

– Tiek atjaunots Bitcoin Misery Index.

Laiks aktīvu riskam (zelts, ASV Valsts kases obligācijas – autora piezīme) ir pagājis, un buļļu tirgus ir atsācies. “.

Džons MakafēDžons Makafē

Džons Makafē protams, ka līdz 2020. gada beigām bitcoīna cena pieaugs līdz vienam miljonam dolāru. Viņš mudināja nepievērst uzmanību nedēļas kriptogrāfijai pirmās kriptovalūtas kursā.

Kriptovalūtas eksperts un tirgotājs Rodžers Kvantrillo uzskata, ka līdz šī gada beigām bitcoin maksās vairāk nekā 17 tūkstošus dolāru.

Secinājums

Vai pirkt kriptovalūtu? Galīgo lēmumu pieņemat tikai jūs.

Jūs varat paļauties uz ekspertu, tirgotāju un analītiķu viedokli, taču, ja kaut kas noiet greizi, visi riski būs jūsu pusē, un bēdīgais stāsts ar Andreju ir labs piemērs tam..

Protams, blokķēde ir ļoti daudzsološa tehnoloģija, kas kļūs par nozīmīgu sabiedrības daļu. Līdz ar blokķēdes popularizēšanu un attīstību gandrīz katram planētas cilvēkam būs ideja par kriptonauda tirgu. Visi eksperti vienprātīgi piekrīt šim viedoklim..

Kopumā Džons Makkafijs, Rodžers Kvantrillo, Toms Lī, Klems Čambers un daudzi citi eksperti ir pārliecināti, ka nākamajā gadā Bitcoin pieaugs. To netieši apstiprina kriptovalūtu tirgus regulēšanas procesi visā pasaulē un lielo korporāciju lielā interese par šo tehnoloģiju, nemaz nerunājot par tādiem projektiem kā Svari un Gram..

Viss jaunais izraisa noraidījumu un pretestību. Tā ir normāla sabiedrības reakcija, kas mums piemīt pēc pašas dabas. Blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas ir pilnīgi jaunas parādības, kuru masveida izplatīšanai un pieņemšanai vēl nav jābūt.

Tāpēc, atbildot uz jautājumu, vai ir izredzes uz bitcoin un citiem kriptovalūtas aktīviem: atbilde ir beznosacījuma – jā!

Vai kriptonauda kļūs par apietu lietu? Atbilde ir arī jā!

Vai jums vajadzētu iet uz galvas kriptonauda? Andreja piemērs saka – Nē!

Neaizmirstiet par riskiem un izturieties pret kriptonauda kā ilgtermiņa ieguldījumu. Jebkurš eksperts apstiprinās šos vārdus..

“Dzīvē jūs vienmēr kaut ko iegūstat un kaut ko zaudējat. Esiet laimīgs un jautrs, kad uzvarēsiet. Nenožēlojiet zaudējumu un nenožēlojiet to. Nekad neatskatieties atpakaļ – jūs joprojām nevarat mainīt pagātni. Bet es cenšos mācīties no viņa kļūdām “.

                                                                             Ričards Brensons, Virgin grupas dibinātājs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me